Wüstenrot (banka)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod A1rh- 18. 11. 2020 15:13

úrok bude 0,25%, to už posílali. Za mě lepší takto rychle pár kliky zrušit.
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod DRSG 18. 11. 2020 17:07

Taky zrušeno, stejně jako účet u kocůra, no more!
A 0,5 % na SÚ s těmi podmínkami = to nechceš.
DRSG
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mate59 18. 11. 2020 18:43

U WR mi spořák končí až 14.1.,to už bude plně moneťácký účet,nechám to tam,jinou možnost nemám,budu plnit ty jejich podmínky.
mate59
Nadšenec

Odeslat příspěvekod octaviampi 18. 11. 2020 19:14

Další banka, u které mám účty nebo kartu končí. WSPK, Zuno, AXA, Citi, VÚB, ...
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod fffff 18. 11. 2020 19:46

Kam vlezeš, tam to krachne. :-))
fffff
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Matlal 18. 11. 2020 20:10

Taky jsem zrušil běžný účet a čekám na konec sporiciho do prosince.Pak to stejný.
Matlal
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Blekp 18. 11. 2020 22:06

Podmínky získání odměny 1500 Kč zde:
https://www.moneta.cz/dokumenty-ke-stazeni/osobni/ucty
vybrat Běžný účet Tom Plus a dále Podmínky kampaní

Určeno pro klienty Moneta stavební spořitelny nebo Wustenrot hypoteční banky, kteří nejsou od 1.1.2020 klienty Moneta Money Bank.
Klient si založí běžný účet Tom Plus prostřednictvím mobilní aplikace Smart banka nebo prostřednictvím poradce Moneta stavební spořitelny.
Do konce následujícího kalendářního měsíce od založení účtu provede platby debetní karkou v minimální souhrnné výši 1500 Kč.
Platí do odvolání, informace o změně či odvolání bude zveřejněna 7 dní před ukončením kampaně.
Blekp
Návštěvník

Odeslat příspěvekod minarjo 18. 11. 2020 22:33

Dle emailu co přišel od Monety k té migraci z Wustenrot by mělo být možné v současném IB Wustenrot požádat o zrušení účtů až do letošního Silvestra (jen ten kdo to neudělá bude první pracovní dny roku 2021 do Moneta migrován). Jelikož mi garance 1,7% na SÚ Wustenrot končí v polovině ledna, tak to přesně tak udělám - tedy někdy mezi Vánoci a Silvestrem v IB Wustenrot požádám v tom jejich formuláři žádosti o ukončení produktu o konec SÚ, tam se vyplňuje účet kam zaslat, SMS podpis a je to, do 5 dní vyplatí zůstatek. Tedy mi to přijde takto nejlepší, než výpověď řešit až v lednu v Moneta, kdy bych nejspíš i musel na pobočku (nebo přinejmenším řešit nový přístup do IB Monety, to jen kvůli 14 dnům ledna nemá cenu).
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod fffff 18. 11. 2020 23:22

Spořící účet jde zrušit přes IB Monety, ale jestli ho nemáš, tak je asi zbytečné čekat.
fffff
Návštěvník

Odeslat příspěvekod minarjo 19. 11. 2020 06:26

No právě, kdo IB Monety nemá jako já (měl jsem, ale účet Tom jsem tam už před nějakou dobou na pobočce zrušil a tím i celé IB), proč si ho nechat zřizovat (plus aktivovat do něj přihlašování atd) třeba jen kvůli pár dnům ledna. Výpověď zadaná přímo v menu IB Wustenrot nejdéle do Silvestra je pak myslím logicky jednodušší.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod wit.cz 19. 11. 2020 07:17

Do půlky ledna to máš cca 700 na úroku k dobru za každý milion. Hlavně že se točí kreditky za 150 za měsíc...
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PULPANM 19. 11. 2020 10:19

minarjo píše:Dle emailu co přišel od Monety k té migraci z Wustenrot by mělo být možné v současném IB Wustenrot požádat o zrušení účtů až do letošního Silvestra (jen ten kdo to neudělá bude první pracovní dny roku 2021 do Moneta migrován). Jelikož mi garance 1,7% na SÚ Wustenrot končí v polovině ledna, tak to přesně tak udělám - tedy někdy mezi Vánoci a Silvestrem v IB Wustenrot požádám v tom jejich formuláři žádosti o ukončení produktu o konec SÚ, tam se vyplňuje účet kam zaslat, SMS podpis a je to, do 5 dní vyplatí zůstatek. Tedy mi to přijde takto nejlepší, než výpověď řešit až v lednu v Moneta, kdy bych nejspíš i musel na pobočku (nebo přinejmenším řešit nový přístup do IB Monety, to jen kvůli 14 dnům ledna nemá cenu).

Mám to podobně, ale je mi asi jendo,kdy účet u Wust ukončím nebo uspím
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 19. 11. 2020 10:32

@wit.cz:
Výhodný úrok mi končí 14.1., takže když vypovím těsně před Silvestrem, tak za těch 14 dní fakt na úroku neztratím tolik, abych kvůli tomu na tak krátkou dobu zřizoval (znova, v minulosti jsem měl) IB Monety. Milion na SÚ fakt nemám, to by bylo plýtváním možnostmi kapitálového trhu. Proč bych s tak obří částkou ztrácel každý rok na inflaci jako třeba zde s oblibou Patrik (který se akcií bojí jako čert kříže), když v akciovém trhu je po mnoho desetiletí prověřeno v horizontech 10+ let výrazné porážení inflace? Nene, na SÚ mám rezervy na výdaje max cca 10 měsíců. Tedy ten rozdíl Wustenrot 1,7% a třeba Hello/Equa 1% nebude za těch 14 dní vůbec významný.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod PULPANM 19. 11. 2020 11:21

To je fakt.JInak, kde ve wust je vidět do kdy je 1,7%? Nikde jsem to nenašel.
Ano, také mám akcie tak jsem méně konzervativní než Patrik ale nejsem žádnej hazardér
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod Matlal 19. 11. 2020 11:23

Je vidět datum založení. A platnost byla 1 rok.
Matlal
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků