Unicredit Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod hhh 26. 11. 2020 18:24

Také vám UCB mění debetní kartu Mastercard za Visa i když ještě zdaleka není expirace? Z u-setrete.cz mi starou debetku smazali a místo ní tam mám novou ještě neaktivovanou, která mi ještě nepřišla, dnes k ní dorazil poštou PIN.
hhh
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Delitzsch 26. 11. 2020 18:57

Mění všem.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod OnderCZ 26. 11. 2020 20:01

Jo jo, mění to všem. Akorát mi teda někdy v říjnu psali, že během listopadu přijde nová karta. Zatím nic a do konce listopadu už času moc nemají. Nějak tipuju, že to bude spíš prosinec. Možná :)
OnderCZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hhh 26. 11. 2020 20:03

A také vám starou kartu smazali z u-setrete, takze nejdou využít slevy, když nová ještě nepřišla?
hhh
Návštěvník

Odeslat příspěvekod OnderCZ 26. 11. 2020 20:19

Jo, taky. Tam už vidím tu novou, kterou ale vůbec nemám.
OnderCZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ROlda78 26. 11. 2020 20:19

jak smazali z u-setreta?
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod retron 26. 11. 2020 21:05

zatím mi přišla jedna ze tří (gold), v IB uz ale vidím všechny tři a přišly mi k nim i SMS ale nevim ke ktere to je
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod barnyss 26. 11. 2020 22:02

Už má někdo vyzkoušeno, jaký kurz používá nová DK VISA navázaná na EUR účet při platbě mimo eurozónu (a mimo CZK) ??
barnyss
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hhh 27. 11. 2020 05:36

ROlda78 píše:jak smazali z u-setreta?

Proste tam dřív byla stará a už tam není, je tam nová neaktivovaná, která ani ještě nepřišla. Když budu chtít např. dnes nakoupit v Albertu, tak musím použít starou kartu, ale tím přijdu o Albert bonusy u-setrete, protože stara karta už tam není registrovaná.
hhh
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Heavy71 27. 11. 2020 06:03

O bonusy nepřijdeš, klidně plať starou kartou, která už je v u-šetřenu smazaná. Mě přišla nová Visa už v říjnu, měl jsem stejnou obavu, ale bonusy se mi normálně přičetli.
Heavy71
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hhh 27. 11. 2020 12:25

UCB mi ale poslali SMS, že bonus je s novou kartou Visa.
Obrázek
hhh
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Heavy71 27. 11. 2020 12:48

Já jen popisuji vlastní zkušenost. Měl jsem to stejně, jeden den odpoledne jsem platil v Albertu starou MC a když jsem se pak díval do u-šetřeno, měl jsem tam už zaregistrovanou jen tu novou Visu. Trochu mě štvalo, že mi to jen tak změnili bez mého vědomí, ale ve finále odměnu normálně připsali.
Heavy71
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hhh 27. 11. 2020 13:55

Dík.
hhh
Návštěvník

Odeslat příspěvekod redhaven 27. 11. 2020 19:13

V tomhle Ústavu nevi prava ruka co dela leva, poslali me take novou kartu i zvlast novy pin, pritom mam od listopadu navazany korunovy ucet jiz zrusen. Karta je ale krasna, skoda ju pouzivat jen jako hrankovac na lajnu....
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod OnderCZ 28. 11. 2020 00:43

Ono, i když je taky kritizuji, tak podle mě, ví co dělají. Jen jim to prostě všechno trvá. Když jsi rušil účet, tak už dávno bylo dané, že bude probíhat výměna karet. A ty jsi mezitím účet zrušil. Tohle prostě není banka, kde se reaguje ze dne na den. Ani na týdny. Funguje jim to. Tak nějak prostě po italsku.
OnderCZ
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků