Kreditní karty Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod stanickses 10. 11. 2020 14:20

To me napadlo a ptal jsem se, jestli to jako vrati nasledne a na infolince rikali, ze by se nemel uctovat, tak to je reklamace.
stanickses
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 10. 11. 2020 14:30

Já tedy mám pocit, že se vždy naúčtoval a hned odúčtoval (resp. ho připsali ve formě kladné položky), a to u všech karet s nějakým dočasným osvobozením.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod milanBrno 10. 11. 2020 17:13

Bylo to vzdy individualni.
Me u Mall kreditky neuctovali nic (to same u par dalsich lidi, kterym jsem kreditku doporucil).
To same u DeLuxe. Mel jsem na rok zdarma a neuctovali nic.
Ale take znam lidi, kterym to uctovali a hned zase vraceli.
Takze zalezi asi na tom, kdo slevu nastavuje neb system umi oboji.
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 15GB za 500kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 12. 11. 2020 11:58

Mám eKonto Komplet (zdarma) a právě mi přišlo:

Vážený pane,
velmi si vážíme toho, že využíváte naši kreditní kartu STYLE, se kterou získáváte řadu atraktivních výhod. Doposud jsme Vám za její vedení neúčtovali žádný poplatek, dovolujeme si Vás však informovat, že abychom Vám i nadále přinášeli ty nejlepší doprovodné služby, dojde ke sjednocení podmínek pro klienty a vedení karty bude od ledna 2021 dle již platného Ceníku zpoplatněno částkou 50 Kč měsíčně.
Kolem.jdouci
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 12. 11. 2020 12:00

To bylo určitě taky inspirováno klienty...
Chcete nějaký bonus? Kódy (Twisto 150 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jujec 12. 11. 2020 14:15

Asi jo. No nic, kartu zrušit a jít třeba do ČSOB. Sice dávají jen půl procenta, ale karta je zdarma (při útratě nad 3 tisíce). Takže kdo kartou zaplatí 10 tisíc měsíčně, získal by u RB 100 - 50 = 50 Kč, u ČSOB/Poštovky pak 50 Kč. Takže to vyjde nastejno, při menší utratě (např. 5 tisíc) jsem u ČSOB v plusu proti RB.
jujec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 12. 11. 2020 14:43

Pro mě není problém běžně utratit 15000 Kč za měsíc, takže zatím se mi Style i s tím poplatkem vyplatí, navíc když si za 500 bodů předplatím rok vedení, tak to vyjde na 42 Kč měsíčně. Spíš mě sere, jak RB pomalu a postupně všechny produkty ku*ví.
Kolem.jdouci
Nadšenec

Odeslat příspěvekod tubik 12. 11. 2020 16:42

Jde ta karta zrusit ciste online nebo musim v roce 2020 kvuli takove blbosti chodit na pobocku? :roll: Pred par lety jsem posilal e-mailem ten formular, co tu koloval, ale stejne jsem tam nakonec i tak musel zajit...
tubik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bodyczech 12. 11. 2020 17:34

Kolem.jdouci píše:...mě sere, jak RB pomalu a postupně všechny produkty ku*ví.

Ale kdepak, oni ti nic neku*ví, oni ti za to přinášejí:
Kolem.jdouci píše:...ty nejlepší doprovodné služby...

Jen tak nějak zapomněli, alespoň jednu tu nej službu jmenovat. Jsou to opravdu sedmilháři :-D :-D :-D
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod treborit 12. 11. 2020 17:44

placena karta s hromadou vyluk a 1% pujde okamzite z domu ...
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 12. 11. 2020 17:48

to už je ta MALLka lepší, ale ta už to má asi taky spočítaný!
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 12. 11. 2020 18:08

S MALLkou to imho bude jako s Billa kartou, přestali ji nabízet, existující po dobu platnosti nechali doběhnout a pak převydali na Style.
hopo.hopo
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Matlal 12. 11. 2020 18:17

Uvažuji, že bych STYLE nahradil standartni debetkou od Unicredit s 1% vratkou na 1 rok, při založení do 30.11. Co tomu říkáte? S Unicredit nemám žádné zkušenosti, ale to co tu občas čtu, není žádná sláva.
Matlal
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Milos 12. 11. 2020 18:37

hopo.hopo píše:S MALLkou to imho bude jako s Billa kartou, přestali ji nabízet, existující po dobu platnosti nechali doběhnout a pak převydali na Style.


Mě teď v listopadu poslali ještě novou MALL kartu, jako náhradu za starou končící MALL kartu.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod retron 12. 11. 2020 20:31

Matlal píše:Uvažuji, že bych STYLE nahradil standartni debetkou od Unicredit s 1% vratkou na 1 rok, při založení do 30.11. Co tomu říkáte? S Unicredit nemám žádné zkušenosti, ale to co tu občas čtu, není žádná sláva.

na debetku to není špatná nabídka k tomu celkem použitelný bonusový program U-setrete, IB je tragické, ale s mobilní appkou lze fungovat
chybí okamžité platby a platby v režimu D+1 do 20 hod.
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků