mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 18. 11. 2022 21:45

Suky : je účet již plně funkční ? Kolega v práci měl stejný problém a stejnou hlášku a bylo to tím, že účet po založení ještě nebyl plně aktivovaný.
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod Suky. 18. 11. 2022 22:04

Jak to poznám?
Korunu to přijalo, 0.67 Kč poslalo zpět...

Boží je historie, v ní člověk nevidí prakticky nic, jen popis a částku...
Suky.
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vlaju 18. 11. 2022 22:37

Pozná se to tak, že to nenabízí všechny produkty a sem tam se i narazí na nějaký polský text. To se mi dělo u nového konta cca 2 dny.
Jinak účet byl funkční, to jo, jen to IB chvíli najíždělo.
vlaju
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod myšpulín 18. 11. 2022 23:21

Měl jsem přesně ten problém, až druhý nebo třetí den se mKonto plně aktivovalo a pak šla pořídit i ta karta.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlkoslav 19. 11. 2022 15:27

Finmxpert píše:Hromadně. První odměny očekávám na konci listopadu. Ale neberte to nijak závazně

Mohl byste se vyjádřit k tomu, zda k zapojení do akce až 2k zpět s ekartou stačilo 15.11. nakoupit, jak je napsáno v podmínkách, nebo bylo nezbytné i zaúčtování, jak povídali na mlince?
vlkoslav
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Suky. 22. 11. 2022 10:36

Nakonec se účet druhý den "probudil".
Požádal jsem o eKartu, ale žádost tam 4 dny visela.

Na mLince mi sdělil, že žádost byla zamítnuta (ač IB tvrdilo něco jiného) a to kvůli neuzavřené žádosti z předchozího působení v mBank (ale to jsem ukončil před 5 léty!).

No nic, za ty 2 litry to vydržím a pak zase zruším...
Suky.
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Finmxpert 23. 11. 2022 10:56

vlkoslav píše:
Finmxpert píše:Hromadně. První odměny očekávám na konci listopadu. Ale neberte to nijak závazně

Mohl byste se vyjádřit k tomu, zda k zapojení do akce až 2k zpět s ekartou stačilo 15.11. nakoupit, jak je napsáno v podmínkách, nebo bylo nezbytné i zaúčtování, jak povídali na mlince?


Stačilo zaplatit 15.11. :)
Finmxpert
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod privrat 24. 11. 2022 14:50

No snad máš pravdu.. Na mě totiž v internetovém bankovnictví svítí následující zpráva:

Děkujeme za váš zájem o eKartu a hlásíme, že jsme rozdali, co se dalo. Jsme rádi, že jsme mohli přispět na dárečky rekordnímu množství klientů.
Zájem o eKartu byl tak velký, že jsme se rozhodli akci v prvním kroku ještě prodloužit, ale k 15. 11. 2022 jsme ji nakonec museli i tak ukončit.
Pokud se vám povedlo zaplatit eKartou před tímto datem, i když třeba jen menší nákup, můžete ještě stále získat až 2 000 Kč. Stačí, když budete svou eKartou platit na internetu. Čas máte až do 15. 12. 2022.
Jestliže jste zatím novou eKartu vůbec nevyzkoušeli, šance na odměnu už vám bohužel utekla. Mrzí nás to, ale věříme, že vám naše eKarta bude dělat radost v budoucnu.
Děkujeme za pochopení.
tým mBank

Znepokojuje mě tam slovní spojení "před tímto datem" :hm
privrat
Návštěvník

Odeslat příspěvekod regin 25. 11. 2022 13:26

Ona mBanka (nebo ten kdo píše podmínky akcí) dost často nedělá rozdíly mezi "větší než" a "větší nebo rovno", "před datem" a "do data", atd. Zkrátka < je pro ně identické s a > identické s .
regin
Diskutér

Odeslat příspěvekod groves21 30. 11. 2022 14:12

Měnil jsem si kartu s delfínem na mKartu svět. Dostal jsem bez výběru Visu. Manželka si teď zakládala nový účet s virtuální mKartou Svět od Visa. Chtěla by si objednat i plastovou a jediná možnost je Mastercard mKarta Svět.

Jako nestěžuji si, mít Visu i Mastercard Svět se na dovolené může hodit, pokud by jednu značku neakceptovali nebo nefungovala. Jen by mě zajímalo, na základě čeho někomu přidělí Visa Svět a jinému Mastercard Svět. Věděl by někdo?
groves21
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Milos 30. 11. 2022 14:20

Já si v květnu objednával mKartu Svět přes IB a normálně mi to dalo na výběr, jestli chci MC nebo VISA.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod Alfréd z hor 30. 11. 2022 14:22

Jak já, když jsem zrušil goldkartu a přešel na svět, tak i paní Alfrédová, když si požádala o svojí kartu, jsme si v procesu podávání žádosti mohli zvolit změnou zatržítka, zda chceme vydat svět kartu Visa, nebo Mastercard :-)
Alfréd z hor
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skanderborg1 30. 11. 2022 14:32

Dostal už někdo odměnu za placení ekartou, nebo s vyplácením odměn mBank ještě nezačala?
Skanderborg1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod panPeněženka 30. 11. 2022 14:38

Žádná odměna ještě nepřišla, to jsem byl určitě mezi prvními, kdo to splnil... :-)
panPeněženka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Finmxpert 30. 11. 2022 14:45

Pokud nemas kartu, nabidne ti to Visa i MC, pokud jednu z nich mas, nabidne ti to tu druhou.
Finmxpert
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků