Česká spořitelna

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod S474N 21. 7. 2008 08:18

snowboarder píše:omfg, dejte si bacha na náhledy ve spořce, když pracujete s IB, tak nevím jak v jinde, ale v náhledu účtu se zobrazí číslo účtu v adresovým řádku, což by se ještě přežít dalo, ale když dám náhled platební karty, tak se tam přepíše celý její číslo :oboze


Tak to je teda gol. Prihlasit se nekde takhle v kavarne, odejit a nekdo se prohrabe historii odkazu :roll:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jandaxx 21. 7. 2008 10:20

No ono se to úkáže dole na liště. Nahoře ne. A v kavárně se přihlašuje do IB jedině Tupec. Když jsem pryč, tak používám GSM Banking.
jandaxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod snowboarder 21. 7. 2008 11:41

jandaxxx: co lžeš? jak dole na liště? ukáže se to v adresovém řádku! a tupec? co třeba v zahraničí? to je pak gsm banking levná záležitost co? :-))
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod S474N 21. 7. 2008 12:15

jandaxx: neuraz se, ale podle me je spise to oznaceni cloveka, co ma dobrovolne ucet u CS :wink:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jandaxx 21. 7. 2008 14:05

Koukal jsem na to ráno. Udělal jsem si jen náhled. Takže ano, opravdu se to tam zobrazuje. Já bych to tedy asi neoznačil za lež. Je to spíš neúmyslné přehlédnutí. Lež bývá vědomá. Zbytečně používáte ostrá slova. Nehledě na to, že v kavárně nebo jiném veřejném místě se do IB přihlašuje opravdu jen Tupec. A co se týče GSM bankingu. Než někam jedu, tak mám všechny platby zadané. A jedna, dvě nebo tři nouzovky si klidně pošlu telefonem. Pár korun za SMS mně fakt nezabije.
Ano, mám účet u CS. Ani to Vás neopravňuje k nějakým nadávkám. Prostě mi to vyhovuje. Mám na to navázané další věci, které bych také musel převést jinam. Určitě by mne to jinde vyšlo levněji, já to ale nějak neřeším. Myslel jsem , že se zde normálně slušně diskutuje, místo toho jsem ihned označen za Tupce a lháře. No nic.
jandaxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod S474N 21. 7. 2008 15:04

Jandaxx: jediny, kdo zde volil expresivni vyrazy si byl ty :wink:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jandaxx 21. 7. 2008 15:11

Ano, ale jen v souvislosti s přihlášením do IB na veřejném místě. Za to Ty jsi mne tak označil za to, jakou využívám službu. Ano, je možná dražší než jiná. Ale za to bych neměl být označen za Tupce. A to i vzhledem k tomu, že nemůžeš vědět, proč to tak je. Mezi slušnými lidmi se tohle nedělá. Všechno, nebudu to tady zbytečně zas@írat.
jandaxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Rop 21. 7. 2008 16:11

A proč tedy využíváš služeb ČS?
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod btw 21. 7. 2008 16:53

No já nevím, ale s tím tupcem to bylo asi šlápnutí vedle :D spousta lidí si pořídila eBanku nebo kalkulátor u ČS (ikdyž tam to není tak vymakané) protože hodně cestují a potřebují mít přístup z jakéhokoliv počítače, jakékoliv kavárny, bez ohledu na jestli na něm nějaký škodlivý software běží, nebo ne :roll: Ale dobrý postřeh s tím číslem karty, já bych si toho asi nikdy nevšiml :-)) Neměla už s tím v minulosti spořka podobný problém? Mám pocit že se po celou dobu přihlášení v adresním řádku zase zobrazovalo identifikační číslo, nebo tak nějak to bylo.
Употреблю ваш алкоголь, недорого.
btw
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jandaxx 21. 7. 2008 18:41

Proč využívám služeb ČS.
Když jsem si zřizoval účet, někdy v roce 93, tak to byla jediná banka v nejbližším okolí. V té době nebyl žádný IB, platební karty byly v plenkách, bankomat měla také téměř výhradně ČS. Takže to byl tenkrát tak nějak logický krok.
No a dneska tam mám IB, stavební spoření, penzijní připojištění, podílové fondy, nepoužívanou kreditku a nějaký drobný úvěr. Na pobočce už mám svojí babu, které můžu zavolat a dohodnout se, co potřebuji. A navíc mne asi bude čekat nějaká hypotéka. Takže tam mám i sáhodlouhou finanční historii až do toho roku 93. A i nadále to je nejbližší banka v místě bydliště. Chodím tam velmi málo, ale když už, mám to u nosu.
A tyhle všechny věci mám v IB na jednom místě. Kdykoliv mohu přelévat peníze z jednoho podílového fondu do druhého, jasně vidím, kolik mám na penzijním účtě, na účtě stavebního spoření atd atd. No a asi bude jednodušší případné získání té hypotéky. Když jsem položil v IB nějaký dotaz, bylo mi vždy odpovězeno nejpozději druhý den ráno, často ale ještě ten večer.
Takže mně ten účet vyhovuje, i když není nejlevnější, možná ani nejkomfortnější. Ale já jsem spokojen a nikdy jsem neměl s ČS žádný problém. A kvůli pár desetikorunám měsíčně, nebudu přecházet jinam. To mi za to fakt nestojí. To bych podstatně více ušetřil, kdybych nejezdil autem, nebo jezdil méně, nebo jezdil s ještě lehčí nohou na plynu. Takže tak. Myslím, že je zbytečné, někomu nadávat za to, jakou využívá službu. Je to každého svobodná volba. Někdo holt jezdí škodovkou, protože si myslí, že jsou na ní levné díly, servis atd atd. A jiný jezdí japoncem a do škodovky by nevlezl. A oba mohou být vcelku spokojeni. Snad to takhle stačí.
jandaxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Rop 21. 7. 2008 19:50

Od někoho jsem tady četl, že hypotéku nedostal tam kde měl celý aktivní život účet ... kamarádka tu hypotéku u ČS docela proklíná ... ale jinak konzervatismus ... a taky ten přechod jinam není mávnutím proutku ... a vlastně do roku 2006 tu nebyla žádná nulová alternativa (pak přišlo FIO) ... a od loňských vánoc tu máme mBank (jinak se za vše musí platit) ... jinak kolik to je pár desetikorun? předpokládám, že máš stávající produkt "Výhodný program" ... u kterého se ty poplatky dají přežít (při běžném obratu člověka je to 80 - 150 Kč) ... ale Osobní účet už je podle mě zlodějina (za 228 Kč mít u ČS to co mám u mBank zdarma - tj. roční úspora 2736 Kč ... každý dva roky za to mám docela slušnej mobil)
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 21. 7. 2008 19:54

jandaxx: schvalne si to zkus realne spocitat, mozna uvidis, ze tvych "par desetikorun mesicne" muze byt v realu klidne par tisicu az desetitisicu rocne.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jandaxx 21. 7. 2008 20:37

Třeba máte pravdu, nijak jsem to přesně nepočítal. Ale mně vyhovuje i ta komfortnost, vše na jednom místě. A zas tak konzervativní nejsem. Kdybych tam měl nějaký problém, tak půjdu jinam. Onehdá na mně byla drzá baba na pobočce zdravotní pojišťovny. Tak jsem si řekl, že takovou pakáž platit nebudu a za hodinu jsem byl přehlášený k jiné pojišťovně.
jandaxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Rop 21. 7. 2008 21:26

No abych to tak probral ...
Penzijní připojištění ... pokud máš účet od roku 93 tak ti je tak maximálně 40 ... což nevím jestli není náhodou na penzijko brzo ... nebo možná akorát ... tohle bych nechal na chytřejší (a starší)
Podílové fondy ... no kdyz jsem videl posledne graf v ČS tak to nebylo žádný terno (ale zase záleží na sklonům k riziku ... a taky je třeba u něčeho rizikovějšího se o to starat ... takže čas)
Kreditku ... dobrý sluha, zlý pán ... dobrá rezerva ... ale pokud to nedokážu splatit tak bych do toho nesel
Úvěr ... no nevím jestli zrovna u ČS je ten nejlevnější (a tam už to je o větší peněz než desetikoruny)
Stavební spoření ... tam bych to předhodil možná spíš aktuální formě ... každopádně dobré na úvěr ze stavebního spoření ...
Co ČS nemá je likvidní spořící účet ... ještě že tu to ING a mBank trochu rozvířili vody ...
a doufám, že trochu zavíří vodami i co se týče poplatků ... neboť FIO reklamu nemělo skoro žádnou a mBank už vystrkuje růžky :-)

Jo jinak chtel jsem se zeptat ... vim ze v IB se dá koukat na účty a na stavebko ... teď i na karty (i když nic moc) ... dá se tam koukat i na úvěry? Či ještě na nějaký produkt?
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ivok24 21. 7. 2008 21:54

Rop píše:Jo jinak chtel jsem se zeptat ... vim ze v IB se dá koukat na účty a na stavebko ... teď i na karty (i když nic moc) ... dá se tam koukat i na úvěry? Či ještě na nějaký produkt?


Na uvery ano (mam pujcku), pak taky treba na to penzijko (mam) nebo na pojistky (zadnou nemam).
ivok24
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků