Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod hgfdsa 18. 2. 2021 11:36

Diky diky, jsem take zkusil deaktivovat a aktivovat SB a funguje to, zase jsem se zbavil jedne appky.
:tleskani
hgfdsa
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod dalich 18. 2. 2021 14:19

dalich
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod hgfdsa 18. 2. 2021 14:43

Tak rychle založit ING konta, odměna 500 Kč.
hgfdsa
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Lafayette16 18. 2. 2021 14:54

Nevím, jestli se to dá stihnout. Musí být nejpozději k dnešku ativní.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod hgfdsa 18. 2. 2021 14:57

hgfdsa
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod PULPANM 18. 2. 2021 15:06

hgfdsa píše:Diky diky, jsem take zkusil deaktivovat a aktivovat SB a funguje to, zase jsem se zbavil jedne appky.
:tleskani

udělal jsem to stejně
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod antoushek 18. 2. 2021 15:57

hgfdsa píše:Tak rychle založit ING konta, odměna 500 Kč.

ING už to na svém webu neumožňuje.

-- 18. 2. 2021 16:04 --

Jestlipak RB nabídne něco také klientům Equa bank?
antoushek
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod A1rh- 18. 2. 2021 17:28

takže jestli to dobře chápu,
1. počkat na odsouhlasení UOHS (max do 20.3.2021, kdy končí nabídka ING)
2. na svůj vynulovaný účet v ING převést 300 tisíc
3. do 20.3.2021 odsouhlasit v IB/SB ING souhlas s předáním údajů RB
4. jako transakční účet si nastavit svoje existující ekonto Komplet
5. převést (po nějaké výzvě, nebo stačí schválení UOHS?) 300 tisíc na BU RB. Pokud převedu jen 5 Kč, bude se mi zvýhodněnou sazbou 1% úročit max 5 Kč
6. v IB/SB RB zažádat o 500 Kč, příp. někde potvrdit, že mám o ně zájem a to do 31.12.2021
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod regin 18. 2. 2021 21:31

Je možné jeden RB klíč v jednom zařízení použít pro 2 různé účty? Vím, že obráceně to nejde - mít pro 1 účet RB klíč ve 2 telefonech.
regin
Diskutér

Odeslat příspěvekod A1rh- 18. 2. 2021 22:22

standardně určitě ne, je navázaný na konkrétní účet. Možná bys mohl být disponentem k jiným účtům, pak přes svůj (svoje přihlášení) můžeš ovládat i jiný a možná (nemám odzkoušeno) by to na ověřování plateb z těch navázaných účtů mohlo fungovat.
Pro přímé přihlášení do jiného účtu bys musel mít telefon co umí Duální aplikace (Xiaomi), nebo třeba Realme má v systému AppCloner se stejnou funkcí, nebo se to dá doinstalovat do jakéhokoliv androidu, ale myslím ne z GooglePlay, takže bych to zrovna pro ovládání bankovnictví raději z jiných zdrojů neinstaloval.
Na Xiaomi by šlo teoreticky mít stejnou aplikaci i 4x, jako standardní a Duální aplikaci ve standardním profilu a pak má funkci Druhý prostor, což by měl být druhý profil v telefonu se stejnými možnostmi jako ten první prostor.
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod tmx643 18. 2. 2021 23:24

Možná by ale šlo mít pro jeden účet RB klíč po novu v rámci SB a druhý zaregistrovat do samostatné aplikace RB klíč (do doby, než samostatnou aplikaci zruší).
tmx643
Diskutér

Odeslat příspěvekod noi2 19. 2. 2021 00:28

A1rh- píše:Na Xiaomi by šlo teoreticky mít stejnou aplikaci i 4x, jako standardní a Duální aplikaci ve standardním profilu a pak má funkci Druhý prostor, což by měl být druhý profil v telefonu se stejnými možnostmi jako ten první prostor.
Jen 3x, v druhém prostoru nelze mít duální aplikace, alespoň tak to mám v telefonu já (možná to jde někde nastavit, ale nenašel jsem to).
noi2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod minarjo 19. 2. 2021 04:28

@tmx643:
NE, nelze, takzvané preferované zařízení pro RB klíč, jak to RB nazývá, může existovat jen jedno. Když jsem včera udělal popsaný postup (v IB zrušení registrace appky a pak vytvoření nové, i se zahrnutým RB klíčem), systém RB mě tam rovnou informoval, že bylo preferované zařízení tím změněno. A skutečně, původní samostatná appka RB klíč tím přestala fungovat (rozvázala spojení s mým účtem), nelze mít obojí. Je to logické, jak by třeba při online platbě kartou pak RB věděla, kam autorizaci zaslat? Má jen jednu možnost.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod regin 19. 2. 2021 05:27

Možná by šlo RB klíč "přepínat" pomocí PUK a aktivačního kódu, takže by byl v danou chvíli použitelný pro jeden účet a pro použití s druhým bych ho musel reaktivovat. Škoda že ten zmetek detekuje emulátor a nespustí se, pokud by to šlo obejít, pak by nebyl problém. Aplikace jiných bank mi v emulátoru jedou, jen RB ne.
regin
Diskutér

Odeslat příspěvekod qwertz375 19. 2. 2021 07:34

minarjo píše:@tmx643:
Je to logické, jak by třeba při online platbě kartou pak RB věděla, kam autorizaci zaslat? Má jen jednu možnost.


Nejspíš by to žádost o potvrzení poslali na všechny zařízení, které jsou aktuálně online?
Např. George klíč lze nainstalovat až na 5 zařízení.
qwertz375
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků