Česká spořitelna

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Rop 21. 7. 2008 22:11

a je to k něčemu dobré, než na to jenom koukat? Jestli se pres to da s tim neco delat?
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snowboarder 21. 7. 2008 22:22

no u té kraviny Osobní účet jde nastavovat služby, měnit nastavení osobního účtu, přidávat služby plus, objednávat a spravovat další platební karty... (za ty prachy....)
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod r4d3k 24. 7. 2008 12:29

Dobrý den,
zaměstnanci u přepážky a slečny na lince se rozcházejí v popisu služby a proto by mě zajímaly konkrétní skušenosti. Chtěl bych používat SERVIS24-START na aktivní operace s majetkovým účtem ISČS. Na pobočce mi řekli, že můžu účet pouze sledovat a na lince zase, že můžu dávat pokyny k výměně nebo k prodeji, ne k nákupu. Má někdo praktickou zkušenost? Chci od ČS pryč, ale jen ten servis 24 mě tam drží. Děkuju.
r4d3k
Návštěvník

Odeslat příspěvekod SocPredator 30. 7. 2008 14:15

SocPredator píše:V srpnu údajně přijdou s kreditkou, na které se budou moci volit parametry jako u Osobního účtu. To zas bude švanda ;-)


Tak z jiného vlákna (o zrušení účtu u ČS - btw: zrušit opravdu doporučuji!), zřejmě jsem nalezl požadované informace a pokud se ta nová kreditka od ČS jmenuje Chytrá karta, tak je to opravdu velmi zábavné čtení :-)

http://www.csas.cz/banka/content/inet/i ... toc_N10056


Co myslíte? Bude se to prodávat jako ten Osobní účet? Těžko :-D
Komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí
SocPredator
Diskutér

Odeslat příspěvekod 4honza 30. 7. 2008 20:24

Ja myslim, ze jo. Prodavat se to bude. Je to vyzkouseno na osobnim uctu, bude to fungovat stejnym zpusobem :)

Jeden z mala pouzitelnych a normalnich produktu CS, asi bylo na case ho poradne zmrsit. Konkurence uz se urcite tesi... zpoplatnit tam kazdou kravinu jako napr. 100% inkaso, kterou jedna konkurence ma a druhe bude mit a jeste nenapadne zdrazit mesicnim poplatkem :)

Ale zajimala by me ta prodlouzena zaruka, koupit si prodlouzenou zaruku za 19Kc na nejakou vec za desetitisice ... no ani se mi nechce cist podminky, ze by neco takoveho bylo dost dobre mozne, aby to nemelo 1000 a 1 vyjimku.
4honza
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod btw 30. 7. 2008 20:49

Употреблю ваш алкоголь, недорого.
btw
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ondrasz 30. 7. 2008 22:43

Njn, logika manažerů spořitelny - zpoplatníme i to co dosud nebylo, aby zisky byly co největší a akcionáři byli spokojeni :-| Každopádně se spořitelnou odchod pár tisíc nespokojených nepohne, to tak možná až odchod pár set tisíc klientů by je možná donutil zamyslet se nad svou politikou - "stáhni s klienta kůži zaživa a přitom toho blba přesvěč, že je to pro jeho dobro" :D
Ondrasz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SocPredator 31. 7. 2008 07:57

Osobní účet se prodává snadno. Prostě lidem, co mají u nás běžný účet začnou nabízet "výhodný" Osobní s tím, že je to skládačka.
Ale tohle? To je kreditka, kterou dneska máte úplně zdarma :-)

Tady je nabízena služba: Ušetřete roční poplatek za kartu (199,- Kč - to je ta nejlevnější) tím, že si tu službu zapnete a zaplatíte za ni 12x19 = 228,- Kč :-D
Vlastně těch 228 zaplatíte ročně vždycky (studenty neberu) - je to embossovaná karta, tak asi proto.

100% inkaso je "no comment" a ještě to daj jen u karet III a IV, gold typu? Za poplatek!???

1% odměna na penzijní přip. za každých 1000 Kč TÉŽE PLATBY!!! To doufám znamená, že nákup za 900 Kč nedá ani korunu?!! AXA i ING věrnostní karty dávají 1% od první koruny....

Tohle může jít prodávat jen blázen! :D
Komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí
SocPredator
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 31. 7. 2008 08:16

SocPredator: tak vono kdyz si tak sectu ty ruzny poplatky, co chce CS, tak mi to celkem dava castku, kterou platim eBance s GOLD kartou se zajimavym limitem a pojistenim v cene :roll:

Opravdu nechapu, co ty lidi u CS drzi, asi jenom vlastni hloupost.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4honza 31. 7. 2008 09:11

Nechci se hadat, ale bude se to prodavat nasledujicim zpusobem.

Dalsi reklamni kampan s Cechem na chytrou kartu s chytrym usmevem. Kampan na kazdem vypisu z uctu a kreditek.

Kvuli necemu se doplazite na pobocku. Scenar nasledujici.

- Pripravili jsme specialne pro vas nabidku na chytrou kartu, ktera vam vydelava penize na penzi nebo si muzete prodlouzit zaruku na zbozi
- Hm
- Taky muzete dostavat zpravy o transakcich a budete mit okamzity prehled o platbach kartou
- Hm
- Mame ted jeste casove omezenou akci, ze si muzete zvolit obrazek na karte za pouhych 89Kc.

Klient zlomen podepise smlouvu a dostane do ruky cenik. Polovina si to ani neprecte, druha polovina se podiva, ze kdyz to zrusi, zaplati hned 300Kc, takze to budou mit nejmene rok a pote uz si tak nejak zvyknou.
4honza
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xls 31. 7. 2008 09:42

Spořka přišla na systém jako spousta jiných firem: prostě vymyslí způsob jak lidi co nejefekněji oblafnout a obrat o co nejvíc peněz, nic víc, nic míň. Vychází to z předpokladu, že lidi mají peněz dost a přes 90 % jsou v podstatě nemyslící ovce, takže to je úspěšnější strategie než lidi lákat na skutečné výhody nebo kvalitní služby.

To samý používá např. i kyslík. Tuhle mě volala nějaká pipina a pořád mlela: "První 2 měsíce budete mít vysokorychlostní internet, desítky kanálů a neomezené volání zdarma. Co na to říkáte?" Já jí poslal do ...., ale většina se zaraduje a hned má smlouvu na 2 roky a měsíčně platí 1500,- a telekomunisti vyděláno přes 30 klacků.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod Ondrasz 1. 8. 2008 07:58

Dobrý článek o ČS je na Měšci. Zaujala mě jedna věc, kterou říká manažer Burda: "Za poplatky, které si účtujeme – a víme, že někdy nejsou nízké – chceme dodat kvalitu, a tu zaručujeme..." Tak myslím, že o Servisu24 a o jeho "spolehlivosti" asi pan Burda v životě neslyšel anebo pracuje v jiné spořitelně, než kterou já znám :-D

Další dobrá hláška: "Mezi úspěchy, kterými se banka prezentuje ve svém ohlédnutí, patří zkrácení čekací doby na pobočkách, kdy do 7 minut bylo ve 2. čtvrtletí 2008 obslouženo již 76 % klientů." Sakra, nevím že zrovna já mám takový pech, že když tam jdu něco řešit tak musím patřit mezi těch zbývajících 24%, jinak si fakt to cca 40minutové čekání neumím vysvětlit. :hm
Ondrasz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod btw 3. 8. 2008 19:16

Zdravim, funguje vám inkaso od TM? Nastavené to mám dobře, ale přesto se inkaso neprovede - na výpisu je informace jen o neprovedeném inkasu, důvod chybí. Přitom limit je dostatečný, zůstatek na účtu také, číslo účtu je také správně - inkaso je cílené na bankovní spojení. Tak kde je zakopaný pudl? :hm
Употреблю ваш алкоголь, недорого.
btw
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jandaxx 3. 8. 2008 21:14

Mám také inkaso od TM a funguje bez problémů už několik let. Nikdy se nestalo, že by platba neproběhla.
jandaxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod SocPredator 11. 8. 2008 19:33

Chytrá karta je tu ... http://www.chytrakarta.cz

Je to marketingově dobře oháknutej produkt, to jako všechna čest. Všechno podstatný je zakrytý :D
Komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí
SocPredator
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků