mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod dr._lukas 6. 1. 2021 01:35

Jak dlouho tipujete sazbu 0,9% na mSpoření? Nerad bych zakládal na jeden, dva měsíce, peníze potřebuji kvůli případné stavby ihned k dispozici, proto žádný TV nehrozí.
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PULPANM 6. 1. 2021 11:10

Toť otázka
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod PULPANM 6. 1. 2021 19:33

https://www.mesec.cz/clanky/sporeni-v-l ... it-penize/
Zapomněli na mBank a spoření nebo už tuší, že sazba padne pod hello 1 %
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 6. 1. 2021 20:21

No právě nebo tam nejsou záměrně kvůli “složitosti”. Ale sám nevěřím, že sazba dlouho zůstane.
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dalich 8. 1. 2021 12:28

Je to kvůli té "složitosti", nezapomněli :)
dalich
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod PULPANM 8. 1. 2021 12:38

otázka je ale stále stejná, do kdy bude 0,9 % ale kdyby půl roku proč ne
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod hamilton13 8. 1. 2021 19:11

wtf, dneska založeno mKonto online a když chci to mSpoření, tak to píše, že musím mít nejdřív mKonto? :D :D
hamilton13
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Alfréd z hor 8. 1. 2021 19:19

Se nediv ... překročils denní povolený limit schválených žádostí 8-P :D ... Musíš žádat až zítra :mrgreen:
Alfréd z hor
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod A1rh- 8. 1. 2021 19:19

se to asi ještě všude v systému nepropsalo
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 8. 1. 2021 22:01

Trvá to několik dní a někdy se i musí reklamovat, při posledním založení mKonta nefungovaly třeba odchozí platby z něj ještě 14 dní od aktivace...a v appce se funkce zpřístupňovaly postupně. To aktivují nějak na etapy :D
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod hamilton13 9. 1. 2021 16:39

jako celé to na mě působí docela amatérsky :-D třeba když se mi podařilo poslat aktivační platbu až na 4. pokus - na infolince mi poradili, ať to neposílám "okamžitou platbou".. poslal jsem to klasicky a bylo to snad do 2 hodin v pořádku :mrgreen:
hamilton13
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod drkarel 9. 1. 2021 17:10

Když jsou tu zmíněny okamžité platby ... Ty by měla mBank umět, ne? Směrem do mBank je to bez problémů, ale směrem z mBank tam mám v IB (ale zkoušel jsem i v SB a je to stejné) vždycky "standardní platba", což nejde nijak změnit, která přes den přijde jako okamžitá (je fakt že to vysloveně nekontroluju, ale notifikace z druhé banky přišla poměrně rychle), ale když jsem platbu zadával někdy večer cca ve 20:30, nešlo to poslat jinak než tak, že to přišlo další den (D+1). Kde dělám chybu? Je tam v tom IB někde nějaká speciální volba pro OP?
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Schwarzie 9. 1. 2021 17:14

Podle mne mBank umi jen prichozi okamzite platby.
Schwarzie
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Delitzsch 9. 1. 2021 17:29

Umí jen okamžité příchozí. Na odchozích zřejmě polské výpočetní středisko usilovně pracuje.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod farang 9. 1. 2021 17:34

Okamžité platby odesílat zatím neumí. Dotazoval jsem se na jejich infolince tento týden. Až to spustí (zatím neví kdy) tak dají zprávu na jejich webovky.
farang
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků