All Property Ltd

Podílové fondy, akcie, komoditní trhy, spekulace, aukce. Kam a jak nejlépe investovat volné finanční prosředky

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod S474N 25. 5. 2008 19:10

lemming: s par takovymi lidmi jsem se setkal i osobne. Nejhorsi na tom celem fakt asi je, ze tomu opravdu veri.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lemming 25. 5. 2008 19:38

Ne, nejhorsi teprv bude, az o ty prachy prijdou a pak budou kricet a pozadovat odskodneni od statu ze jim nezabranil do toho "investovat". :roll:
lemming
Diskutér

Odeslat příspěvekod Slávek 26. 5. 2008 14:08

Mám známého, tomu se to už 3x vrátilo zpět, vždy tam nechá jen původní vklad. Je to riziko jako každé jiné investování na vysoké úroky, to by si měli všici uvědomit.
Slávek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod S474N 26. 5. 2008 14:23

Slavek: presne tak, HYIP jak vysitej. Pokud z toho nekdo dostane penize a "udrzi se" tam neposlat vsechno co ma, tak proc ne.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lupes 27. 5. 2008 19:38

Taky sleduji sice s přestávkami dyskusi o All-property-dubai, jsou stále jedinci kteří nic nezajímá,spíš nemají ani 210 euro jako registraci a pak nějaký vklad na svůj účet alespoň tisíc
euro, jelikož tuto částku nemají a věří jen tomu co kdo napíše, tak uděláte nejlíp když vložíte své peníze do našich bank a nazapomeńte tam vkládat peníze na vedení účtu, to u all-property nemusím, banku měli dočasně a spolupracovali s nimi u HSBC nyní od 1.června budou mít svoji banku( mně osobně přišlo poštou upozornění ,že si budu převádět peníze do nové banky), u této společnosti mám peníze vloženy tři roky a nestalo se mi abych někdy nedostal peníze včas,nebo mně banka upozorňovala na to ,abych doplatil účet ,že není na vedení účtu. To jste to nepochopili ,že krmíte ty kancelářské myši ,kteří nezvednou se ze židle když po nich něco chcete.Z začátku vkladu jsem tam dával dva tisíce euro a po 14 týdnech jsem měl na účtě
95 tis,kde je letadlo o kterém se píše,by už jednou řečeno s čeho pochází peníze , a chtějí právě oslovit drobné investory a není to jen že musíte zhánět další lidi nikdo Vás k tomu nenutí.
Takže pánové když nevíze o čem píšete a jedna baba povídala, to je ta povaha česká , když na to nemám tak to musím alespoň s kritizovat. :pozor :pozor
lupes
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 27. 5. 2008 20:32

lupes: netusim, kde beres informace napriklad o me financni situaci, ale bud si jist, ze mam okamzite disponibilnich nekolikanasobne vice, nez usmolenych 2k EUR. Nicmene APL splnuje veskere znaky HYIPu, respektive klasickeho "ponzaku". To ze to zatim neodpiskalo znamena jedine - porad se nachazi dost hlupaku, kteri tam utapi svoje penize. Samozrejme, muzu se mylit a opravdu se jedna o strasne velke filantropy, kteri to delaji predevsim pro blaho lidi. Jinak si nedovedu predstavit, k cemu potrebuji upocenych par tisicovek, kdyz je dokazou takto doslova kralovsky zhodnotit - proc nejedou na sebe, pripadne proc tedy za nimi nestoji vetsi investor, ktery by chtel urcite mensi provize, nez ty co "vyplaceji" drobne "investory". To investor jsem dal zamerne do uvozovek, protoze investor rozhodne neni nekdo, kdo bezhlave posle penize na radoby ucet, kde mu naskakuji cisilka - to zvladnu v PHP naprogramovat i ja (a to jsem prosim PHP panic :mrgreen:). Takoveto lidi bych si osobne dovolil nazvat uplne jinak, nez investory. Nicmene kazdy to vidime trosicku jinak a jak rikam - cas ukaze.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alanalan 30. 5. 2008 11:39

Jelikož mi zde nikdo na mé 2 otázky neodpověděl, pátral jsem sám. Banka kterou vlastní All Property Ltd. se má jmenovat AUSTRO SWISS INVESTMENT BANK se sídlem ve Švýcarsku. Je zajímavé, že o této bance nemá ve Švýcarsku nikdo ani ponětí. Bankovní registr švýcarských bank tuhle banku neeviduje. Zajímá mě tedy, pokud někdo může tvrdit, že tato banka existuje a ona není v registru bank, ať mi to doloží bankovní licencí. Myslím si, že taková licence neexistuje a pokud ano, tak to bude podvrh a ten si může kdokoliv ověřit. Nebo to zase bude nějaká výmluva, že to nebude banka apod. Připadá mi, že jde zase o klamání lidí. Pokud se člověk zeptá konkrétně, nikdo mu není schopen odpovědět. V okamžiku, kdy mi doložíte bankovní licenci na tuto společnost, jaké má základní jmění apod., a ověřím si to v bankovním registru, potom Vám uvěřím. Myslím si ale, že jde o podvod na lidech a tímto jste si zase podřezali pod sebou větev.
Alanalan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Slávek 30. 5. 2008 21:12

si to zjisti jak chceš, tvoje věc, lidi, co tam maj prachy, vydělávají asi 9% měsíčně, že to může krachnout je jasný snad i malýmu děcku.
Slávek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod S474N 31. 5. 2008 11:52

Slavek: to se obavam ze ne, oni si mysli, ze jim to bude vynaset porad.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sinjakupre 5. 6. 2008 11:16

Nemáte bohužel informace :-)
sinjakupre
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod autorkaP 5. 6. 2008 12:00

Souhlasím, nemáte, pánové :-))
autorkaP@LN
autorkaP
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 5. 6. 2008 12:35

No dulezite je, ze je mate vy. O vase prachy se totiz jedna, o nase nikoliv :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sinjakupre 6. 6. 2008 06:51

Ano přesně tak, jde o naše prachy. Vaše peníze jsou skvěle zainvestovány na účtu eMax za 3,5% p.a. :tleskani
sinjakupre
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 6. 6. 2008 07:34

sinjakupre: moje penize nejsou zainvestovany na uctu eMax. Moje penize se toci uplne nekde jinde a kdyz se zrovna netoci, tak odpocivaji na eMax. Rozhodne se u vkladu na sporici ucet neda hovorit o zadne investici, to je ulozka a ne investice.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sinjakupre 6. 6. 2008 08:35

Pan mistr nepochopil dávku ironie, nevadí, možná někdy jindy.
sinjakupre
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků