Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod S474N 25. 4. 2008 06:45

dalich: ehm, co je na tom spatneho? Kdyby zde dotycny neupozornil na danou akci, tak bych o ni ani nevedel. Nehlede na fakt, ze ty jako sefredaktor Mesce bys mel byt jenom rad.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 25. 4. 2008 08:15

Taky jsem dalichův příspěvek nějak nepochopil...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rop 25. 4. 2008 12:38

To je nás tady povícero :roll:
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dalich 25. 4. 2008 13:02

No, problém je v tom, že metelesku.blesku to psal snad do všech fór, co jsou, včetně mBank. Jednak to pak vypadá, jako bych si pod nějakým loginem dělal sám sobě PR, a jednak nechtějte vidět ty maily, co mi pak přišly od všech (ne)možných lidí. Nevypadá to prostě hezky, ikdyž by mi to mělo teoreticky pomáhat. A ctím zásady etiky, zvláště, když jsem na konkurenčním serveru. No nic, nebylo to ve zlém, nechal jsem se unést :-)
dalich
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod S474N 26. 4. 2008 10:12

dalich: i kdyby to byl tvuj multi-login, tak sam za sebe rikam, ze jsem tuto informaci zde jenom uvital, protoze mi umoznila sepsat moje zkusenosti s (j)eBankou primo rediteli.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stanislav.stribrny 29. 4. 2008 09:35

Asi si ten účet v eBance otevřu, má ho každý podnikatel a urychluje to platby :)
Nevíte, jestli je eKonto vázáno na konkrétní pobočku, nebo je to jedno, ve kterém městě si ho otevřu (i v jiném, než mám svůj FÚ)?
U záložny Fio je jedno, kde účet máte, ale obávám se, že eKonto bude vázáno na kamennou banku?
stanislav.stribrny
Diskutér

Odeslat příspěvekod snowboarder 29. 4. 2008 10:16

s tímhle mě ty banky štvou :-/ jediná spořka tohle neřeší, jinak si tě přehazujou jak horkej brambor a vždycky abych jezdil do Varů když chci něco na účtu vyřešit :oboze u eBanky to tak snad není, leda by to zavedli po příchodu RB?

/"nejlepší byla Komerčka", tam se ještě poměrně nedávno vybíralo z jiné pobočky než "vaší" tak, že faxovali do vaší o podpis :mrgreen:
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod stanislav.stribrny 29. 4. 2008 10:53

Abych měl účet zadarmo, těch 25.000 Kč/měs. může být od více příjemců? Musím dokládat potvrzení o příjmu, nebo jak eBanka zjistí, že mi přijde 25.000 (myslím při zakládání účtu, chápu, že potom se podívají do výpisu :)?
stanislav.stribrny
Diskutér

Odeslat příspěvekod lemming 29. 4. 2008 11:03

Muze byt od vice prijemcu. Dokladat nic nemusite, proste bud prijde nebo ne a podle toho platite ;-)
lemming
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 29. 4. 2008 13:56

Je to tzv. "kreditni obrat", tzn. cokoliv ti prijde, tak to se secte. Spousta lidi to dela tak, ze si tam poslou prachy a vzapeti preposlou zpatky do mBank :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 19. 6. 2008 16:35

Mel by tu nekdo k dispozici porovnani starych programu (zaklad-zdarma, plus-zdarma) proti novemu eKontu?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ruprecht001 19. 6. 2008 21:53

Já mohu ze své zkušenosti říci, že jedna ze závažných změn (pro mě) bylo navýšení minimální částky za zahr. platbu z 200 Kč na 500 Kč.
Ruprecht001
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 20. 6. 2008 06:35

Ruprecht001: zajimava informace, dalsi negativum nemas? Zahr. platby nastesti neresim, pouzivam na tohle jine spolecnosti.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ruprecht001 20. 6. 2008 08:45

Tak bohužel žádná pozitiva jsem nepostřehl... kecám :-) tuším, že o nějaký halíř zlevnily odchozí platby, asi o 2 Kč, ale mimochodem, je to podle mě nehorázně předražené.
Já po více jak 10 letech u eBanky a po hostorii asi 5 účtu a to jak soukromých a firemních pod touto značkou odešel do UniCreditu. Sice nemají tak vymakané internetové bankovnictví, ale dá se to přežít a stojí mne tam provoz polovičku.
Ruprecht001
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 20. 6. 2008 09:03

No nevim, ja mam firemni ucet i dalsi soukromy u FIO a vubec nepocituji nejakou ujmu a to jsem byl prave z eBanky dost rozmlsany. Spis ted premyslim, jestli "nekonvertovat" dobihajici konto u eBanky prave na eKonto.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků