Státní proti-inflační dluhopisy i / i+0,5%

Podílové fondy, akcie, komoditní trhy, spekulace, aukce. Kam a jak nejlépe investovat volné finanční prosředky

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod vpe 19. 11. 2020 06:53

Rop protoze v CSAS sedi borec, co te za tech 200,- overi a vse natuka do intranetu MF. A to jen proto, ze CS tak ziska skoro zadarmo osobni udaje movitych vykuku, a u toho ti casto jeste zalozi co nepotrebujes a proda co nechces, jinak by to prece nedelali :-)

Ty si myslis, ze by tohle udelalo MFCR levneji? Ze tam je nejaky smudla na MFCR, ktereho treba posledni den upisu nezavali 3000 pdfek v datove schrance, ktere on si pujde vytisknout a pak budou zpulky vadne vyplnene a take jeho rychlost prace bude 4 pdfka za hodinu opsat do kompu?

Anebo ze MFCR necha doprogramovat za treba 10-20 milionu (to je otazka ceny a smluv obvykle) nejake rozsireni elektronickeho uctu kvuli tomu, aby se treba 30 novych lidi v kazdem upisu prihlasilo bez navstevy pobocky (pricemz osobne si to stejne pujde zalozit 300 lidi, protoze proste ten web MF je docela neprehledny)?

Kdyz mas tento dotaz, tak zkus InfZ, ale ja si myslim realne, ze duvody jsou, co jsem uvedl a v zasade souhlasim s tim, ze by to bylo pro stat velmi nerentabilni (plati dodavatelum a zamestnancum) a jen prenesl naklady na ty, kteri maji moc zbytecnych penez.

-- 19. 11. 2020 06:54 --

Libol: ale asi vis, ze jsi vyjimka a ze spousta nepodnikatelu iracionalne DS osmita a brani se ji, anebo se pletu a tva bublina je jina?
<- Patria kod 1000 - klikni na muj nick vlevo
<- Tipli 300 Kč bonus
<- Investown bonus 500-1000 Kč (nemovitosti, zhodnoceni až 11%)
<~ Allegro CZ 200 Kč za reg, 5 doprav zdarma a od 2. do 8.10. je tam slevovy kupon 300,-
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod libol 19. 11. 2020 07:16

V mojí bublině jsem vyjímka, ale co já vím jak to fnguje v jiných ;-)
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod JordanT 19. 11. 2020 20:14

VPE: Vzpomínám si, že když jsem v CS zařizoval nákup těchto dluhopisů, tak mi nic nenabízeli a podepisoval jsem i prohlášení, že mi nenabízeli jejich, ani jiné produkty. Od té doby jsem z CS žádnou nabídku nedostal. Asi jsem podepisoval i GDPR, ale to bych se musel podívat do papíru.
Každopádně to, že mi nenabízely další produkty a ještě to chtěli potvrdit mě překvapilo.
JordanT
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vpe 19. 11. 2020 22:44

Kdy to bylo? Nejspis si na ne nekdo stezoval, protoze oni ti klidne zalozili na pobocce x y produktu a pak ti rekli sorry, na prodej investic nemame certifikaci musite na jinou pobocku z :-)
<- Patria kod 1000 - klikni na muj nick vlevo
<- Tipli 300 Kč bonus
<- Investown bonus 500-1000 Kč (nemovitosti, zhodnoceni až 11%)
<~ Allegro CZ 200 Kč za reg, 5 doprav zdarma a od 2. do 8.10. je tam slevovy kupon 300,-
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rop 20. 11. 2020 08:19

JordanT: to jsi mě alespoň trochu uklidnil. Teď ještě najít pracovní den, kdy bude prostor mezi 8 a 16 tam dojít :lol:
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fffff 20. 11. 2020 08:22

To se raději objednej, nejspíš to bude umět jen jeden pracovník z pobočky.
fffff
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Rop 20. 11. 2020 08:34

Nejdřív musím najít ten čas :lol: Pak se objednám, s tím počítám.
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JordanT 20. 11. 2020 20:31

VPE: Bylo to začátkem června. Myslel jsem si, že jim to nařídilo ministerstvo.
JordanT
Návštěvník

Odeslat příspěvekod milanBrno 21. 11. 2020 17:49

V CSOB je zalozeni jednodussi a rychlejsi (pouze jeden papir) jak v CS (nekolik papiru)...
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 20GB za 666kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rop 21. 11. 2020 18:37

V ČSOB jsem nikdy nebyl. Tak třeba budu mít nový zážitek. Je mi v celku jedno kam půjdu - pobočky ČS a ČSOB jsou od sebe 200 metrů daleko. ČS otevírá o hodinu dříve než ČSOB. ČSOB zavírá tři dny v týdnu o hodinu později než ČS.
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 23. 11. 2020 10:40

To by jeden neřekl, kolik toho řeknou někteří kvůli 1 registraci, prostě jdi a udělej :-) Neznáš hlavní zásadu GTD ?

Ps: po 17 hodině to nešlo založit.
<- Patria kod 1000 - klikni na muj nick vlevo
<- Tipli 300 Kč bonus
<- Investown bonus 500-1000 Kč (nemovitosti, zhodnoceni až 11%)
<~ Allegro CZ 200 Kč za reg, 5 doprav zdarma a od 2. do 8.10. je tam slevovy kupon 300,-
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 9. 12. 2020 10:27

Už jste viděli kouzelnou tetičku a její propagaci dluhopisů? :-) https://twitter.com/alenaschillerov/sta ... 0536722441
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod libol 9. 12. 2020 10:53

Tak TEĎ jsem znervózněl jestli tam něco přidat,nebo je konec :-(
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod filas81 9. 12. 2020 11:37

no já si nachystal poslední rundu :)
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod libol 9. 12. 2020 11:56

No já taky. Ale prozatím jsme měl "investiční strategii" - když to kupuje každá tetka, jdi od toho - a dej prachy někde, kde se "to rozhodně nevyplatí" - a teď nevím jestli ji aplikovat i takového konzervativního zajištěn
libol
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků