Hello bank! (pokračujte v tématu Česká spořitelna)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod zitow 26. 11. 2020 23:12

Přemýšlím o mototechně a chtěl bych se zeptat na kombinaci: nabití tankarty mototechnou pod CK, poté Gbit jinam.
zitow
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jir.vesely 27. 11. 2020 09:49

Jako 100% ti to potvrdit nemůžu, ale když jí nabiješ přímo na benzínce, tak by to mělo fungovat jako všechno ostatní. Otázka ale je, co se s kartou stane od nového roku. To nikdo neví...
jir.vesely
Nadšenec

Odeslat příspěvekod milanBrno 27. 11. 2020 12:04

Kartou jinak nez na benzince dobit nelze...
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 15GB za 500kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slavo963 27. 11. 2020 16:17

Jiz to zde padlo, dnes jsem rano poslal z Monety splatku HB kreditky a je pripsana
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod jir.vesely 27. 11. 2020 17:10

Já kolem poledne, taky z Monety a taky je tam. To byl tentokrát teda fofr!
jir.vesely
Nadšenec

Odeslat příspěvekod minarjo 27. 11. 2020 17:30

Ano D+0 splátka kreditky už funguje celkem spolehlivě minimálně celý listopad, snad to bude stabilní.

Jinak dnes jsem dostal dopis od HB: už jsem ani nedoufal a přece jen, rovných 1000 Kč výhry v soutěži porcování milionu v rámci 3. narozenin banky, super! Navíc díky kulatosti částky vím jistě, že mi tím Hello bank vlastně zaplatila penzijko za listopad, uhrazené zkraje měsíce přes Twisto Snap a následně Hello kreditkou zabalenou do Curve. Tak třeba se ještě i ostatní nějaké výhry dočkají (dopis byl generovaný 23.11., takže zbylé by už měly dorazit co nevidět). Výplata výhry na běžný účet HB během prosince.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 27. 11. 2020 18:03

Tisícovka to není, ale radost udělalo
Přílohy
IMG_20201127_1800415.jpg
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod octaviampi 27. 11. 2020 22:13

Neda se resit 3D secure misto sms pres potvrzeni v aplikaci?
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 28. 11. 2020 00:31

běžně, jen ne v HB!
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 28. 11. 2020 08:46

buďme rádi, přijde mi, že banky plíživě přecházejí pouze na potvrzení přes aplikaci a to já nechci
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vlazy 28. 11. 2020 11:56

Potvrzování pouze přes aplikaci asi nebude z různých důvodů chtít asi dost lidi. Co ale s lidmi kteří nemají tzv. chytrý mobil a nemají tak možnost si tu aplikaci nainstalovat? To jim banky chtějí dávat najevo, že by si měli pořídit lepší mobil s možnosti nainstalování jejích aplikace, protože jinak o ně nemají zájem? Připadá mi to, že banky se pomalu stávají použitelné pouze pro určitou skupinu lidi kteří mají na využívání jejích služeb vhodnou bankami stanovenou techniku.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod xls 28. 11. 2020 12:17

Ono nejde jen o ten hloupý telefon. Já když mám víc bank a zároveň střídám pár mobilů, tak bych se musel zmrcnout, aby mi to všechno fungovalo (a pravděpodobně by to nikdy nebylo v pořádku).
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod vlazy 28. 11. 2020 12:52

Můžeme tu ohledně toho potvrzování přes aplikaci v mobilu diskutovat a být proti tomu, ale stejně je nám to nic platné. Banky si stejně udělají to co sami uznají za vhodné nebo co je pro nich lepší. Nějaké názory nás klientů na to nebo cokoliv jiného banky většinou nezajímají a stejně si nakonec vše udělají tak jak sami uznají za vhodné.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování



Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků