Komerční Banka Societe Generale

Podílové fondy, akcie, komoditní trhy, spekulace, aukce. Kam a jak nejlépe investovat volné finanční prosředky

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod gotesák 18. 11. 2020 11:43

Prodána polovina pozice za 581,-. Myslím , že čekat , jestli milostivě pustí dividendu s výnosem 21% po odečtení poplatků opravdu nemusím.
Život je příliš krátký na to, aby člověk chodil do práce.
gotesák
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aaischa 18. 11. 2020 12:03

Uvidime po Vánocích, třeba to zas teoretická 3.vlna sundá dolu a zas dobře nakoupíš :)
aaischa
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod octaviampi 18. 11. 2020 19:17

gotesák píše:Prodána polovina pozice za 581,-. Myslím , že čekat , jestli milostivě pustí dividendu s výnosem 21% po odečtení poplatků opravdu nemusím.


To ses ukvapil, dneska to vylezlo ještě o 6 Kč. Ale souhlasím, byl by hřích to neotočit s takovým ziskem.

Copak naše legenda s nakoupeným tabákem, pořád čeká na další rok a mrzkou dividendu?
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 18. 11. 2020 20:11

Já si radši počkám na divi a další růst, stejně není moc kam peníze cpát.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod fffff 18. 11. 2020 21:39

Přesně, když prodat, tak až po třech letech bez daně.
fffff
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Fantucci 18. 11. 2020 23:49

Mam tam taky slusny zisk, ale prodej zvazim az pri cene nad 700, - . Pokud to zase spadne, prikoupim.
Fantucci
Diskutér

Odeslat příspěvekod octaviampi 19. 11. 2020 13:41

Do te doby se to jeste nekolikrat otoci. Ceny kolisaji, ze se da udelat v prubehu dne i dvakrat otocka po 1,5%.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod jednadva 19. 11. 2020 13:47

Jojo, v absolutní hodnotě. :)
jednadva
Diskutér

Odeslat příspěvekod Fantucci 20. 11. 2020 09:28

octaviampi píše:Do te doby se to jeste nekolikrat otoci. Ceny kolisaji, ze se da udelat v prubehu dne i dvakrat otocka po 1,5%.

Tak tyhle hry nehraji. Jinak kde se da koupit ta kristalova koule? :)
Fantucci
Diskutér

Odeslat příspěvekod octaviampi 21. 11. 2020 17:06

Ted uz nikde, rodinne dedictvi :-) V principu je na kristalovou kouli oboje - vira v dosazeni hranice 700Kc i rozkolisanost ceny. V posledni dobe mne prijde, ze na Degiru ty akcie snad ani nejsou. Za posledni tri tydny jsem chytl nekolikrat dno i vrchol. Pri mych "lotech" mne prijde, ze nekomu slouzim jako vhodny nastroj pro manipulaci s cenou.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod Fantucci 17. 12. 2020 23:31

tak banky se nám škrábou nahoru. Teď se zbláznil i ČEZ :)
Pracuji ve fin. poradenství? No a?
Fantucci
Diskutér

Odeslat příspěvekod aaischa 18. 12. 2020 08:14

Bohužel zdá se že příležitosti k dobrým nákupům jsou pryč.. Ale ono se zas něco objeví.. Případně lednový nárůst covidu možná zas něco rozkolísá
aaischa
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xls 18. 12. 2020 08:40

Jsem rád, že se mi tentokrát podařilo relativně dobře nakoupit relativně levně a ještě ve větším objemu, než jsem původně plánoval. Na covid jako důvod dalšího poklesu bych moc nespoléhal, protože očkování. To spíš pak následky krachujících firem, předluženého státu, do zdi se valícího automotive.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod Fantucci 18. 12. 2020 10:01

Jsem v českých akciích taky dle představ a kupoval jsem za výborné ceny a ještě hezky dokupoval. Pokud mi ty banky na těch 700-750Kč vyšplhají relativně brzy, možná odstoupím od záměru prodeje a nechám to dále poležet.
Pracuji ve fin. poradenství? No a?
Fantucci
Diskutér

Odeslat příspěvekod Fantucci 21. 12. 2020 11:03

tak asi budeme ještě přikupovat :)
Pracuji ve fin. poradenství? No a?
Fantucci
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků