Wüstenrot (banka)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod mate59 2. 1. 2021 12:51

Ten převedený SÚ od WU i funguje,nezobrazí se akorát úroková sazba 1,7% v detailu.
mate59
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Delitzsch 2. 1. 2021 12:54

U mě také převedeno, ale nejde mi převést odtud peníze na BÚ v MMB. Po zadání příkazu se zobrazí, že tam není dostatečný zůstatek.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod Taki 2. 1. 2021 15:32

Datum provedeni te transakce, kterou nam Moneta 2. 1. prevedla penize z Wuestu, je az 4. 1.
Taki
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Delitzsch 2. 1. 2021 15:39

Nejde mi zadat ani transakce s pozdějším datem, ale nevadí, zkusím v pondělí.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod Fox21 2. 1. 2021 16:12

Oficiálně to mělo být 4.1, tak ještě mají čas na dokončení celého procesu. Vyzkoušel jsem na nový spořící účet převést nějaké peníze, ale zpět už vybrat nejdou - chyba transakce :)
Fox21
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lafayette16 2. 1. 2021 23:44

Dají se někde najít transakce z WHB? V Monetě je jen jedna transakce - převod z nějakého interního účtu MMB.
Potřeboval bych ale zjistit jednu konkrétní transakci z prosince.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod Robertos73 3. 1. 2021 14:17

Zkoušel jsem převést peníze ze SÚ od Wüstenrot do SÚ od MMB jako okamžitá platba a napsalo mi to nějakou chybu že to mám zadat jako standardní platba se splatností 4.1.
Robertos73
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mate59 3. 1. 2021 15:39

Protože ten účet bude plně funkční od. 4.1.
mate59
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Fox21 3. 1. 2021 17:53

V tuto chvíli vyzkoušeny převody a jsou plně funkční. Úroková sazba v detailu je již také zobrazena.

Taki
Datum zaúčtování je vždy v Monetě uveden na první možný pracovní den u každé transakce provedené o víkendu, svátku nebo pozdě večer v pracovní den. Nezáleží jestli jde o platbu okamžitou nebo standardní ani jestli je platba do stejné nebo jiné banky.
Fox21
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Taki 3. 1. 2021 19:30

Ano, uz to jde. Potvrzuji..
Taki
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ale.sh 4. 1. 2021 17:38

Už s Monetou někdo z příchozích z Wustu řešil založení běžného účtu s prémií 1500 Kč? Nikde v onlinu to nemůžu najít, to se tam kvůli tomu musí vážně volat/chodit?
Ale.sh
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cestovatel01 4. 1. 2021 18:31

mate59 píše:Ten převedený SÚ od WU i funguje,nezobrazí se akorát úroková sazba 1,7% v detailu.


Urokova sazba se mi zobrazila pri kliku na ikonu "i" zatim stale sviti 1,7 % do konce ledna a potom kdo vi...

Konkretne klikni na Spořicí účet CZK a pote na modrou ikonu male i.
cestovatel01
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tom brava 4. 1. 2021 18:43

Ale.sh píše:Už s Monetou někdo z příchozích z Wustu řešil založení běžného účtu s prémií 1500 Kč? Nikde v onlinu to nemůžu najít, to se tam kvůli tomu musí vážně volat/chodit?


Ano, moje máti - osobně u obch. zástupce Moneta SS týden před Vánoci (šlo to založit i přes Smartbanking do konce listopadu, ale neměla 2. akceptovatelný doklad k ověření, tak to krachlo a osobně se jí moc nechtělo), ale na zač. prosince jí přišel osobní dopis "AKCE 1500" (...asi marketáci vidělli nedokončený pokus o založení Toma v systému) a to ji přimělo "zvednout" zadek. Kupodivu to prý proběhlo v poho atmosféře (=zřejmě z toho mají slušné provize), hlavně se nekonaly vnucovačky jiných produktů.
tom brava
Diskutér

Odeslat příspěvekod maeth_u 5. 1. 2021 21:35

Máte někdo u převedeného spořáku v IB Monety dostupné všechny výpisy? U mě výpisy od Wüst končí v září a teď tam akorát přidali 1.-4. ledna už v designu Moneta. Období říjen-prosinec nic...
maeth_u
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fc70 5. 1. 2021 22:02

Mně končí výpisy v říjnu; o transakcích od posledního výpisu Wüstenrotu do převodu zůstatku nemám žádný doklad. Ještě počkám na termín pravidelného generování výpisu v lednu…
fc70
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků