dlohodobá investice

Podílové fondy, akcie, komoditní trhy, spekulace, aukce. Kam a jak nejlépe investovat volné finanční prosředky

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod nádeníček 16. 7. 2008 10:07

Dobrý den,
rozhodl jsem se, že začnu s investováním. Investice by měla být dlouhodobější kolem 5 let, s tím že bych mohl každý měsíc invest. cca 3tis. Doporučte mi něco. Děkuji
nádeníček
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod LifeFinance 16. 7. 2008 10:24

Mám pro Vás 1000 fondů, stačí si jen vybrat ;-) . Neberte to špatně, ale bez investičního dotazníku a analýzy Vám asi nikdo nedoporučí správné řešení.
LifeFinance
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod nádeníček 16. 7. 2008 10:34

není problém, a kde si můžu daný dotazník nalézt?
nádeníček
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nádeníček 17. 7. 2008 10:23

ahoj vyplnil jsem si investiční doatazník. Snad již bude možné doporučit mi kam investovat? Dotazník je tadyhttp://www.blbost.borec.cz/
nádeníček
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ruprecht001 17. 7. 2008 10:36

Hmm, úplně stejný dotazník jsem vyplňoval u Fio, dokonce i v textu dotazníku je Foe zmiňována. Nepřijde vám poněkud neslušné používat cizí materiály pro své klienty? Dost pochybuji, že jste zaměstnanec Fio.
Ruprecht001
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LifeFinance 17. 7. 2008 10:47

A Vy si opravdu myslíte, že Vám někdo poradí zadarmo? V době, kdy jsou trhy na minimu a lze v horizontu 5 let a více vydělat slušné peníze.
LifeFinance
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod nádeníček 17. 7. 2008 11:47

TAk to zkusím jinak. Jak mám začít investovat? Na koho nebo co se mám obrátit? Co je třeba pro začátek znát?
nádeníček
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ruprecht001 17. 7. 2008 12:42

... ale, že ti ta samomluva jde. Sám sebe se zeptat s sám sobě odpovědět... to by bylo, aby se nějaký hejl, nebo kavka nechytil. Tím jsi přišel o poslední kredit, cos měl jako finanční poradce, takovéto praktiky považuji za velmi neseriózní a nekorektní.
Ruprecht001
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LifeFinance 17. 7. 2008 12:54

Ruprecht

Já jsem věnoval porozuměním financím a vzděláním dostatek času, a proto mé rady nejsou zadarmo. Váš kredit pro mě nic neznamená. Mimochodem mějme k sobě úctu a prosím Vás netykejte mi.
LifeFinance
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mikicz 17. 7. 2008 13:26

LifeFinance: na diskusních fórech se běžně používá tykání a snažil bych se na to zvyknout...
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ruprecht001 17. 7. 2008 13:43

Já osobně bych spíše očekával, že se za podobnou "nečistou hru" spíše omluví... No, je to hodně vypovídající samo o sobě...

On tím vykáním jen naznačuje, že je něco víc... :oboze
Ruprecht001
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod letenky 23. 7. 2008 19:32

a mozno je :D co vies?
letenky
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Martin-E 23. 7. 2008 20:58

Ruprechte

píšeš něco jiného než příspěvky s neustálou kritikou. Zatím jsem od tebe neviděl žádný rozumný názor nebo radu.
Martin-E
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Rop 23. 7. 2008 23:24

To je nás tady víc :lol:
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ruprecht001 24. 7. 2008 05:19

Jistě, ale nejdříve se podívej na časy vkládaných prvních příspěvků, Rop by mohl zkouknout IP adresy, že by shoda čistě náhodná?
Ruprecht001
Diskutér
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků