Komerční Banka Societe Generale

Podílové fondy, akcie, komoditní trhy, spekulace, aukce. Kam a jak nejlépe investovat volné finanční prosředky

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod gotesák 8. 1. 2021 10:02

Vypadá, že na 700 a výše doleze, ale já prodal před chvílí za 686,-. Nechal jsem jen takový malý zbytek, s tím počkám na 1000,-(když vyhlásí dvojnásobnou dividendu v létě). Ale 20% za čtvrt roku, tomu nejde odolat, moc hezký výnos a hlavně realizovaný.
Život je příliš krátký na to, aby člověk chodil do práce.
gotesák
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aldapo 8. 1. 2021 10:19

No je to v perdeli pane kníže. Něco jsem sice na tom taky vydělal, ale jak se říká není nikdy dost. A teď když se banky vymkli fundamentu už je zase riziko pádu podstatně větší.
Aldapo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod octaviampi 8. 1. 2021 10:58

Podle mě mají lidi tolik peněz a tolik se bojí inflace, že je vidina velmi slušných dividend až moc lákavá. Navíc, CZ akcie byly dost pod reálnou cenou. Nevěřil jsem, že by se nedostavila korekce a z větší části jsem přestoupil na úrovni 620 Kč na ČEZ. Tak uvidíme.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod Fantucci 8. 1. 2021 16:18

Ich bin very happy pri nakupce 500, -. Zakladni tabor 700 Kc pokoren v relativne rychlem case. Dam tomu tedy nejaky cas na vyskrabani do 2. vyskoveho tabora na 750, -. Tam bude cas na prvni ohlednuti za dosavadnim vyslapem. Jestli to bude relativne rychle, asi necham vyskrabat az na vrchol 900-1000,-. Pak dle moznosti dividend vytrhnu verlybe stolicku a prodam nebo trvale necham jako dividendovy titul
Fantucci
Diskutér

Odeslat příspěvekod gotesák 22. 1. 2021 10:05

To je vichřice, ještě nedávno se o ni fondy praly a teď to vyhazujou lopatama, nejspíš mají důvod, divi asi nebude tak tučná, jak jsme si namlouvali a oni už to ví, neodolal jsem a dokoupil trochu KB, abych doplnil stav po prodejích, pokud bude klesat dál, tím líp.

-------------
Prodáno v 12:05, 4500,- za 2 hodiny mi přijde jako dobrá odměna 8-)
Na české burze se příležitost uplatnit techniku zvanou scalping často nevyskytuje............
Život je příliš krátký na to, aby člověk chodil do práce.
gotesák
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gotesák 28. 1. 2021 11:24

Tak beru, když jsou ty slevy, tak jsem zase nabral za 648,-, tentokrát méně než minulý týden, abych měl trochu rezervu, kdyby to zítra pustili ještě níž........
Život je příliš krátký na to, aby člověk chodil do práce.
gotesák
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fantucci 28. 1. 2021 12:58

taky pooomaličku začínám mlsně koukat
Pracuji ve fin. poradenství? No a?
Fantucci
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 28. 1. 2021 15:30

Taky po troškách při poklesu přikuju, ale spíš různé tituly. Kdo ví, kam se který střednědobě vydá.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod Fantucci 28. 1. 2021 21:28

já dnes nakoupil polský CD projekt, měl jsem jej v merku od Mikuláše, ale čekal jsem na přístup na polskou burzu a pak zaspal. Prošvihl jsem tedy tu príma cenu. Ale i tak dnes hned stihl +12%. Se zájmem jsem dnes sledoval GME - to byla veliká taškařice
Pracuji ve fin. poradenství? No a?
Fantucci
Diskutér

Odeslat příspěvekod gotesák 2. 8. 2021 09:29

gotesák píše:28.1.2021 - tak jsem zase nabral za 648,-, tentokrát méně než minulý týden, abych měl trochu rezervu, kdyby to zítra pustili ještě níž........

Prodáno za 815,-. cca 26% zisk za půl roku je hezký - jsem spokojen ^^ . Jak je to jednoduché a s YINN to bude podobné za půl roku (podrobnosti píšu ve vlákně ETF na rok 2021)
Život je příliš krátký na to, aby člověk chodil do práce.
gotesák
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod octaviampi 2. 8. 2021 11:24

No ja bych ji veril i vic. Zatim drzim. Stejne moc nevidim, kam jinam.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod Fantucci 2. 8. 2021 14:40

Taky držím. Teď už přemýšlím nad potenciálem v případě zvedání úrokových sazeb. Možná by mohli přijít i nějací větší investoři kvůli měně(?) A taky vlastně nemám přímou náhradu, kam s těmi penězi.
Pracuji ve fin. poradenství? No a?
Fantucci
Diskutér

Odeslat příspěvekod octaviampi 2. 8. 2021 22:56

Uz jenom zadrzena dividenda je vysoka. Upustim pravdepodobne az kolem 850, uvidim.

Cekal jsem korekci, nakoupil ve sleve Erste a rychle otocil...
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod Fantucci 14. 12. 2021 18:44

takže JPM zvýšili cílovku na 1245,- Kdyby to bylo tak jednoduché... :)
Pracuji ve fin. poradenství? No a?
Fantucci
Diskutér

Odeslat příspěvekod Methyn 7. 3. 2022 21:51

Ako vidíte cenu akcií Komerčnej Banky? Dnes sa to prepadlo na 700 korún za akciu. Pritom vyzerá že banka nemá veľkú expozíciu v Rusku (narozdiel od materskej spoločnosti). Súčasná situácia by taktiež nemala ovplyniť budúce dividendy, či?
Methyn
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků