ZFP Akademie

Vše o této přímé formě prodeje

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Janul 5. 9. 2008 12:43

Jo ještě jsem volala lektorovi jak propaguje TÚM a ten mi říkal, že normálně, TÚM je procento které zhodnocuje rezervy. Pak dodal, že svým kolegům říká laicky, že TÚM je garantované procento, což je pravda, je to garantované procento které zhodnocuje naše rezervy. Ale nikdy a nikde neslyšel, že by někdo tvrdil. Že TÚM je procento které zhodnocuje naše vklady. Jinak když se zamyslíš, tak je to zaručený výnos , ale který zhodnocuje naše rezervy, jaké budou rezervy, to už záleží na dané pojišťovně. Tak v čem je problém?
Janul
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mikicz 8. 10. 2008 20:16

Janul píše:Forex je jediný byznyz na světě, kde můžete své aktivum nejdříve prodat, spekulujete na pokles ceny (beartrend), a poté nakoupit.

ještě toho o světě hodně nevíš... třeba o komoditách. no hodně štěstí na forexu, třeba tě tam nesežerou finanční žraloci...
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Janul 8. 10. 2008 21:07

Online obchodování Vám dává výjimečné nástroje pro řízení a kontrolu rizik. Například stop a limit. Dopředu si zvolíte riziko ( ztráty ), řídíte si svoje riziko podle sebe. Paráda, jen ty emoce mohou zradit, člověk se musí naučit držet emoce pod pokličkou. Naučit se držet svých hodin a trendu. Nepouštět se na slepo do dobře vypadajících obchodu a prodat, kupovat vždy v době na kterou se i připravil a netáhnout to do maximální úrovni obchodu. Tady je důležité aby člověk dodržoval zásady které jsou pro úspěšné obchodování důležité. Jsou hráči kteří obchodují, ale to jsou investoři kteří spíše hrají automat, ale pokud na to mají, proč ne.
Janul
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mikicz 8. 10. 2008 21:25

Janul: povídání je to hezký... kolik že jsi to na forexu už vydělala? já už dost prodělal, naštěstí jenom virtuálně. naopak na komoditách vydělal. ušetři nás těch mouder, vezmi 100k a jdi to zkusit.
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ondrasz 8. 10. 2008 21:56

Janul ty tvoje příspěvky to jsou bajky pro děcka v mateřince. :D
Zhodnocení 1000%, 50000 a nebo taky milión % tomu se říká perpetum mobile na prachy a ne forex. :lol: A jak každý absolvent fyziky na ZŠ ví, tak perpetum mobile existovat nemůže, protože by nebyl zachován zákon zachování energie. Doufám, že nejsi natolik omezená- i když podle některých příspěvků o tom pochybuju- aby sis myslela, že v ekonomice platí něco jiného a peníze vzniknou z ničeho. Tak komu se sakra tady snažíš nacpat ty své bláboly?! >:-(
Ondrasz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ruprecht001 9. 10. 2008 05:29

Ondrasz: Také jsem na iDNES četl o výherci nějaké soutěže, co toto dokázal, jenže... takový je 1 z 5 miliard :-) Na to Janul (úmyslně) zapomíná. Navíc k takovému obchodování člověk nezíská zkušenosti za měsíc, rok, 3 roky...

PS: Zrovna tuhle jsem četl vtipnou poznámku pod presentací české knihy českých autorů o intradenním obchodování... Byla asi v tom smyslu, zda si budoucí čtenáři myslí, že daní autoři vydělali své miliony právě presentovanou strategií obchodování.. nikolivěk, vydělali je přednáškami a publikacemi o tom, jak na to :-D
Ruprecht001
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 9. 10. 2008 07:18

Ruprecht001: jo, taky jsem se té soutěže zúčastnil. První den jsem "vydělal" 50 % (z počátečních 200 000 Kč bylo přes 300 000 Kč). No a druhý den jsem skoro všechno projel :(
Jako zábava zajímavé, ale vlastní prachy bych do toho nestrkal.

ad PS: stejným způsobem vydělal svoje velké prachy Kiosaki :D
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ondrasz 9. 10. 2008 07:28

Ruprechte 1000%? Tak to byla určitě kachna. Nevěřím tomu. V případě že, ne bych ho chtěl v poznat a vědět v které investici konkrétně takové prachy vydělal.

Patriku o jakou soutěž šlo?
Ondrasz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martinpesava 9. 10. 2008 08:19

byla to hra a tak pokud vyhrát musel si říct buď a nebo. Ve skutečnosti by tak nikdy nikdo neobchodoval. Na naučení to nebylo. ale lepší něco než nic, v hodně lidech to něco zanechalo a pro společnost výhodný tah
martinpesava
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 9. 10. 2008 08:37

Ondrasz: Těm tisícům procentům za týden věřím, když jsem já jen tak "zkusmo" mohl dosáhnout 50 % ("investoval" jsem na vývoj kurzu USD/CZK) za jeden den, tak pokud investoval do nějaké více "pohyblivé" měny (jedno jestli klesající nebo stoupající), tak těch 1000 % mohl dosáhnout během týdne celkem bez problémů. Tento systém totiž využívá tzv. pákové obchody (s docela velkou pákou, odhaduji tak 1:100), takže stačí pohyb kurzu o 1 % a můžeš o všechno přijít nebo naopak získat dvojnásobek.
Ta soutěž stále probíhá, každý týden je možné vyhrát počítač a na konci měsíce Porsche :D
www.xtb.cz

martinpesava: samozřejmě to nebylo na naučení, ale na přitáhnutí zájmu. Prostě aby si lidi řekli, "že to jde" a zkusili to s normálními penězi.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martinpesava 9. 10. 2008 08:45

jaja. U XTB neobchoduje člověk s dalšími investory, ale se společností, ta na tom vydělává. ( To ji nehaním ) Ty páky kolikrát ještě větší.
martinpesava
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Janul 9. 10. 2008 11:06

Vůbec to nechápete, soutěže jsou od toho, aby si to lidi zkusili a aby uvažovali o reálné investici, jenomže demo Vás nenaučí všemu rozumět, naučí Vás pochopit vlastní chyby, naučí Vás porozumět trendům a obchodům na burze. Důležité jsou i grafy, pokud se na ně nedíváte a nechcete jim rozumět, je to všechno zbytečné. Demo není všechno, potřebujete pochopit nástroje, musíte trénovat svoji psychiku, forex má desatero přikázání, které musíte pro bezpečné investování dodržovat. Pokud si stáhnu demo a začnu riskovat, jenom proto, abych vyhrála soutěž, tak je to úplně něco jiného, jako kdybych investovala vlastní penízky. Na forexu se dá investovat velice bezpečně a věřte, že takovou bezpečnost nemáte zdaleka ani v bance. Tak si objednejte informační materiál a uvidíte, že Vám to otevře oči. Já jsem o tom slyšela spoustu kravin a vůbec to tak není.Můj sponzor o tom taky nechce mluvit a taky vím proč. Není pravda, že by se mu na forexu nevedlo, ale nemůže lidem říkat, ať jdou vydělávat na forex, když dělá MLM.
Janul
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ruprecht001 9. 10. 2008 11:10

Žádné DEMO ti neumožní připravit se na to, jaké to bude, až začneš přicházet o peníze.

Ale z tvé odpovědi je vidět, že jsi se momentálně dala na prodej odborné literatury a pořádání kurzů "Jak obchodovat na forexu" :-D

Podle mého by si mělu budoucí intradenní obchodníci nejdříve sehnat kurzy na zvládání stresu, jak se vyrovnat se ztrátou apod. Když někdo přijde o nějaké body, nebo virtuální USD, mávne nad tím rukou, ale v okamžiku, kdy přijde o skutečných 100.000 za které mohl mít luxusní dovolenou, je z toho na mrtvici.
Naposledy upravil Ruprecht001 dne 9. 10. 2008 18:53, celkově upraveno 1
Ruprecht001
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 9. 10. 2008 12:55

To existují i kurzy na zvládány středy? Já mám problém spíše s pondělky :D

(Vím, mělo tam být stresu, ale vypadá to srandovně)

No nic, Porsche už nevyhraju, a to jsem si dělal starosti kam ho dám :D
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Janul 9. 10. 2008 15:15

Jsou i jiné soutěže. Semináře stojí kolem 5000Kč. ZFP dělám stále, ale když má člověk nezávislý kapitál, tak proč ho neinvestovat? Kdo se bojí, nesmí do lesa, když se člověk bojí nikdy nic nebude mít. Můj osobní názor znáte, rizika si tvoříme sami a záleží jenom na nás jakou ztrátu můžeme obětovat za cenu určitého zisku. Penízky investuji přes Blue chip a pak to zkusím sama. Jde o to, že přinejhorším ztratím 100% ale na druhou stranu mohu vydělat 200% možná i 300% za jeden rok, šikula i přes 1000%. Mluvila jsem s investorem který mi říkal, že jenom blázen by ztratil svých 100%. Na druhou stranu mi říkal, že je dobré se někdy spálit, pak je investor stále ve střehu, tím se i investoři učí. Nejlepší investoři na světě se museli mockrát spálit, aby byly tam kde jsou dnes.
Janul
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků