Prémiové účty u českých bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod culti 7. 3. 2023 22:19

Jak to je u Privátu Unicredit s programem U-setrete? Konkretně u Platinové řady účtů. Dá se tam taky U-setrete využívat a nebo to je jen pro retail? Retail a Privat klient zároveň asi být nemohu že?
díky
culti
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 9. 3. 2023 14:03

PatrikChrz píše:taky hodlám o tuto kreditní kartu požádat, ale určitě půjdu přes bankéře. Jen čekám až mi přijde poslední celá výplata po zkušební době.

Já jsem nakonec velmi příjemně překvapen. World Elite KK sjednána online přes MS Teams call s bankéřkou bez nutnosti dokládat příjem. K tomu rovnou pojištění, dodatková KK zdarma (tj 4+4 vstupy do salonku) a nevnucující formou představili možnost směny deviz a karet v EUR/USD. Otázka bude jak výhodný směnný kurz nabídnou.
Funkční odkaz pro 500 Kč za vytvoření účtu u Maxbanky, 100 EUR na Degiro, 5 GBP na Curve, až 1.000 USD v akciích na Interactive Brokers a -10% na provizi na krypto Binance (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Korzaik 16. 3. 2023 17:17

Ahoj, jen pro jistotu, na ČSOB premium nemusí přijít těch 50 000 v jedné platbě, počítá se suma, že ano?
Korzaik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Milos 16. 3. 2023 17:34

Ano, může to klidně přijít v rámci více plateb. Jinak druhou podmínkou jsou ještě 3 platby kartou.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod Korzaik 16. 3. 2023 17:42

A je tam nějaké období hájení, třeba když si založíte účet v půlce měsíce?
Korzaik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod PULPANM 16. 3. 2023 17:55

Milos píše:Ano, může to klidně přijít v rámci více plateb. Jinak druhou podmínkou jsou ještě 3 platby kartou.

Nebo mít sjednané nějaké hrazené produkty, pojištěni apod.
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod Milos 16. 3. 2023 18:09

Korzaik píše:A je tam nějaké období hájení, třeba když si založíte účet v půlce měsíce?

Podmínky se nemusí plnit první tři (čtyři) měsíce od založení Premium účtu, viz. bod 6.2 podmínek:
"Po zřízení Služby je klient povinen poprvé splnit podmínky pro její poskytování zdarma nejpozději k poslednímu dni čtvrtého kalendářního měsíce následujícího po datu zřízení Služby (tzv. zkušební období)."
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod Korzaik 16. 3. 2023 18:14

Díky, ještě koukám do sazebníku, že automatická plná splátka kreditky stojí 20 Kč měsíčně. Mně operátorka do telefonu tvrdila, že je to zdarma.
Korzaik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Milos 16. 3. 2023 18:27

Zdarma by to mělo být, když si tu automatickou plnou splátku aktivuješ přes Kate https://www.csob.cz/portal/documents/10 ... platka.pdf
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 17. 3. 2023 10:42

Včera info na pobočce, kdo chcete u TOP nabídky žádat o kreditku World Elite kvůli salonkům. Pokud máte předschválenou nabídku (na základě předchozích obratů) tak do 100 000 Kč požadovaného limitu nedokládáte (pouze uvádíte) příjem, tak uvidíme.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cz01 17. 3. 2023 11:41

A nevíte, zda lze mít u KB více kreditek? Mám jejich 4U kartu a o World Elite uvažuji.
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 17. 3. 2023 12:47

Zcela jistě jde, moje bejvalka měla A-Kartu i Lady kartu. Otázkou je, jestli ti to schválí
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mejnymejn 18. 3. 2023 09:24

Nevíte, po jaké době vyskočí u KB ty přechválené nabídky a kde? Zakládal jsem TOP účet v listopadu a každý měsíc se tam točí těch 100 tis. Kč. V IB ani v SB jsem zatím žádnou sekci s přechválenými nabídkami, jako např. v ČSOB nebo ČS, nenašel.
mejnymejn
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Stileth 18. 3. 2023 17:27

To obycejne protaceni nestaci, aby zacali objevovat predschvalene nabidky. Doporucuji pri prevodech pouzivat stejne parametry jako u mzdy tveho zamestnavatele (KS,SS,VS). Do cca 2-3 mesicu by se meli zacat objevovat.
Stileth
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod audiobullys 19. 3. 2023 20:11

ty predschváleny ptákoviny jsou vidět na první stránce jak ve smartbankingu tak inetbanikngu
akorát nejsou žádnou zárukou kdy má někdo velký rámce jak krditek tak spotřebáků že je schválej.
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků