Twisto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod wurk 5. 2. 2021 18:57

minarjo píše:@wurk, tak si to přečti znova. Je tam že zákazník MŮŽE poplatek snížit, nikoliv že zákazník má na to právo (pevný smluvní nárok). A to je zásadní rozdíl, pouhou možnost čehokoliv může provozovatel kdykoliv jakkoliv omezit (klidně to danému zákazníkovi zatrhnout zcela, ne 3x a dost), když nejde o smluvní nárok.


a kdyz napr. § 1728 OZ rika "Každý může vést jednání o smlouvě svobodně...", tak to vlastne znamena, ze na to nema narok? :hm
wurk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod minarjo 5. 2. 2021 23:50

Tak snad zde není třeba dávat lekce českého jazyka, konkrétně rozdíl mezi slovesy moci a muset, to bychom se vraceli do první půlky základní školy :)
Každopádně zpět k Twistu: tato firma rozhodně MŮŽE, ale NEMUSÍ ten benefit v podobě smazání poplatku na nulu konkrétním klientům nabízet (resp. akceptovat to klientské vynulování poplatku). To snad musí být jasné každému, kdo to někdy využil (já to tedy nebyl, mám jen bezplatný online tarif).
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod Lenka_2 6. 2. 2021 00:27

Tak vidíš, jak to překrucuješ. Tam není napsáno, že firma může, ale že klient může, tzn. že mu v tom firma nebrání.
Lenka_2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod hgfdsa 6. 2. 2021 05:39

Sice jsem ty smluvní podmínky nečetl, ale v ČR je pro spotřebitelské smlouvy uzákoněno, že pokud je jejich výklad nejasný, platí ta verze, která je pro spotřebitele příznivější.
hgfdsa
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod drkarel 6. 2. 2021 08:25

On je tady imho výklad jasný, jen minarjo má vždycky pravdu. :)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod čiko75 7. 2. 2021 22:29

Funguje s tarifem Online virtuální karta i v GPay? Nebo lze jen využívat pro platby na internetu?
čiko75
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod milanBrno 8. 2. 2021 07:23

Funguje i v GPay, ale jen na internetove platby.
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 15GB za 500kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chnapka_cz 8. 2. 2021 08:31

Virtualka do Curve ? Bude to fungovat ?
chnapka_cz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jenda_s 8. 2. 2021 08:58

taky jen na internetové platby. Zkoušel jsem udělat např gbit na twisto virtual klasické platby v obchodě přes curve a neprošlo to...
jenda_s
Nadšenec

Odeslat příspěvekod fremantle 8. 2. 2021 13:31

Jednou jsem zkoušel platbu pře Curve i v internetovém obchodě a taky neprošla (důvod zamítnutí byl ten samý jako pokus o GBiT fyzické platby u obchodníka), takže možná je Curve plošně blokovaná u online tarifu...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod A1rh- 8. 2. 2021 17:18

je to možné, protože ani net platba Zásilkovně přes CRV nejde.
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod fanndys 11. 2. 2021 19:47

Zdravím všechny,
Poskytnete prosím referal kód pro založení nového twisto účtu.
Děkuji
fanndys
Návštěvník

Odeslat příspěvekod minarjo 1. 3. 2021 09:21

Vypadá to, že nám Twisto začalo blokovat Curve karty :(. Jinak si neumím vysvětlit, že mi únorové vyúčtování nejde skrz Curve zaplatit, ale přes mBank eShop kreditku to šlo. Zkoušel jsem opakovaně v appce i na webu, přes Curve vždy chybová hláška ve stylu, že nastala nějaká chyba a mám zkusit později či jinou metodou. Budu rád za vaše poznatky, zda to máte stejně, nebo to bylo dočasné či jen u mě.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod pino 1. 3. 2021 09:41

Platil jsem dnes 1.3. cca v 9:00 vyúčtování v řádu do 50kč přes Curve a bez problému

Curve jsem mel ulozenou, tedy nazadaval jsem ji
Naposledy upravil pino dne 1. 3. 2021 09:49, celkově upraveno 1
pino
Návštěvník

Odeslat příspěvekod chnapka_cz 1. 3. 2021 09:42

Vcera jsem nemohl platit pres zapamatovanou kartu, musel jsem ji odebrat a pridat znovu.
chnapka_cz
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků