Aktualne nejvyhodnejsi dodavatel elektriny

Vytápění, klimatizace, obnovitelné zdroje, nové materiály

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Rop 11. 2. 2021 19:42

antoushek: to jsou ceny za distribuci.
Ceny za dodávky elektřiny se řídí tímto:
Cena dodané silové elektřiny v odběrném místě Zákazníka je sjednaná individuálně pro každou obchodní hodinu dle uvedeného vzorce, kde HP = cena silové elektřiny v Kč/MWh pro danou obchodní hodinu; KP (Kč/MWh) = koeficient produktu ve výši 161 Kč/MWh; CDT (Kč/MWh) = cena silové elektřiny v EUR/MWh v jednotlivých obchodních hodinách (1-24) uvedená v ceníku denního trhu na www.ote-cr.cz/kratkodobe-trhy/elektrina/denni-trh a přepočítaná na Kč podle kurzu devizového trhu vyhlášeného Českou národní bankou platného pro příslušný den, ve kterém se uskutečňuje dodávka elektřiny. Prodejní cena CDT je určována organizovaným krátkodobým trhem (tzv. denní trh) s elektřinou v České republice, který zajišťuje operátor trhu OTE a.s. (OTE). Jednotková cena za dodávku silové elektřiny za dané období dodávky je vypočtena váženým průměrem cen pro všechny hodiny dodávky. Sazby vysokého tarifu (VT) a nízkého tarifu (NT) se neuplatní. Naměřená spotřeba u zákazníků s měřením typu "C" je do hodinových spotřeb rozložená dle přiděleného, teplotně přepočítaného typového diagramu dodávky TDD, u zákazníků s průběhovým měřením typu "A, B" hodinová spotřeba odpovídá skutečně naměřené hodinové spotřebě v odběrném místě.
+ 49 Kč měsíčně
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod antoushek 11. 2. 2021 19:52

Asi to bude na mně až moc složité.

ROlda78 píše:
antoushek píše:Dnes se ozvalo retenční oddělení ČEZu a nabídlo ceny pro sazbu D25d a jistič 3x25A :
retenční produkt mají pojmenován: "Elektřina - na 2 roky na míru".
stand. věc: https://www.cez.cz/edee/content/file/pr ... -cezdi.pdf

Ale mezi aktuálními ceníky to na webu nevidím:
https://www.cez.cz/cs/podpora/ceniky.html?commodity=mob
antoushek
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod redhaven 21. 2. 2021 16:21

Pro zajímavost aktuální ceny v Texas v USA doslahli i až 10 USD za kW (v jednu chvíli), republikánský Texas není jako jediný stát USA napojen na federální páteřní přenosovou sít VVN.
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/ucet ... .seznam.cz
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod vpe 21. 2. 2021 17:04

Smad tam uz nemaji prime mereni?

Dasn píše:Vím, že u skautu bych se dostal na uváděných 530,-, ale pokud o není nutné nerad se vážu, taky provedení skautu ve mě osobně nebudí 100% důvěru (i když funguje již nějakou dobu) - vše eviduje a vyřizuje jiná firma, dodavatel Kolibřík je skrytý Armex (proč nedodává skautu sám ?),.


Aby ses mohl takhle ptát :-) ne vazne, kdyz to armex koupil az s klientama, tak to tezko bude predelavat. Vyvazat se da dohodou a za me, pro velky odber spot, pro stredni odber skaut a pro maly odber (sporak) vyinkasovat min.3500 u jednoho akcizicniho experta :-)

Ja sel ke skaut se strednim odberem uz od 7.2020, kdy nasadili cenu 530. Co se tyka spotu na elektrice, tak tam se to s prichodem primeho mereni pak asi dost nevyplati.

Btw sehnal jsi podklady? Mel bys o ne pozadat do 30 dnu v ramci reklamacni lhuty! Pak uz je vyrazis jen tezko.
<- Patria kod 1000 - klikni na muj nick vlevo
<- Tipli 300 Kč bonus
<- Investown bonus 500-1000 Kč (nemovitosti, zhodnoceni až 11%)
<~ Allegro CZ 200 Kč za reg, 5 doprav zdarma a od 2. do 8.10. je tam slevovy kupon 300,-
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rada.rada 23. 2. 2021 15:52

Dobrý den, rád bych se zeptal jakým způsobem postupovat, aby mi dodavatel nabídl výhodnější/retenční nabídky. Aktuálně mám tarif D57d, 3x25A a sazby 1530 Kč VT, 1165 Kč NT, 58 Kč stálá platba (vše bez DPH). Je to tarif OPTIMAL u EONu a končí mi v půlce července 2021. Dnes mi přišla nabídka na dodatek smlouvy s tarifem RELAX+ se sazbami 2404 Kč VT, 1830 Kč NT, 74 Kč stálá platba. Tato nabídka se mi vzhledem k citelném navýšení nelíbí, prosím o info jak nejlépe postupovat. Předem se omlouvám, pravděpodobně to tu už někde bude, ale zatím jsem to nenašel.
rada.rada
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jichaj 23. 2. 2021 16:29

Kaufland dava 30procent ze standardniho ceniku https://www.kaufland.cz/kauflandcard/partneri.html

Jinak jim odpoved mailem a pozadej o lepsi nabidku a zkus argumentovat cenou u Skautu (Kolibrik).
+ by k te nove cene mela byt sleva (2000kc?) do vyuctovani...
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 24. 2. 2021 21:00

“Sleva Kaufland 30% platí pro standardní ceník.”

Hlavne zrus 3 mesice pred vyrocim autoprolongaci.
<- Patria kod 1000 - klikni na muj nick vlevo
<- Tipli 300 Kč bonus
<- Investown bonus 500-1000 Kč (nemovitosti, zhodnoceni až 11%)
<~ Allegro CZ 200 Kč za reg, 5 doprav zdarma a od 2. do 8.10. je tam slevovy kupon 300,-
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod antoushek 25. 2. 2021 05:14

Dá se to zkombinovat s bonusem za doporučení?
https://www.eon-doporucte.cz/
antoushek
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Taki 25. 2. 2021 07:04

Jasne
Taki
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod antoushek 25. 2. 2021 14:59

Dáš půlku?
antoushek
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod antoushek 2. 3. 2021 11:55

jichaj píše:Kaufland dava 30procent ze standardniho ceniku https://www.kaufland.cz/kauflandcard/partneri.html

Jinak jim odpoved mailem a pozadej o lepsi nabidku a zkus argumentovat cenou u Skautu (Kolibrik).
+ by k te nove cene mela byt sleva (2000kc?) do vyuctovani...

Dostali jste někdo tu 30 % slevu ze standardního ceníku? Já vyplnil formulář a přišel jen emailem požadavek, ať pošlu fakturu od současného dodavatele, že až podle toho mi dají nabídku. Nechápu, na co potřebují fakturu, když ceník i výše slevy inzerují jako předem jasně dané?
https://www.eon.cz/kaufland
antoushek
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Taki 2. 3. 2021 12:13

antoushek:
Jasne
Taki
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mzahradnik 2. 3. 2021 20:22

Kaufland s 30% slevou je stále dražší než můj Fonergy.
mzahradnik
Návštěvník

Odeslat příspěvekod antoushek 3. 3. 2021 18:40

E.ON nabídl Kaufland cenu: VT 1646 Kč/MWh, NT 955 Kč/MVh, paušál 74 Kč měsíčně, ceny jsou bez DPH, smlouva na 12 měsíců. Je to pro sazbu D25d, jistič 3x25A, distribuční území ČEZ.
antoushek
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod antoushek 4. 3. 2021 10:32

Taki píše:antoushek:
Jasne

A co ten bonus (sleva 1815 Kč do faktury). To se dá také zkombinovat?

Čili dostal bych Kauflan cenu (VT 1646 Kč/MWh, NT 955 Kč/MVh, paušál 74 Kč měsíčně), k tomu bys mě doporučil s odněmou 2000 Kč pro tebe a dal bys mi z toho půlku, a k tomu ještě pro mně další sleva 1815 Kč do faktury? Kde naleznu podmínky nebo garanci té slevy 1815 Kč do faktury?

Taki píše:Pro wit.cz, pripadne dalsi, kdo byste chteli vyuzit me nabidky spojene s prechodem k e.onu (bonus 750 Kc ode mne na Vas ucet, 1.815 Kc od e.onu do Vasich faktur/y/):

Do SZ mi zaslete:
1) jmeno a prijmeni (osoby, na kterou bude smlouva)
2) telefon

Tot vse.
antoushek
Trvalý BAN

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků