All Property Ltd

Podílové fondy, akcie, komoditní trhy, spekulace, aukce. Kam a jak nejlépe investovat volné finanční prosředky

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Kubisss 17. 4. 2008 01:08

cau anarchisto, prosim napis na muj mail, rad bych nejake info o tobe. diky
j.zywczak@centrum.cz :-)
Kubisss
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 17. 4. 2008 06:31

Kubisss: pises-li nekomu, uvozuj to jeho nickem. Takto muzeme jenom spekulovat, komu je tva zprava urcena.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karel11 17. 4. 2008 11:42

No Anarchistovi, komu jinému. Přce když oslovím Anarchistu tak nechci nic po SATANovi ;-)
Karel11
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 17. 4. 2008 11:44

Karel11: jo sorry, ten je az na druhe strance, ja si rikal, ze tady nikdo takovy neni.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lupes 23. 5. 2008 20:23

Nejdříve než něco napíšeš do diskusního fora měl by sis přečíst oč je řeč, aš budeš dostávat každý 14 týden své úroky pravě s Dubaie, tak tomu snad budeš věřit. Firma garantuje 36% s tím kdyby byli velké propady na burze, v realitách, ve zlatě a drahých kovech, tak dostaneš
36%. Firma Ti garantuje své vložené peníze a jejich návratnost. Je zajímavé , že já jsem v all-property třetím rokem a žádný problém s penězy se nevyskytl a teď když mají svoji banku už
vůbec ne. Když už nic dejte si peníze do českých bank, aš přijde hospodářský kolaps jako v americe aby jste ty peníze stačili z bank vyzvednou. Lepší je vše vyzkoušet s menší částkou a pak tam dokládat. A mohu říci funguje to znamenitě. :-))
lupes
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lemming 24. 5. 2008 07:44

Jo, firma to garantuje ale vyhrazuje si pravo tu garanci kdykoli odvolat :-D Jinak k pochopieni jak funguje business APL doporucuji: http://en.wikipedia.org/wiki/Ponzi_scheme
lemming
Diskutér

Odeslat příspěvekod autorkaP 24. 5. 2008 08:44

Vidím, že je tu opět nejeden, který neví, nezná... takových neználků ovšem vidno v celé ČR na sta a na sta. APL funguje pro malé investory sice 3 roky, ale pro velké existuje již 8 let. Navíc nyní získala bankovní licenci, založila investiční banku a někteří rádoby chytří jedinci se ještě zaobírají nějakými ponzischématy... jéje :-D :-D nemám slov. Ale odpusťme nevědomým... nemají přístup k informacím a nikdo učený ještě z nebe nespadl, že ;)
autorkaP@LN
autorkaP
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lemming 24. 5. 2008 10:14

Koukam i vy si dobre uvedomujete, ze vyse vasich zisku zavisi hlavne na tom, aby do systemu posilali penize porad dalsi a dalsi ovecky :D Pritom by stacila takova prosta vec jako uvest, proc si firma pujcuje tak draho a komplikovane od soukromych investoru, kdyz by mohla mit penize jednoduseji a hlavne vyznamne levneji od bank. Existuje pro to pouze jeden duvod :D

Tim samozrejme nerikam, ze se na podobnych vecech neda vydelat - da, pokud clovek prijde dostatecne brzy (jak jste sama napsala, na vrcholu pyramidy jsou institucionalni investori) a stihne si stahnout zpet zakladni vklad nez to cele spadne. Co stahne navic je jeho zisk.

P.S.: A to schema je "Ponziho" podle pana, ktery tenhle druh podnikani poprve provedl ve vetsim.
lemming
Diskutér

Odeslat příspěvekod autorkaP 24. 5. 2008 12:57

Pane "lemming",
je mi Vás trochu líto, Vaše chápání mého sdělení je naprosto mimo. Stejně jako Vaše bujná fantazie. APL je opak toho, co zde stíníte. Podílí se na developerských projektech v Dubai, tudíž reality jsou jejím zásadním a stabilním zdrojem zisků hned vedle zlata, diamantů, bankovnictví, loďařství, ... Navíc: APL má vlastní investiční banku. INFORMACE prostě nemáte! :roll:
autorkaP@LN
autorkaP
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alanalan 24. 5. 2008 15:15

Dobrý den,

měl bych na Vás otázku, můžete mi říci jméno banky kterou firma All Property Ltd. vlastní, nebo je to tajné. Chtěl bych si tuto informaci ověřit a v případě její existence zvažuji o investici. Předem díky za odpověď
Alanalan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Alanalan 24. 5. 2008 15:22

Pánové,

chci se zeptat, jestliže jste v All Property Ltd. již 3 roky, napište mi prosím jméno firmy, kde jste investoval, protože firma All Property Ltd. není na trhu tyto 3 roky. Děkuji za odpověď. Pokud zde někdo napíše, že aktivně investuje již tři roky, prosím ho o doložení této informace a kde si mohu tuto informaci ověřit. Díky za odpověď. Na základě této odpovědi se rozhodnu, zda je tato firma důvěryhodná, nebo zda se jedná o něco, co již bylo zmíněno výše. Pokud nemáte co tajit, odpovězte mi.
Alanalan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 25. 5. 2008 13:46

Slecna nebo pani "AutorkaP" porad nechape jednu zasadni vec - a tou je prave onen priliv penez. Pokud umi APL tak zazracne zhodnocovat uspory, k cemu tak potrebuje "šušně" (cti drobne penize) od šušnilů z CR a nepujci si od nekoho vetsiho. Meli by mensi uroky, vic penez........jo ale ja vlastne zapominam na to, ze APL je charita a chce sponzorovat cechacky :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ruprecht001 25. 5. 2008 17:37

jak sleduji diskusi kolem této společnosti, tak mi to připadá jako klasické letadlo, nevím, jak jiným...
Ruprecht001
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 25. 5. 2008 18:28

Ruprecht001: ja bych to spise nazval "ponzakem".
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lemming 25. 5. 2008 18:58

Mne by spis fakt zajimalo, jestli tomu fakt veri, nebo jestli se jen snazi nahnat dalsi ovecky aby letadlo dele letelo :D
lemming
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků