Síťový Marketing (nemoderováno)

Vše o této přímé formě prodeje

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod marvertin 7. 11. 2008 10:26

SP píše:Zakladni marvertinuv problem je, ze vinu za veskere sve neuspechy se snazi hodit na druhe. Kdyz normalni clovek v necem neuspeje, zatimco jini ve stejnem oboru dosahuji uspechu, mel by mit v sobe dostatek sebekritiky, aby si dokazal priznat, ze chyba muze byt v nem samotnem.
Ne tak marvertin. Marvertin je neomylny, marvertin delal vse spravne, marvertin vi vsechno nejlip, marvertin je veleuspesny - dosahl 6% a pak spadl na nulu. To znamena, ze chyba neni v marvertinovi, chyba je v systemu, chyba je v MLM, chyba je ve sponzorovi, chyba je v uplinech, chyba je ve vyrobcich, chyba je tom, ze mu na pomoc neprileteli ufoni, chyba je v tom, ze Zeme je 3. planetou nasi slunecni soustavy a ne ctvrtou, chyba je v tom, ze tu nemame komunismus, chyba je v tom, ze nikdo marvertinovi nevenoval skupinu 1000 lidi... Jen nas velky marvertin je bezchybny. Je preci nemozne, aby on udelal nejakou chybu. Vzdyt prece vedel vic nez vsichni ostatni, o cem MLM je, kdyz do nej vstupoval!

Ve sponzorce ani uplinech chyba nebyla, ani ve vyrobcích ani v systemu není chyba. Nikdy jsem nic takového netvrdil, tak mně to laskavě nevkládejte do úst. Systém je nastaven tak, že si drtivá většina distributorů moc nevydělá, to je prostě fakt, který musí uznat i ten největší demagog.

Udělal jsem chybu jedinou. Včas jsem nezjistil, že toto pro nás není, a že se stejně zařadíme k té drtivé většině. Ale chybama se šlověk učí, ne? A pokud bych chtěl uspět, musel bych mít buď velké štěstí (jaké, to už jsme počítali), nebo dělat něco, co se neslučuje s naším přesvědčením.
marvertin
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvertin 7. 11. 2008 10:43

Lubyk píše:čau,

jen jedna otázka mimo (třeba se konečně na něcem shodneme):
myslíte si, že existují nějaké principy, kterými je možné úspěchu dosáhnout (myslím nějaké všeobecně fungující) (nebo, že by byl život každého člověka souhrnem náhod, které on nemůže nijak ovlivnit)?
A protože je představa o úspěchu pro každého něco jiného, tak to trochu zúžíme do:
váš pasivní příjem je větší než výdaje (neboli jste bohatí)
máte harmonický vztah se svým nejbližším okolím
máte čas na to, abyste se věnovali svým koníčkům

Mějte se

Lubyk

to Lubyk: Obecné principy, jak úspěchu dosáhnout neexistují. A když chce dosáhnout některého ze tří bodů, musí se chovat pokaždé jinak.

Pro dosažení velkých příjmů musí být člověk svině nebo musí být velké příjmy. Slušný člověk může dosáhnout hezkých příjmů, ale určitě nebude bohatý.

Pro harmonický vztah se svým okolím se naopak člověk musí chovat slušně. A nebýt štěstí, nikdy bych se nepotkal se svou skvělou manželkou.

A aby měl čas se věnovat svým koníčkům, to si snad jen umět dobře organizovat čas a práci a vypustit balastní činnosti, na to snad ani štěsí není potřeba.
marvertin
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvertin 7. 11. 2008 10:51

Slavek69 píše:Amway je špatný, OVB je špatné,

Ano, amway je špatný, protože:
- prodává předražené výrobky a manipuluje nečestně se zákazníky.
- snaží manipulovat lidmi způsoby používanými v sektách.

OVB je špatné, proto že:
- Tvrdí, že jsou "profesionálové", kteří lidem bez rozhledu ve finančním světě poradí, jak nejvýnosněji a nejbezpečněji investovat peníze a když dojde k problému, klientům ztrátu nevyrovnají.

Slavek69 píše:A nedá se v těch systémech vydělat.

Dá, ale člověk musí v sobě něco překousnout, musí být prostě svině.
marvertin
Diskutér

Odeslat příspěvekod SP 7. 11. 2008 11:26

marvertin píše:
Slavek69 píše:Vy nejste ani poradce ani distributor, vy totiž nejste vůbec nic. Vy byste byl schopen akorát radit, jak šprtat a nevydělávat a jak přijít na buben. Kde umí, ten vydělává a kdo neumí, ten učí. Tak jen tady pořád učte a hučte. Byl jste neúspěšný a tak tady jen na vše plivete. Je mi už zle, z toho co tady od Vás čtu.

Mně je zase zle z Vašich reakcí, takže 1:1 :lol: .

No a mne je zase, marvertine, zle z Vasich reakci. Takze 2:1. :D
SP
Dočasný BAN

Odeslat příspěvekod SP 7. 11. 2008 11:31

marvertin píše:Ve sponzorce ani uplinech chyba nebyla, ani ve vyrobcích ani v systemu není chyba. Nikdy jsem nic takového netvrdil, tak mně to laskavě nevkládejte do úst.

Fajn, takze odvolavate ten nesmysl s predrazenosti vyrobku (kdyz v nich neni chyba, pak jiste nebudou predrazene). Konecne jste to priznal, ze jste tu celou dobu lhal. Dekuji.
marvertin píše:Systém je nastaven tak, že si drtivá většina distributorů moc nevydělá, to je prostě fakt, který musí uznat i ten největší demagog.

System je nastaven tak, ze vydelaji ti pracoviti. Lenosi ostrouhaji. Proste spravedlivy system. To, ze hodne lidi je linych, neni chyba odmenovaciho systemu.
marvertin píše:Udělal jsem chybu jedinou. Včas jsem nezjistil, že toto pro nás není, a že se stejně zařadíme k té drtivé většině. Ale chybama se šlověk učí, ne? A pokud bych chtěl uspět, musel bych mít buď velké štěstí (jaké, to už jsme počítali), nebo dělat něco, co se neslučuje s naším přesvědčením.

Takze si to shrnme, vstoupil jste do MLM, nedelal jste, co bylo potreba, snazil jste si to delat po svem a neuspel jste. Logicky dusledek Vaseho jednani. Vase chyba byla, ze jste vubec vstupoval. A chybu udelala i Vase sponzorka, ze Vas vubec zasponzorovala. Tecka.
SP
Dočasný BAN

Odeslat příspěvekod SP 7. 11. 2008 11:34

marvertin píše:Pro dosažení velkých příjmů musí být člověk svině nebo musí být velké příjmy. Slušný člověk může dosáhnout hezkých příjmů, ale určitě nebude bohatý.

Takze podle Vas plati zrejme rovnice, cim vetsi prijem, tim vetsi svine. Panejo, ten Marx se ve Vas nezapre. :roll:
marvertin píše:Pro harmonický vztah se svým okolím se naopak člověk musí chovat slušně. A nebýt štěstí, nikdy bych se nepotkal se svou skvělou manželkou.

Nebyt toho Vaseho "stesti", potkal byste se mozna s uplne jinou zenou, o ktere byste dneska tvrdil, jak jen ona je ta nejlepsi na svete...
SP
Dočasný BAN

Odeslat příspěvekod SP 7. 11. 2008 11:40

marvertin píše:Ano, amway je špatný, protože:
- prodává předražené výrobky a manipuluje nečestně se zákazníky.
- snaží manipulovat lidmi způsoby používanými v sektách.

Pred chvili jste tvrdil, ze ve vyrobcich neni chyba, takze jak se to slucuje s tim, ze ted tvrdite, ze jsou predrazene? Ujasnete si, co placate, nez zacnete placat. Jednou je podle Vas zbozi predrazene, potom v nem najednou zadna chyba neni, pak je podle Vas zase predrazene. Placate pate pres devate a bohuzel to nedava zadny logicky smysl. Jen ten, ze jste z toho uz zcvoknul.
A stejne je to i s temi sektami. Vubec nevite, cim se vyznacuji sekty, ale hlavne ze tu placate. Ukazte mi na jedinou sektu, jejimz cilem je mit v organizaci zcela samostatné a uvazujici podnikatele, kteri budou schopni vnaset do tohoto podnikani sve vlastni myslenky a mohou je svobodne aplikovat. Ukazte mi na jedinou sektu, kde "ti nahore" budou radi, kdyz si Vy vydelate vice nez oni nebo kdyz se dostanete na vyssi uroven.
Proste placate zhovadilosti jen proto, ze uz nemate zadne argumenty, tak se snizujete k tomu, ze tu verejne lzete a pomlouvate neco, o cem VUBEC NIC NEVITE.
marvertin píše:
Slavek69 píše:A nedá se v těch systémech vydělat.

Dá, ale člověk musí v sobě něco překousnout, musí být prostě svině.

Jiste, takze kdyz dovolite, ja budu radeji ve Vasich ocich ta svine, ktera bude pomahat kamaradum vydelat penize a stat se financne nezavislymi a Vy budte nadale ten spasitel, ktery "chrani" lidi, aby nahodou nevydelali vice penez nez Vy. A mohu Vam rici, ze v tom pripade je mi cti, ze jsem nazyvan svini.
Naposledy upravil SP dne 7. 11. 2008 11:46, celkově upraveno 1
SP
Dočasný BAN

Odeslat příspěvekod S474N 7. 11. 2008 11:41

Cela tahle diskuze mi pripomina tento obrazek:

Obrázek
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inženýr

Odeslat příspěvekod SP 7. 11. 2008 11:48

:D
SP
Dočasný BAN

Odeslat příspěvekod Lubyk 7. 11. 2008 12:22

čau,

tak máme tady první názor (i když bych ho měl asi ignorovat :) ).
bohatí = svině, neboli chovejte se jako svině (vzorec chování) a můžete být bohatí
pokud chcete vycházet s okolím, tak ale svině být nemůžete, neboli všichni hodní ve vašem okolí, kteří jsou průměrní, dosáhli svého maxima.
Všichni, kteří říkají, že kvůli práci, rodině, domácím pracem, dalším závazkům... nemají čas na koníčky, tak si jen špatně organizují čas.

Tak si myslím, že teď už by se mohli ozvat i někteří garážníci, protože tohle by si někteří z nich taky nemuseli nechat líbit.

Takovou snůšku nesmyslů jsem už dlouho nečetl. (ale aspoň názor, který dost vypovídá. Doufám, že si ten článek přečte někdo nadprůměrně finančně zajištěný, který zná Marxvetina. Marxvetin se s ním stejně asi nebaví, protože ho má za svini, ale aspoň ten dotyčný bude vědět, koho má v okolí.)

Mějte se.

Lubyk
Lubyk
Návštěvník

Odeslat příspěvekod marvertin 7. 11. 2008 13:10

SP píše:
marvertin píše:Pro dosažení velkých příjmů musí být člověk svině nebo musí být velké příjmy. Slušný člověk může dosáhnout hezkých příjmů, ale určitě nebude bohatý.

Takze podle Vas plati zrejme rovnice, cim vetsi prijem, tim vetsi svine. Panejo, ten Marx se ve Vas nezapre. :roll:

Absoutně to neplatí. Jsou jistě lidé, kteří něco dokázali, získali uznání a velmi dobré příjmy. Ale to člověk musí něco umět, aby se k těmto příjmům dostal. Ale to neplatí v Amway. Sami říkáte, že podnikat s Amway může každý a nejsou na to potřeba žádné zvláštní schopnosti. A že prý stačí pracovitost.

Znám dost pracovitých lidí, kteří nikdy nebudou dělat Amway. A proč? Protože by buď museli mít obrovské štěstí nebo by se museli začít chovat nečestně a začít lidem věšet bulíky na nos. Museli by jim tvrdit, jak budou lidé vydělávat, když sami sami mají holou p.... Museli by vnucovat zákazníkům výrobky, o kterých ví, že jsou sice mírně nadprůměrné, ale drahé. Museli by by organizovat přihlouplé prezentace výrobků, ve kterých se ukazuje, že v LOC vyperete kapesník od krému na boty. Ale pozor, musíte vybrat vhodný krém, jinak kapesník zůstane navždy špinavý (máme ho schovaný). Přitom však musíte "zapomenout" sdělit, že tento krém vypere i běžný jar za pár korun. Museli by obtěžovat své známé, lhát jim, že jim chtějí pomoct, přitom je nahánějí, protože sami potřebují, aby za ně prodávali. Museli by si za své těžce vydělané peníze kupovat drahé oblečení a doplňky, aby oslňovali na openu a pak se dobře rozlížet, aby je někdo nespatřil, že jedou do své panelákové garsonky v přeplněné tramvaji. :oboze :oboze :oboze

Jo, a co máte proti Marxovi, ten to všechno nezprasil. :D
marvertin
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvertin 7. 11. 2008 13:19

SP píše:Jiste, takze kdyz dovolite, ja budu radeji ve Vasich ocich ta svine, ktera bude pomahat kamaradum vydelat penize a stat se financne nezavislymi a Vy budte nadale ten spasitel, ktery "chrani" lidi, aby nahodou nevydelali vice penez nez Vy. A mohu Vam rici, ze v tom pripade je mi cti, ze jsem nazyvan svini.

Nikdy jsem neřekl, že jste svině a ani si to nemyslím. Vím totiž, že Vy až zas tolik na Amway nevyděláváte. Spíš jste ve fázi nadšení a jste zmanipulován. Když opravdu věříte, že těm lidem pomáháte, tak Vám asi není pomoci. Když kati mučili lidi, také jim bylo vsugerováváno, že jim vlastně tím mučení pomáhají se přiznat, pomáhají jim vyhnat ďábla z těla a že je to pro dobro těch mučených.

Teprve, až procitnete, tak si budete muset vybrat, na jakou hru se dáte. Buď Amway necháte nebo se stanete pokrytcem a sviní.
marvertin
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvertin 7. 11. 2008 13:20

to SP: Nechám se od Vás nasponzorovat a uvidíme, jestli mi opravdu pomůžete k finanční nezávislosti.
marvertin
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvertin 7. 11. 2008 13:21

to S474N: Celá tato diskuze je o ničem. A v závěrečném moderátorově příspěvku vlákna "Má smysl modnikat s Amway" si všichni mohou přčečíst, kdo za to může. V tomto příspěvku dala autorita jasně najevo, kdo diskutuje a kdo blábolí.
marvertin
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvertin 7. 11. 2008 13:31

SP píše:
marvertin píše:Nasponzoroval jsem 14 lidé (se mnou nás bylo 15) za tři měsíce. Pravděpodobnost je menší než 1e-15 (deset nas mínus patnáctou). Chtěl jsem to spočítat excelem, ale nemá dostatečnou přesnost. Formule je:
1 - POISSON(13; 1/40/12*4; pravda)
A není to úspěch, když se povede něco, co má tak malou pravděpodobost, že se to stane?

Marvertine, kdy uz pochopite, ze jste si do toho vzorecku dosadil uplne zcestnou hodnotu, takze to cislo, co Vam vyslo, je uplna kravina? Ostatne, kdyby tomu tak bylo, pak by nebyl prakticky nikdo na zemekouli nasponzorovat takovy pocet lidi behem 3 mesicu. A pardon 15 lidi narust ve skupine behem 3 mesicu, to nekteri lide v me skupine zvladaji i za mesic.

Ta třináctka říká, že mě zajímá pravděpodobnost zasponozorování nuly, jednoho, dvou až třinácti lidí. To číslo 1/40/12*4 udává parametr LAMBDA, tedy střední hodnotu. A protože je pstřední doba mezi dvěma sponzoringy 40 let, je střední počet distributorů nasponzorovaných za 3 měsíce dán tímto vzorcem. Nebo máte nějaká lepší čísla, která dosadit? Sem s nimi.

A jak moc dobře víte, jedná se o střední pravděpodobnost, neboli pravděpodobnost, že se tak stane průměrnému distributorovi. Samozřejmě, že když někdo maká, tak je ta pravděpodobnost vyšší, to dá snad rozum. A nemanipulujte čtenáře nesmyslnými příklady.

To je jako byste říkal, že pravděpodobnsot, že se s Vámi zřídí letadlo je jen xy a já tvrdil, že je to kravina, protože toho a toho tehdy sestřelili.
marvertin
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka