Ceska sporitelna rozhoduje co komu patri?

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Xman 6. 5. 2008 15:45

Mam studentskej ucet u Ceske sporitelny a ted mi mela prijit vetsi castka - uz sem ji videl v nezauctovanych operacich a ejhle 2. den penize zmizely ... tak cekam tejden, pak volam tam odkud ty penize prisly a mila sporitelna jim ty penize poslala zpet - to jako sporitelna rozhoduje ktere penize mi patri a ktere nikoliv?
Setkal se uz nekdo s timhle chovanim? Co doporucujete udelat? Nejake ujisteni urednika, ze uz se to nebude opakovat mi opravdu nestaci...
Xman
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 6. 5. 2008 16:02

Xman: dovolim si odbocit, co nuti clovek dobrovolne setrvavat u CS?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Xman 6. 5. 2008 16:10

No podle me maj nejlepe zarizenej studentskej ucet ... ale pokud si hodlaj hrat na rodice, tak to du hned zitra zrusit a du ke KB
Xman
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rop 6. 5. 2008 16:31

U ČS jsou některé přehmaty docela známé ... viděl jsem šestistránkový výpis, kde byli 4 stránky chyb a jejich náprav ....

Btw do KB? Z bláta do louže? To už je lepší i ta ČSOB ... samozřejmě FIO nebo mBank je uplne nekde jinde (v cenach i rychlosti)
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Xman 6. 5. 2008 17:01

Mno ale jeste sem nevidel bankomat FIO, nebo mBank .. a platit vzdycky za vyber se mi moc nechce :/
Xman
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SocPredator 6. 5. 2008 17:31

Ne, ještě se mi to nestalo.
Pokud hledáš bankomat mBanky, tak doporučuji ještě chvíli studovat :D
Komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí
SocPredator
Diskutér

Odeslat příspěvekod Rop 6. 5. 2008 19:00

Xman píše:Mno ale jeste sem nevidel bankomat FIO, nebo mBank .. a platit vzdycky za vyber se mi moc nechce :/

To bude asi tím, že FIO ani mBank žádné bankomaty nemá :lol:
FIO: výběr z bankomatu ČSOB 6 Kč, výběr z ostatních bankomatů 30 Kč
mBank: 1. - 3. výběr z jakéhokoliv bankomatu zdarma, 4. a další výběr za 19 Kč

Napiš jaké transakce a kolik jich měsíčně máš a co navíc využíváš ... a podle toho se dá najít optimální banka :-)
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Xman 6. 5. 2008 19:44

No mam mesice 1 prijem, pak 1 platba za pausal a pak tak kolem 4 vyberu z bankomatu a dost plateb kartou .. a ted planuju odjezd do zahranici, takze aby sla krata pouzivat i tam.
Xman
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 6. 5. 2008 20:33

No tak to vypada na mBank.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Xman 7. 5. 2008 18:19

Tak sem byl ve sporitelne a uz vim duvod ... dokud mi nebude 18, tak muj ucet ma omezeni na kreditni obrat do 20 000 ... takze tim sem s CS skoncil...
Xman
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rop 7. 5. 2008 18:33

No jo ... ona ČS ma zajímavá specifika ... každopádně pokud ti nebude 18 tak ucet u mBank nedostaneš
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Xman 8. 5. 2008 11:10

Takze v tom pripade v CR nemam moznost do 18 let vlastne podle bank vlastnit 20 000+Kč a svobodne s nimi nakladat? To je fakt uroven naseho bankovnictvi...
Xman
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rop 8. 5. 2008 11:45

No třeba ČSOB nic takového nemá ... nebo jsem to alespoň nenašel ... u KB snad taky ne ... ale tam se zase za účet platí (i když bych řekl že míň než za účet v ČS)
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 8. 5. 2008 12:13

A neni lepsi se domluvit s rodicema treba na mBank s tim, ze ty bys mel dispozicni pravo? Respektive kdyby to neslo, tak ze oni by to neresili a ucet byl tvuj?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rop 8. 5. 2008 12:39

To nejde ... protože to by nemohl používat platební kartu ... a bez ní je účet dosti k prdu :-)
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Administrátor
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků