Síťový Marketing (nemoderováno)

Vše o této přímé formě prodeje

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod marvertin 5. 11. 2008 22:45

Lubyk píše:Osobní obrat, který je na takové úrovni, aby se do skupiny dobře duplikoval, je nezbytnost pro dobré fungování organizace.

Nesmysl. Downlini neví, jaký mám osobní obrat, nebo jim mám snad ukazovat účty? Já jsem také nevěděl, jaký má osobní obrat moje sponzorka, pouze říkala, že musím prodávat, čímž mě šíleně štvalo. A jestli ona prodávala nebo ne to nevím, typl bych však, že prodávala, ona dokázala přesvědčit o všem.

Prostě prodávat NECHCI. A co má být?
marvertin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod marvertin 5. 11. 2008 22:47

A pokud nechcou prodávat ti podemnou, tak je přeci nebudu nutit, když to sám nemám rád. On se ve skupině někdo snad najde, kdo bude ochotně prodávat a my ostatní ho budeme řídit a radit mu, jak na to. :-D Jsem přeci poradci a ne distrbutoři.
marvertin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Slavek69 5. 11. 2008 23:29

Vy jste vážně demagog a nevíte, o čem píšete. Proč jste do MLM vůbec lezl, když NECHCETE prodávat. To, co tady pořád melete postrádá jakoukoliv logiku a smysl. Chtěl jste být úspěšný, ale neudělal jste proto vůbec nic. Mám pocit, že jste typ člověka, který se chce mít dobře bez vlastního přičinění a chce se vozit po zádech jiných. Že hrajete Sportku a sázíte Fortunu? Vůbec bych se tomu nedivil. Vy nejste ani poradce ani distributor, vy totiž nejste vůbec nic. Vy byste byl schopen akorát radit, jak šprtat a nevydělávat a jak přijít na buben. Kde umí, ten vydělává a kdo neumí, ten učí. Tak jen tady pořád učte a hučte. Byl jste neúspěšný a tak tady jen na vše plivete. Je mi už zle, z toho co tady od Vás čtu.
Naposledy upravil Slavek69 dne 5. 11. 2008 23:36, celkově upraveno 1
Slavek69
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Petr1968 5. 11. 2008 23:33

Už toho nechte. 8-)
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SP 5. 11. 2008 23:38

marvertin píše:Nasponzoroval jsem 14 lidé (se mnou nás bylo 15) za tři měsíce. Pravděpodobnost je menší než 1e-15 (deset nas mínus patnáctou). Chtěl jsem to spočítat excelem, ale nemá dostatečnou přesnost. Formule je:
1 - POISSON(13; 1/40/12*4; pravda)
A není to úspěch, když se povede něco, co má tak malou pravděpodobost, že se to stane?

Marvertine, kdy uz pochopite, ze jste si do toho vzorecku dosadil uplne zcestnou hodnotu, takze to cislo, co Vam vyslo, je uplna kravina? Ostatne, kdyby tomu tak bylo, pak by nebyl prakticky nikdo na zemekouli nasponzorovat takovy pocet lidi behem 3 mesicu. A pardon 15 lidi narust ve skupine behem 3 mesicu, to nekteri lide v me skupine zvladaji i za mesic.
marvertin píše:Cítím se skvěle, od té doby, co nedělám Amway. ;-]

Jiste, musel to byt pro Vas hrozny pocit, kdyz Vam to podle Vasich teorii nefungovalo. Vzdat se byla pro Vas jedina moznost.
marvertin píše:Nebrečím, všem se Vám směju. :lol: :lol: :lol:

S plnou kapsou se smeje lip. :D :D :D
marvertin píše:Samozřejmě, že za rozpad skupinky nemůžu, to bylo zákonité. Už obrovské štěstí bylo, že vznikla.

Jisteze byl ten rozpad zakonity - kdyz jste jim ukazoval, jak se nema business delat a oni si z Vas vzali priklad, pak se neni co divit.
marvertin píše:Vy snad nikdy nepochopíte, na čem je MLM postaveno.

To ma byt vtip? To rika nekdo, kdo byl pul roku zaregistrovany a flakal to, nekomu, kdo je v businessu 12 let? Mily marvertine, srovnejte si priste v hlave, co vlastne chcete napsat, at tu nevypadate jak šašek. :roll:
SP
Diskutér

Odeslat příspěvekod SP 5. 11. 2008 23:42

marvertin píše:Nesmysl. Downlini neví, jaký mám osobní obrat, nebo jim mám snad ukazovat účty? Já jsem také nevěděl, jaký má osobní obrat moje sponzorka, pouze říkala, že musím prodávat, čímž mě šíleně štvalo. A jestli ona prodávala nebo ne to nevím, typl bych však, že prodávala, ona dokázala přesvědčit o všem.

Zaprve, to, jestli delate obrat, je videt na ocenenich v Amagramu nebo na seminari. Dale je to videt na tom, co a jak ucite sve lidi - tezko je naucite spravne argumentovat, kdyz sam o zbozi nic nevite. A je jasne, ze pokud o nem nic nevite, tezko ho budete prodavat.
A BTW: Ukazat fakturu s osobnim obratem 200 b nekdy v pulce mesice, vubec neni k zahozeni.
marvertin píše:Prostě prodávat NECHCI. A co má být?

Tak v tom pripade si neberte Amway do ust. Ta za Vas neuspech nemuze. Tecka.
SP
Diskutér

Odeslat příspěvekod Petr1968 5. 11. 2008 23:43

SP má ***** a né plnou kapsu.Leda plnou hubu keců 8-) Lidé co mají plné kapsy neprudí na netu 8-)
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slavek69 5. 11. 2008 23:46

Mám návrh. Co kdybychom začali marvetina ignorovat, jako by tady nebyl. Vážně už mne nebaví číst jeho bláboly.
Slavek69
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod SP 5. 11. 2008 23:46

marvertin píše:A pokud nechcou prodávat ti podemnou, tak je přeci nebudu nutit, když to sám nemám rád. On se ve skupině někdo snad najde, kdo bude ochotně prodávat a my ostatní ho budeme řídit a radit mu, jak na to. :-D Jsem přeci poradci a ne distrbutoři.

Jasne a jeste mu muzete rict: ja tu prece nejsem od toho, abych pracoval. Na to jsem si sehnal tebe (vola), ktery bude delat to, co ja nechci delat. Ja jsem sice nikdy neprodaval a ani to delat nebudu, ale zato ti umim dobre poradit, jak se prodava.
A znovu: zadny poradce jste nebyl!!! Byl jste distributor!!! Vytahnete si smlouvu a naucte se cist!!! Amway nemuze za to, ze si Vase skupina zavedla sve vlastni oznaceni distributoru. Oficialne jste proste byl distributor. Tecka. :oboze :oboze :oboze :roll: :roll: :roll:
SP
Diskutér

Odeslat příspěvekod SP 5. 11. 2008 23:52

Slavek69 píše:Mám návrh. Co kdybychom začali marvetina ignorovat, jako by tady nebyl. Vážně už mne nebaví číst jeho bláboly.

To je přesně jeho cíl. Zavšivit rozumnou diskuzi bláboly. Jenže to mu neprojde. Nedivím se Vám, že Vás nebaví číst ty zhovadilosti, co tu marvertin plácá. Jsem rád, že nejsem sám, komu to připadá úplně zcestné.
SP
Diskutér

Odeslat příspěvekod SP 5. 11. 2008 23:52

Marvertine, můžu Vás ubezpečit, že pokud si snad náhodou myslíte, že mi dojde trpělivost, tak to jste na velkém omylu. Já tu s Vámi klidně budu diskutovat do skonání světa. Já jsem za to totiž placený. :D Narozdíl od Vás, který tu ze sebe děláte šaška zcela zdarma a dobrovolně.
SP
Diskutér

Odeslat příspěvekod Slavek69 6. 11. 2008 00:03

to Petr1968: tak to bych netvrdil. Právě na netu je spousta peněz. I to, co dělá SP, je skrytá reklama, možná necílená, ale je. A zadarmo. Mně net vydělává peněz dost. Ne přímo, ale díky reklamě, kterou si dost draze platím. Ale vrací se mi to čtyř i pěti násobně.
Ne, vážně. I když už nejsem v MLM, tak mne prudí marvetin svými nesmyslnými bláboly. Co se týká Amway, jako takového, mohu s ním v ledačems i souhlasit, ale on generalizuje MLM jako takový a to mi vadí, protože vím, že nemá pravdu. Amway je špatný, OVB je špatné, prostě vše je dle něj špatné a nedá se v těch systémech vydělat. A já tvrdím, že to je blbost, kravina, demagogie, arogance. Vydělat se dá a člověk může být úspěšný, jen musí mít správné návyky a musí být tím správným typem člověka a to marvetin, jak je vidno, není.
Slavek69
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod SP 6. 11. 2008 00:05

Slavek69 píše:Vy jste vážně demagog a nevíte, o čem píšete. Proč jste do MLM vůbec lezl, když NECHCETE prodávat. To, co tady pořád melete postrádá jakoukoliv logiku a smysl. Chtěl jste být úspěšný, ale neudělal jste proto vůbec nic. Mám pocit, že jste typ člověka, který se chce mít dobře bez vlastního přičinění a chce se vozit po zádech jiných. Že hrajete Sportku a sázíte Fortunu? Vůbec bych se tomu nedivil. Vy nejste ani poradce ani distributor, vy totiž nejste vůbec nic. Vy byste byl schopen akorát radit, jak šprtat a nevydělávat a jak přijít na buben. Kde umí, ten vydělává a kdo neumí, ten učí. Tak jen tady pořád učte a hučte. Byl jste neúspěšný a tak tady jen na vše plivete. Je mi už zle, z toho co tady od Vás čtu.

TOHLE PODEPISUJI!!! :tleskani :tleskani :tleskani
MARVERTINE, TENHLE PRISPEVEK SI ZARAMUJTE A KAZDY DEN SI HO PRECTETE ALESPON 1000X. TREBA VAM TO PAK DOJDE.
SP
Diskutér

Odeslat příspěvekod Petr1968 6. 11. 2008 00:06

Obrázek
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr1968 6. 11. 2008 00:08

Slavek69 píše:to Petr1968: tak to bych netvrdil. Právě na netu je spousta peněz. I to, co dělá SP, je skrytá reklama, možná necílená, ale je. A zadarmo. Mně net vydělává peněz dost. Ne přímo, ale díky reklamě, kterou si dost draze platím. Ale vrací se mi to čtyř i pěti násobně.
Ne, vážně. I když už nejsem v MLM, tak mne prudí marvetin svými nesmyslnými bláboly. Co se týká Amway, jako takového, mohu s ním v ledačems i souhlasit, ale on generalizuje MLM jako takový a to mi vadí, protože vím, že nemá pravdu. Amway je špatný, OVB je špatné, prostě vše je dle něj špatné a nedá se v těch systémech vydělat. A já tvrdím, že to je blbost, kravina, demagogie, arogance. Vydělat se dá a člověk může být úspěšný, jen musí mít správné návyky a musí být tím správným typem člověka a to marvetin, jak je vidno, není.

Je to cílená reklama. Ale mě už to netrápí . Mě už nic netrápí. Vydělat v AMWAY má šanci tak 5% lidí.Zbytek jsou nuly.
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků