Twisto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod milanBrno 27. 10. 2020 21:15

Nabizim odmenu 200kc ze sveho podilu...
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 20GB za 666kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mojmax 28. 10. 2020 13:01

Já nabízím 300 Kč ze svého podílu a ještě přihodím 50 Kč ze své kapsy. :-D
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 28. 10. 2020 13:11

2mojmax: tož pošli referral :tleskani (musíme si pomáhat, že?!)
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 1. 11. 2020 10:30

maeth_u píše:Twisto mi ukazuje 300Kč odměnu pro nové uživatele (+300 pro doporučitele). Zájemci SZ.


To tam mám už několik měsíců.
Chcete nějaký bonus? Kódy (Twisto 150 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vpe 1. 11. 2020 23:59

Ty ses podle profilu dobrej sberatel drobku, pardon referalu...

Uz ti to zabanovali v podpisu co?
<- Patria kod 1000 - klikni na muj nick vlevo
<- Tipli 300 Kč bonus
<- Investown bonus nyni 1000 Kč (nemovitosti, zhodnoceni >10%)
<~ Allegro CZ 200 Kč za reg, 5 doprav zdarma a od 2. do 8.10. je tam slevovy kupon 300,-
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 9. 11. 2020 23:03

Hoj, mám TWISTO Premium do 9/12 2020 zdarma. Do kdy mám změnit na obyč. účet bez poplatku? Stačí konec listopadu? Co pak bude s kartou? Dík
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod minarjo 10. 11. 2020 04:14

Ano změnu tarifu zadej nejdéle do konce listopadu, pokud to nezměnili, je to pak provedeno vždy k 1. (to by ti mělo už při zadávání požadavku změny napsat, od kdy to bude).
Plastová karta bude při změně na online tarif deaktivována (v terminologii běžných bank jde o dočasnou blokaci - pokud bys pak v budoucnu tarif změnil na placený standard či premium, bude zase aktivována). Virtuální kartu pro net platby lze mít zdarma i v bezplatném online tarifu.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod ROlda78 10. 11. 2020 10:23

nebo můžeš zůstat u Premia
a poplatek libovolně snižovat každý měsíc (Minarjuv postup je čistší, ale na to se tady hádám moc nehraje)
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod A1rh- 10. 11. 2020 23:01

to tady má vážně někdo Premium a každý měsíc si pravidelně snižuje poplatek, snad až na 0 ? Že to jde, když jim to zdůvodním vím, ale jen tak a pravidelně snad ne.
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod chnapka_cz 11. 11. 2020 14:35

Snižuji na 0,- za omezeni splatky kartou na 10k.
chnapka_cz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dr._lukas 11. 11. 2020 15:37

A jak lze dosáhnout Premium verze zdarma?
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lafayette16 11. 11. 2020 16:49

Oficiálně zdarma? Dohodou s Twistem. Za něco - například za účast v Twisto Laboratoři.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod esquire 12. 11. 2020 10:08

Nevidim duvod, proc nemit Premium za 0,-. Proste tam kazdy mesic neco napisete a hotovo. Myslim, ze po tech zmenach je duvodu cela rada. Max. se nekdo mailem ozve z podpory, ale na to neni treba reagovat.
esquire
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod minarjo 12. 11. 2020 10:51

... Nebo se ozve někdo z Twisto podpory s tím, že vzhledem k opakovanému nulování poplatku ti Premium tarif ruší a od dalšího měsíce jsi na tarifu online, který je zdarma normálně, což evidentně vzhledem k nulování chceš. A pokud i na to nebudeš nijak reagovat (ani to číst), čeká tě pak jistě milé překvapení :).
Netvrdím že bych znal někoho komu to už udělali, ale věčné nulovače takto klidně mohou vyčistit, nebylo by se vůbec čemu divit, ceník je ceník a když chce někdo něco zdarma, tak je pro něj příslušný tarif online, no.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod esquire 12. 11. 2020 11:14

No uprimne, z Premium tarifu zbylo uplne torzo plne omezeni. Cena ovsem zustala stejna. Ja bych se toho nebal, myslim, ze s takovymi pripady pocitaji, kdyz to umoznuji.
esquire
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků