Síťový Marketing (nemoderováno)

Vše o této přímé formě prodeje

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod ES0 26. 11. 2008 00:05

Obrázek
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 28. 11. 2008 09:18

Jsem rád, že to tady stále žije. :mrgreen:
MELLO
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkvetinky 5. 12. 2008 23:25

Hold jedna věc je názor a druhá věc jsou fakta.
drkvetinky
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kefish 7. 12. 2008 21:34

Lubyk píše: 2. komerčně nejúspěšnější nápad na světě (hned po Microsoft)

A jak jsem komercne uspesnej ty sam? Nic moc, co? :D
Jsem podpisový virus. Prosím, zkopírujte si mě, abych se mohl rozšířit.
kefish
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr1968 9. 12. 2008 00:52

Lubyk je nula. Ale zato velká 8-)
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ES0 15. 12. 2008 18:12

ja doufám, že o amwaji v novém roce už neuslyšíme a všimli jste si dnes? byl tu pokus o reklamu na další letadlo, ale bez obav, zničeno v zárodku :D
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ousteen 31. 12. 2008 08:20

Zdravím,

čirou náhodou jsem zabrousi na toto fórum. Docela mě překvapilo, jak se tu hanobí firma Amway. Předem podotýkám, že nemám s Amwayem nic společného a ani nikdy mít nebudu, ale ty zaujaté kecy o tom, jak ta firma stojí za h... jsou naprosto mimo mísu. Po roce 1975, kdy byla Amway v počátcích, napadla Federální Obchodní Komise celé odvětví víceúrovňového marketingu legislativou, kterou dnes známe jako zákony o pyramidách. Z pouhých 30ti firem tohoto typu, které v té době existovaly, to byla Amway, která nesla hlavní břemeno vyšetřování. Po čtyřech dlouhých letech, kdy soudní výlohy dosáhly 4 milionů dolarů, bitva firmy Amway s federální komisí zkončila.Soud rozhodl, že amway není nezákonná pyramida a že používaná metoda distribuce (multilevelmarketing) je schůdný a legitimní kanál prodeje a distribuce produktů. Po tyto 4 roky se podnikatélé, kteří měli zájem o tento obor drželi zpátky, a čekali co za ně Amway vybojuje. Amway tohle mohla vzdát, mohla ušetřit obrovské peníze, ale naštěstí to neudělala.....V letech 1979 až 83 (po soudním rozhodnutí) začalo podnikat v tomto oboru přes 5 miliónů lidí. Během tohoto období začaly vznikat stovky MLM firem. A to jen díky firmě Amway. Kdyby to tenkrát projela a neinvestovala do toho miliony dolarů, dnes by nejspíš multilevel ani neexistoval.

Nezastávám se ani Amway ani nikoho jiného. Já sám v žádném MLM nejsem. Ale rozhodně než začnete vypouštěť z "pusy" takový kecy tak si nejdřív o tom něco najděte a pak teprve kritizujte. Myslím, že Amway si zamyšlení rozhodně zaslouží. ;-)
Hezký den
ousteen
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 4honza 31. 12. 2008 10:27

ousteen: Nebudu se vyjadrovat k firme Amway - uz mam na to tema v threadu Amway dost prispevku :-)

Jenom mam jednu takovou obecnou poznamku. Brano exaktne je Amway opravdu firma.
Ale dealeri teto firmy a i ostatni proste prenesli vyznam slova do obecnejsi roviny. Treba reknete, ze Franta dela Amway: on nedela zadnou firmu, ale rozumi se tim, ze pracuje v MLM systemu, ktery prodava predevsim vyrobky Amway (a treba i nejake dalsi). Proto kdyz nekdo nadava na Amway, tak muze nadavat nejen na tuto firmu, ale muze mit na mysli prave system provozovany distributory Amway.
4honza
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr1968 31. 12. 2008 14:36

Aleš Kupka z Opavy je AMWAY zmetek. A moje stará je podnikatelka v AMWAY.Proto si vysoudila 300kč výživného na rozvedenou manželku.Amway podnikatel je samý žebrák :D :D :D Ale až to s Aleškem dají dohromady,odstěhují se do Týnečka,tak to bude celá MLM rodina. 8-D
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 31. 12. 2008 14:50

Petr1968: no verim tomu, ze nejaky dva susnilove co pises jsou zebraci, ovsem treba takovy Roman Hassman ma do zebraka opravdu daleko
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr1968 31. 12. 2008 20:54

Roman Hassman je přece AMWAY Bůžek.Ten má prachy za kecání.Co ten většinový zbytek? To jsou nuly
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 1. 1. 2009 17:48

Petr1968: jo kazdy to, co si sam zaslouzi. Aneb jaky si to kdo udela, takovy to ma :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marvertin 5. 1. 2009 10:50

a474n: Nečekal bych od tebe, že začneš obhajovat Amway.
marvertin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod S474N 5. 1. 2009 11:12

marvertin: a kde obhajuji Amway?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr1968 12. 1. 2009 22:04

]:-<
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků