FIO

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod M2M 9. 4. 2008 06:14

A když to zruším přijdu o těch 100Kč nebo si je převedu jinam.
M2M
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 9. 4. 2008 07:00

Myslím, že by ti těch 100 Kč měli vyplatit, dokonce snad vraceli i tu 1 Kč členského vkladu.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rop 9. 4. 2008 07:16

Se zrušením posledního účtu nemusí zaniknout členství v družstvu ... a naopak kdo je členem družstva nemusí mít účet ... např. lidé co mají přístup do IB někoho jiného (u podnikatelů např. účetní) :-)
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod medabeda 9. 4. 2008 08:04

M2M píše:Nevíte jak se dá zrušit FIO konto? Jako zůstatek tam je 100Kč, jde to nějak přes net nebo musím na pobočku?

Pochopitelně na pobočku, je to zrušení smlouvy.
medabeda
Návštěvník

Odeslat příspěvekod KubaPa 9. 4. 2008 13:07

PatrikChrz píše:Myslím, že by ti těch 100 Kč měli vyplatit, dokonce snad vraceli i tu 1 Kč členského vkladu.
Tu korunu člověk zpátky nedostane, protože s ní zaplatí korunovej poplatek za ukončení členství v družstvu :mrgreen:
KubaPa
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4honza 9. 4. 2008 13:12

Kazdopadne pri zruseni uctu z tech zbyvajicich 100Kc, coz je minimalni zustatek, zaplati 30Kc bud za vyber hotovosti na prepazce nebo za podani prikazu na jiny ucet na pobocce :-)
4honza
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 9. 4. 2008 13:34

4honza: možná to při rušení účtu nevybírají?
A když, tak vloží 970 Kč a vybere tisícovku (tam už se těch 30 Kč nestrhává)
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lemming 9. 4. 2008 16:51

Mam dotaz: Zkousel nekdo vkladat hotovost v CSOB na sberny ucet Fia? Je to levnejsi, nez to vlozit to primo na svuj ucet?
lemming
Diskutér

Odeslat příspěvekod ivok24 9. 4. 2008 17:13

Vklad hotovosti na svuj ucet je zdarma, ne?
ivok24
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod KubaPa 9. 4. 2008 17:48

lemming píše:Mam dotaz: Zkousel nekdo vkladat hotovost v CSOB na sberny ucet Fia? Je to levnejsi, nez to vlozit to primo na svuj ucet?

Na tohle je ideální kouknout do ceníku FIO DZ :mrgreen:
KubaPa
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 9. 4. 2008 17:48

lemming + ivok: vklad na vlastní účet přímo u FIO je zdarma - problém je spíše s časovou dostupností, poté co "upravili" své pokladní hodiny jsou jejich pokladny naprosto nepoužitelné.
Vklad přes sběrný účet ČSOB je za cenu "vkladu na cizí účet" - tuším 30 Kč?
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod esquire 15. 4. 2008 05:31

Zdravím.
Konečně se mi podařilo rodiče přesvědčit, aby jejich transakční účet převedli ze spořitelny do Fio. Mám dotaz, zda je možné dostávat výpis z účtu v PDF?? V sekci Výpisy jsou jiné formáty a to se moc nehodí.
Díky za odpověď.
esquire
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 15. 4. 2008 06:28

Pokud vím, nic takového FIO nenabízí, ale je samozřejmě možné nainstalovat si virtuální tiskárnu (PDF Creator) a výpis si do ní "vytisknout".

Zase to umí jiné věci - třeba e-mail (zdarma) nebo SMS (placené) po každém pohybu.

Výpis v PDF umí mBank.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod medabeda 15. 4. 2008 07:23

Tak tak, PDF Creator a tisknout na šířku, jinak se tam výpis nevejde celý.
medabeda
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mikicz 15. 4. 2008 12:28

medabeda píše:Tak tak, PDF Creator a tisknout na šířku, jinak se tam výpis nevejde celý.

To myslíš vážně? A víš že všechny sestavy se dají upravovat a můžeš tam mít více výstupních sestav? používám standard a tisk, ta tisk má vyhozené nepodstatné blbosti (zpráva pro příjemce, opakování platby atd) a vejde se na šířku úplně v pohodě...
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků