Má smysl podnikat v Amway?

Vše o této přímé formě prodeje

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod pestounka 14. 8. 2008 16:31

Ta diskuze nema smysl.Jsem z jine planety.Jestli necim v zivote nechci zabijet cas,tak jsou to hadky.A jelikoz to nema konce,necht si kazdy udela zaver sam.Zijte ,jak umite.To preji vsem.
P.S.Taky si myslim,ze prirodni glutamat telo lepe vstreba a muze mu byt i prospesny.Narozdil od synteticke formy.Proto to nedorozumeni.
Verte Soptiku,ze olejem se pokozka nezadusi.Olej se pouziva na vlhkou pokozku,pouziva se po kapkach a lehce vmasiruje.Hydratace pleti probiha nejvice diky pitnemu rezimu.Nic proti kremum,take je mam v nabidce ,ale bez konzervacnich latek.Vis ,kolik vody je v kremu od Artistry?Min.40%.Proc utracet tisice za vodu?
pestounka
Návštěvník

Odeslat příspěvekod soptik21 14. 8. 2008 16:47

Hmm, taky odpoved...
Obrazek si udela kazdy sam...
"Nehledej příležítost, hledej trend."-najdi trend a příležitost přijde!
******
"Nedívejte se čím musíte projít, ale kam jdete." - B.Y.
******
"Vítězové nikdy nekončej a ty co končej, tak nevítězej." - D.Y.
soptik21
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SP 14. 8. 2008 17:25

pestounka píše:Ta diskuze nema smysl.Jsem z jine planety.Jestli necim v zivote nechci zabijet cas,tak jsou to hadky.A jelikoz to nema konce,necht si kazdy udela zaver sam.Zijte ,jak umite.To preji vsem.

Diskuze ma vzdycky smysl. Co smysl nema, je neustale opakovani blabolu a trvani na nich, kdyz dukazy, ktere tyto blaboly vyvraci, mate k dispozici. Necht si kazdy udela zaver sam.

pestounka píše:P.S.Taky si myslim,ze prirodni glutamat telo lepe vstreba a muze mu byt i prospesny.Narozdil od synteticke formy.Proto to nedorozumeni.

Opet dalsi blabol. Tvrdite, ze glutamat "prirodni" je prospesny, zatimco glutamat "synteticky" je karcinogenni? To je proste lez! Tecka!!! Glutamat je proste glutamat i kdybyste byla z Marsu. Vyskytuje se zcela prirozene v tele kazdeho cloveka, v materskem mlece, v houbach a ve spouste dalsich organismu.
Cili se nejednalo o zadne nedorozumeni, ale o Vami ted uz vedome sirenou lez!

pestounka píše:Blablabla. Vis ,kolik vody je v kremu od Artistry?Min.40%.Proc utracet tisice za vodu?

Ty tisice za vodu, to tvrdite Vy a dalsi podvodnici, kteri uplne opomijeji, ze vyrobek obsahuje i dalsi (aktivni) slozky. Uvazujicimu cloveku pak dojde, ze ty tisice nejsou za vodu, ale prave za tyto aktivni slozky. O hodne lepsi nez zlukly olej za par šupů, jehoz ucinek nikdo neoveril.
SP
Diskutér

Odeslat příspěvekod soptik21 14. 8. 2008 17:45

pestounka píše:Verte Soptiku,ze olejem se pokozka nezadusi.Olej se pouziva na vlhkou pokozku,pouziva se po kapkach a lehce vmasiruje.Hydratace pleti probiha nejvice diky pitnemu rezimu.Nic proti kremum,take je mam v nabidce ,ale bez konzervacnich latek.Vis ,kolik vody je v kremu od Artistry?Min.40%.Proc utracet tisice za vodu?


Artistry vyuziva system HYDROLIPIDOVE MATRICE, pokud nevite o co se jedna, tak jde o patentovany zpusob , jak dostat vodu do bunek ve spodnich vrstvach pokozky. :tleskani :tleskani :tleskani
Pokud si totiz namocite oblicej, tak to jeste neznamena, ze se ta voda dostane do bunek, ktere jsou napr. 5 mm pod povrchem pokozky... :idea:
BTW: Jakou vodou si oblicej macite? Chlorovanou z kohoutku? Nebo, ze by jste mela na koupani eSpring? Nebo mate vlastni studnu? Jake obsahy zivin v ni mate? Je tam olovo, rtut,dusicnany apod? To je lahoda pro plet :D :D :D To same plati i kdyz vodu jen pijete...
"Nehledej příležítost, hledej trend."-najdi trend a příležitost přijde!
******
"Nedívejte se čím musíte projít, ale kam jdete." - B.Y.
******
"Vítězové nikdy nekončej a ty co končej, tak nevítězej." - D.Y.
soptik21
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod soptik21 14. 8. 2008 17:48

... jakej ma voda a ty oleje OF? :-D
"Nehledej příležítost, hledej trend."-najdi trend a příležitost přijde!
******
"Nedívejte se čím musíte projít, ale kam jdete." - B.Y.
******
"Vítězové nikdy nekončej a ty co končej, tak nevítězej." - D.Y.
soptik21
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kleo 15. 8. 2008 14:38

Nemám nic společného s Amway, ale určitě tě bude zajímat něco o hydrataci pleti, když chceš znát odpovědi. Pleť se v žádném případě nehydratuje z venčí, z venku dodaná voda ji spíš vysušuje. Nejvíce se hydratuje pitným režimem. Tzv. kosmetická hydratace probíhá - zjednodušeně řečeno - tak, že se krémy a dalšími kosmetickými přípravky snažíš pleť co nejvíce obrnit a uzavřít proti vnějšímu prostředí. Vrchní lipidový obal by měl být celistvý, pleť by neměla mít šupinky apod., protože pak se z ní voda uvolňuje.
Jinak ale souhlasím, že olej pleť sám o sobě také příliš nehydratuje a ani k hydrataci sám o sobě nepřispívá. K tomu potřebuje nosiče a další věci, které jej v podstatě odlehčí...
Ale k názvu fóra. Už několikrát jsem se dostala do střetu s fanatiky Amway. Mám zkušenost pouze s přípravky pro domácnost a upřímně jsou podle mě skutečně jedny z nejlepších. Nelíbí se mi přístup jejích zástupců (nechci házet do jednoho pytle) - podle mě je nezdravé zavřít oči a vidět jen Amway nebo jakoukoliv jinou jednu věc. Každý odborník by měl mít naopak oči a hlavu otevřené, aby měl přehled.
Arogance a slepota je k ničemu... :-)
Kleo
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Kleo 15. 8. 2008 14:39

soptik21 píše:Artistry vyuziva system HYDROLIPIDOVE MATRICE, pokud nevite o co se jedna, tak jde o patentovany zpusob , jak dostat vodu do bunek ve spodnich vrstvach pokozky. :tleskani :tleskani :tleskani
Pokud si totiz namocite oblicej, tak to jeste neznamena, ze se ta voda dostane do bunek, ktere jsou napr. 5 mm pod povrchem pokozky... :idea:

5 mm ani kůže nemá ;-)
Kleo
Návštěvník

Odeslat příspěvekod soptik21 15. 8. 2008 14:46

1.sem napsal napr., nevim, jestli ma 2 nebo 3 mm, ale pokud chcete.klidne dohledam ;-)
2. tento blabol Pleť se v žádném případě nehydratuje z venčí vypousteji na verejnost prevazne firmy, ktere neumi dostat vodu do pokozky z venci...
Samozrejme, pitny rezim je zapotrebi,ale neni to to jedinne ;-)
Naposledy upravil soptik21 dne 15. 8. 2008 14:49, celkově upraveno 1
"Nehledej příležítost, hledej trend."-najdi trend a příležitost přijde!
******
"Nedívejte se čím musíte projít, ale kam jdete." - B.Y.
******
"Vítězové nikdy nekončej a ty co končej, tak nevítězej." - D.Y.
soptik21
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kleo 15. 8. 2008 14:47

pestounka píše:Ta diskuze nema smysl.Jsem z jine planety.Jestli necim v zivote nechci zabijet cas,tak jsou to hadky.A jelikoz to nema konce,necht si kazdy udela zaver sam.Zijte ,jak umite.To preji vsem.
P.S.Taky si myslim,ze prirodni glutamat telo lepe vstreba a muze mu byt i prospesny.Narozdil od synteticke formy.Proto to nedorozumeni.
Verte Soptiku,ze olejem se pokozka nezadusi.Olej se pouziva na vlhkou pokozku,pouziva se po kapkach a lehce vmasiruje.Hydratace pleti probiha nejvice diky pitnemu rezimu.Nic proti kremum,take je mam v nabidce ,ale bez konzervacnich latek.Vis ,kolik vody je v kremu od Artistry?Min.40%.Proc utracet tisice za vodu?


Všechny krémy na trhu obsahují velké množství vody... Záleží na technologii výroby. Pokud v kosmetice pracuješ, pak víš, že jsou dvě a kvalitnější je "voda v oleji".
Kleo
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Kleo 15. 8. 2008 14:48

soptik21 píše:1.sem napsal napr., nevim, jestli ma 2 nebo 3 mm, ale pokud chcete.klidne dohledam ;-)
2.

to je zbytečné, je to detail, na kterém až tolik nezáleží, i proto jsem hodila smajlík ;-)
Doufám, že není problém tykání, jsem na to na netu zvyklá O:-)
Kleo
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Kleo 15. 8. 2008 14:54

soptik21 píše:1.sem napsal napr., nevim, jestli ma 2 nebo 3 mm, ale pokud chcete.klidne dohledam ;-)
2. tento blabol Pleť se v žádném případě nehydratuje z venčí vypousteji na verejnost prevazne firmy, ktere neumi dostat vodu do pokozky z venci...
Samozrejme, pitny rezim je zapotrebi,ale neni to to jedinne ;-)


no tak to mě budeš muset přesvědčit :shock: za tím "blábolem" si stojím ;-)
Kleo
Návštěvník

Odeslat příspěvekod soptik21 15. 8. 2008 15:00

Neni problem udelat analyzu pleti (Praha), pokud jsi ve veku nad 35 let, tak to bude jasne videt, hlavne po levnejsi kosmetice ;-)
"Nehledej příležítost, hledej trend."-najdi trend a příležitost přijde!
******
"Nedívejte se čím musíte projít, ale kam jdete." - B.Y.
******
"Vítězové nikdy nekončej a ty co končej, tak nevítězej." - D.Y.
soptik21
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kleo 15. 8. 2008 15:06

soptik21 píše:Neni problem udelat analyzu pleti (Praha), pokud jsi ve veku nad 35 let, tak to bude jasne videt, hlavne po levnejsi kosmetice ;-)

předpokládám, že mluvíš o SAMu... :-/ hele, já se ptala po argumentech, ne po přístroji, se kterým oficiálně ani Amway nemá nic společného ;-)
Kleo
Návštěvník

Odeslat příspěvekod soptik21 15. 8. 2008 15:17

Ja ti to nepovim, ale ukazu...
O SAMu mluvim, nezalezi na tom, jestli ho Amway doporucuje ci ne... Distributori jsou vlastnici podnikani a je "na nich", jak prokazou funkcnost...
Modrocerne fluorescentni svetlo se v kosmetice pouziva uz dlouho, ale ne kazda kosmetika muze na nem dolozit svou ucinnost...
Pokud mas pristup k SAMu, tak si nech analyzu udelat, jinak to bude "slovo proti slovu"...ikdyz klinicke studie mluvi take za sve :-)
"Nehledej příležítost, hledej trend."-najdi trend a příležitost přijde!
******
"Nedívejte se čím musíte projít, ale kam jdete." - B.Y.
******
"Vítězové nikdy nekončej a ty co končej, tak nevítězej." - D.Y.
soptik21
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kleo 15. 8. 2008 15:21

soptik21 píše:Ja ti to nepovim, ale ukazu...
O SAMu mluvim, nezalezi na tom, jestli ho Amway doporucuje ci ne... Distributori jsou vlastnici podnikani a je "na nich", jak prokazou funkcnost...
Modrocerne fluorescentni svetlo se v kosmetice pouziva uz dlouho, ale ne kazda kosmetika muze na nem dolozit svou ucinnost...
Pokud mas pristup k SAMu, tak si nech analyzu udelat, jinak to bude "slovo proti slovu"...ikdyz klinicke studie mluvi take za sve :-)

Promiň, ale mluvil si o tom, že tyhle "bláboly" pouští do světa firmy, které nejsou do pleti schopné vodu přivést. Sam mi to nevyvrátí a ty podle mě, bohužel, o pleti víc nevíš. V kosmetice pracuji pátým rokem a to, co píšeš, nejsou argumenty ani znalosti... Je mi líto, čekala jsem, že toho víš líp, jsem fakt zklamaná :-l
Kleo
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků