ČSOB

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod dr._lukas 22. 4. 2022 07:02

Já myslel, že nadávky do nějakých asociálů tady mezi sebou nemáme zapotřebí, ale vždycky se musí najít boreček, který všechno zná a všude byl.
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 22. 4. 2022 07:04

Mirku: Na to, že jsi sociál, musíš být náležitě hrdý a ne se tady plazit před klientem psychiatrického sanatoria, který si sem zjevně chodí jen ulevit od svých celoživotních frustrací. :)
drkarel
Inventář


Odeslat příspěvekod ladisg 26. 4. 2022 13:50

V aplikaci Do kapsy, sviti nahore akce pri zalozeni Plus konta odmena 1500, podminky jsem nejak bliz nezkoumal, ale musi se ten ucet zalozit pres apku myslim.
ladisg
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MirekM. 27. 4. 2022 10:58

Zkušenosti s přidáním Curva karty do Xiaomi náramku za 1 Kč.
Pokum máte na mobilu zvolené tmavé pozadí, nevidíte na jejich číselné klávesníci Xiaomi APP s bílým pozadím žádné číslice.
Kartu jsem přidával něklikrát po hlášce, že se něco nepovedlo a mám kontaktovat podporu.
Až se přidání konečně povedlo, APP nevzala 1. potvrzovacví kód z SMS od Curve opět s podobnou hláškou. Naštěstí je dole klikátko zopakovat. 2. potvrzovací kód z SMS již aplikace přijala úspěšně.
Pro vrtáky jsem všechny údaje počlivě ve všech krocích kontroloval.
Posléze jsem zkušebně s náramkem přes Curva kartu úspěšně zaplatil napoprvé v kamenném obchodě.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 27. 4. 2022 12:31

stejně to funguje i s náramkem (MiBand 6 NFC) za 500.- nebo 1000,- Kč
to jen na odlehčení, nekamenovat :-)
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod minarjo 1. 5. 2022 11:24

Zajímavé, já když do tohoto náramku přidával Curve, bylo to zcela bez problémů (s čitelností či jinou), je to ale už pár měsíců (náramek mi ČSOB "nadělila" slevou 1000Kč do CZC.cz za aktivaci Smart klíče k Vánocům).
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod mojmax 8. 5. 2022 19:30

Pokud moc neužíváte ČSOB účet, je zde zajímavá akce:
www.csob.cz/bonus1300

Vypadá to ale, že je to pouze pro oslovené.
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod Navstevnik123 8. 5. 2022 21:18

Díky za info. Od založení účet poctivě nepoužívám (kromě využití odměny za založení) a nabídkou jsem zatím osloven nebyl. Budu tedy nepoužívat dál :D
Promo kódy v mém profilu nebo SZ.
Navstevnik123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod A1rh- 14. 5. 2022 09:14

5.5. zaúčtovaný výběr z ATM CRV/KK ČSOB se zatím neobjevil v odměnách. Buď jim to nezvykle trvá, nebo to má jiné vysvětlení :oops:
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod michich.ms 14. 5. 2022 11:22

Taky jsem si všiml. Vypadá to, že nedávno změnili pravidla:
https://svetodmen.csob.cz/static/downlo ... 5_2022.pdf
Teď tam píšou
Neodměňují se také platby kartou fakticky provedené aplikací nebo kartou jiné
instituce (např. CURVE card, Revolut a jim podobné), ke které je kreditní karta pouze navázaná.
michich.ms
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod A1rh- 14. 5. 2022 12:40

běžně platby přes CRV v odměnách pořád mám, možná něco poladili u toho ATM. Nebo za to může nově vratka té platby. Uvidíme příští týden a jakou zkušenost udělají ostatní.
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod Milos 14. 5. 2022 13:15

@michich.ms: Curve měli ve výjimkách už dávno, bylo to i v předchozích verzích pravidel.

Dne 6.5. mám zaúčtované dvě platby přes Curve (1x vyběr z ATM, 1x normální platba) a odměnu prozatím nemám ani z jedné :hm Doufejme, že se zase jedná jen o nějaké dočasné zpoždění v připisování odměn, které se vyskytlo už i loni v listopadu.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod jjrr 14. 5. 2022 13:48

Tak dlouho jste to tu probírali, až vám to zatrhli. :D
jjrr
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod slavo963 14. 5. 2022 17:09

No to jsem zvedavy. Mne nepripsali body za platbu pres CRV 7.5. Myslel, jsem, ze asi kvuli vratce, ktera probehla na druhy den po zauctovani. Ale mel jsem zkusenost, ze jak byla platba zauctovana, tak body pripsali i kdyz mezicasem byl provedeny GBiT...Od te doby mam dalsi platby pres CRV az ze vcera i dnes a zhodou okolnosti i vyber par stovak z ATM(normalne hotovost pres CVR/CSOB KK nevybiram), tak uvidim.

Ale jinak diky za echo, jeste ze jsem zatim nezaplatil mallpay, radsi to nerisknu a pujdu bez CRV.
slavo963
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků