Equa bank (od 14. 11. 2022 sloučeno s Raiffeisenbankou)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod vlazy 1. 12. 2020 12:41

Kolem.jdouci:
Ty jsi zaměstnanec Equa bank, že až tak dobře víš jestli má nebo nemá tato banka k něčemu důvody?
Nehraj si tu na cenzora a nerozhoduj o čem se tu může diskutovat.

dala67:
Tato banka požadavky klientů asi běžně řeší tvrzením, že to předají na příslušné oddělení nebo, že na tom pracuji, ale ve skutečností to možná jen tak tzv. zametají pod koberec aby nemuseli to co jich netrápí řešit. Asi 2 roky jsem s touto bankou řešil jednu věc a pořád mne ujišťovali, že na tom pracují a o vyřešení mne budou informovat. Nakonec to vyřešili tak, že danou službu místo opravy od 1.1.2021 zpoplatnili přehnaně vysokou částkou. Když jsem ohledně toho na banku před nedávnem trochu více zatlačil tak to nakonec šlo do dvou týdnů opravit.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 1. 12. 2020 12:59

Nehraju si na cenzora a nenapadlo mě, že jsi tak natvrdlý. Větou, že bych tímto diskuzi uzavřel jsem myslel to, že na tvoje kydy už dál nemíním reagovat.
Kolem.jdouci
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vlazy 1. 12. 2020 13:31

Kolem.jdouci píše:už dál nemíním reagovat.
Tak to jsem zvědavý jestli to trolle myslíš vážně. Asi je otázkou času kdy ti to nedá a začneš zase trollovat.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Alfréd z hor 1. 12. 2020 13:40

No tak bych opustil osobní invektiva a zasejc abychom se vrátili zpět k Equa ... jsem se dočkal, převod proběhl a vatu mám po půl dne na běžném účtu. Kupodivu okamžitá platba do jinam v bankovním světě proběhla ostřelhbytě, tak jsem ani nemusel zvyšovat medikaci lentilek na nerva ... tak zase za měsíc první pracovní den v měsíci ... :mrgreen: :D 8-)
Alfréd z hor
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dala67 1. 12. 2020 13:54

ráno odeslány platby na různé peněžní ústavy, chybí připsání do posledního EQUA BANK :-D
add: vždy mě pobaví to jejich vyjádření, že oni příchozí platbu nebrzdí, že je chyba na straně banky která platbu posílá. Jako by si z jiných bank řekli : pošleme to rychleji všem ale pozor, tady je platba pro Equa a to zpomalíme 8-D
dala67
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jir.vesely 1. 12. 2020 14:18

Já třeba měl dnes peníze v Equa okamžitou platbou podle očekávání okamžitě :)
jir.vesely
Nadšenec

Odeslat příspěvekod dala67 1. 12. 2020 14:27

si vsaď sportku
dala67
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jenda_s 1. 12. 2020 14:28

jj, okamžité platby do Equa dneska přišly skutečně okamžitě, standardní platba z např z moneta odeslaná hned někdy ráno (byla zadaná už dříve se splatností dnes) zatím nedorazila vůbec..
jenda_s
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 1. 12. 2020 14:47

dala67 píše:vydrž , já čekal na odeslání okamžité platby do Air půl dne :-(


Takový způsob provedení OP není technicky možný. Pokud to trvalo půl dne, pak se okamžitá platba vůbec nezrealizovala a proběhlo to jako standardní platba.
Chcete nějaký bonus? Kódy (Twisto 150 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod dala67 1. 12. 2020 15:04

Nevím proč to není technicky možný ale prakticky to tak bylo. Z Air strženo 1Kč za OP a v Equa byl bobek.
dala67
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tmx643 1. 12. 2020 15:29

Takže z OP z Equa do Airbank je najednou OP z Airbank do Equa, za kterou byla stržena 1 Kč, přestože OP jsou v Airbank zdarma... Zajímavé...
tmx643
Diskutér

Odeslat příspěvekod dala67 1. 12. 2020 15:35

nebyly zdarma, nestalo se nyní, op byla z air do equa - opravil jsem
z důvodů, že equa má tolik problémů mi už to začíná vše splývat
dala67
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 1. 12. 2020 17:51

dala67 píše:Nevím proč to není technicky možný


Proto6e takto to prostě nefunguje. Viz sdělení zaměstnance ČNB v diskusi u článku:

https://www.mesec.cz/clanky/test-okamzi ... ry/190742/
Chcete nějaký bonus? Kódy (Twisto 150 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod y2key 1. 12. 2020 18:16

Zobrazují se Vám v Transakční historii transakce za dnešní den?
y2key
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Alfréd z hor 1. 12. 2020 18:49

Ano, alespoň v mobilním bankovnictví, klasické IB nepoužívám. Dokonce se mě před chvílí podařilo během minuty převést úrokový vývar ze spořáku na běžný účet, takže makáči už mají volněji a stíhají, byť v jiné bance jsou převody mezi vlastními účty vysloveně on-line, tady je to takové polo-line, neline :D
Alfréd z hor
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků