ZFP Akademie

Vše o této přímé formě prodeje

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Ondrasz 2. 11. 2008 21:59

30.kveten jo bývalý kolega mě taky lanařil ať jdu na jejich úžasný vzdělávací seminář, ale odolal jsem i po docela silném naléhání a přesvědčování :-) Ono ani tak nejde o ty prachy jako, že tím 1 seminářem vím, že by to neskončilo a navíc mám vůči MLM systému dost velké výhrady a vím, že se tímhle způsobem rozhodně živit nechcu. :D
Ondrasz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Janul 10. 12. 2008 17:09

Ahoj, dlouho jsem nepsala. Tak na forexu jsem pomalu vůbec neobchodovala, bylo to riskantní, zatím jsem v pluse, ale škoda mluvit, poslední měsíce byly hrozné i pro profesionály , pomalu se to uklidňuje. jinak možná někoho potěším, dávám výpověď v ZFP, není to proto, že by se mi tam nelíbilo, ale zakazují mi investovat do forexu, nebo spíše mi to dávají dosti najevo. Je mi líto sponzora, protože mě toho moc naučil a teď odcházím, dával do mě naděje :nenapadne No, ale jak mi říkal sponzor, život jde dál, jen by mě nerad viděl u konkurence. Co je nového?
Janul
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod S474N 10. 12. 2008 22:35

Janul: zajimave a co jim na forexu vadi? A proc to s nimi vubec konzultujes?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 30kveten2004 11. 12. 2008 00:08

Janul: co to je za sektu , to ZFP?:-)
Pracuji jako finanční poradce a za svou prací a výsledky si stojím!
30kveten2004
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Janul 18. 12. 2008 13:50

Asi jsem o tom neměla mluvit, ale trošku mi to uletělo, no a znáte ZFP, někdo si pšoukne a už se o tom šušká. Proč jim to vadí? To je jednoduché, je to MLM takže když začnu investovat, začnou investovat i jiní, jsme takové opičky, prostě je to duplikace, podobně je to i v životě, nic zvláštního. ZFP stejně i jako jiná společnost, chce aby lidé točili peníze ve společnosti a ne někde jinde. To se mi vůbec nelíbí. Navíc je v ZFP nová generální ředitelka a nevím jestli je to její nápad, ale budou nové závazné smlouvy, no a to je moc i na mého sponzora. Jinak si na ZFP nemohu stěžovat, černým ovečkám jsem se vyhýbala, vydělávala jsem pěkné peníze a struktury jsem měla šikovné, měla jsem celkově jenom dvě storna, ZFP mě na učila se dívat hlavně do předu, dala mi určitý smysl života, na druhou stranu a už to tady někdo i napsal, člověk který se zamyslí a má navíc, tak ho časem ZFP přestane bavit a raději se začne věnovat něčemu jinému. Když jsem se ptala sponzora, proč je stále v ZFP, tam mi řekl, že jsou v tom peníze, udělal takový kus práce který nechce jen tak opustit i když vím, že má navíc.
Janul
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ruprecht001 19. 12. 2008 06:18

aneb... Král je mrtev, ať žije král!
Ruprecht001
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 30kveten2004 19. 12. 2008 09:35

by mě zajímalo, kdo se pod tím nickem Janul skrývá :-)
Pracuji jako finanční poradce a za svou prací a výsledky si stojím!
30kveten2004
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Bruss 21. 12. 2008 21:50

Janul, co jinak budeš dělat? Jestli chceš, mohu ti poskytnout odborné školení zdarma. Umožním ti nabízet širokou škálu produktu. Získáš možností které jiné společnosti nenabízí. Nejsme žádný MLM to je odrovnávačka všech klientů, jsme skupinka lidí kteří chtějí vydělávat slušné peníze a přitom pracovat kvalitně. Nebudeš muset na všechno čekat, budeš mít skvělé kontakty. Můžeš si u nás vytvářet svoji firmu a to nezávisle. Nikdo ti nebude říkat co můžeš dělat a co ne, jen za podmínky, že budeš dělat kvalitně. Získáš odborné znalosti a můžeš dělat co budeš chtít a to za krátkou dobu, chceš nabízet úvěry a hypotéky, nebo půjčky, nabízet majetkové pojištění, co tak akcie? Nebo chceš sjednávat jednotlivé produkty, chceš vytvářet životní plány? Můžeš dělat všechno a nemusíš na to čekat, stačí ukázat svoje schopnosti které si vyzískáš, to vše. Zajímá tě forex? Nás taky, podělíme se o zkušenosti a ukážeme ti, jak na forexu lze vydělávat i když nejsou trendy zrovna ideální. Uvedeme tě do světa financí. Záleží jenom na tobě. Kolegy si vybíráme a nemohu ti slíbit, že tě vezmeme, nezáleží to jenom na mě, co mohu pro tebe udělat je to, že se sejdeme, promluvíme si a podle toho tě mohu doporučit. Zajímavé peníze se dají vydělat i kvalitní cestou.
Bruss
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ondrasz 19. 1. 2009 19:04

Janul co přesně znamená závazná smlouva u ZFP? Docela by mě to zajímalo. Vím, že makléři doteď dělali u ZFP pouze na svůj ŽL jako zprostředkovatelé.

30.květen - :-D
Ondrasz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Janul 22. 1. 2009 23:16

Neviděla jsem nové smlouvy o obchodním zastoupení, ale slyšela jsem, že je to hrůza. Spoustu pokut a nic dobrého pro zprostředkovatele, plno blbých podmínek které musíte dodržovat, prostě žádná volnost a běda jestli budete dělat ještě něco bokem , jsou tam docela vysoké pokuty, stále se něčemu zavazujete a musíte dávat pozor aby jste nešlápli vedle. Na forexu se stále špatně obchoduje, krátkodobé obchody mi něco vydělají, ale střední a dlouhé obchody jsou riskantní. Už jsem zažila propad jako hrom, myslela jsem, že všechny moje penízky budou fuč :nenapadne nedodržela jsem hlavní pravidlo, nestanovila jsem si dopředu svoje riziko a chtěla jsem to co nejvíce hnát na horu, ale nějak se to začalo chovat opačně :oops: Dva týdny mi trvalo, než jsem byla na svém. Jsem momentálně v plusu 2459 euro, no prostě nic moc, jsem asi špatný Forexsuprmen :-[
Janul
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod 30kveten2004 22. 1. 2009 23:35

lol
Pracuji jako finanční poradce a za svou prací a výsledky si stojím!
30kveten2004
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Read1 2. 2. 2009 01:38

Zdravím všechny příznivce ZFP, můžu jenom říct že to v Čr už je dlouho. A divím se že někdo ještě do toho jde,že se ještě někoho nachytá.Hodně lidi co zde byli také rychle skončily, někdo z dluhy někdo zese o zkušenost více. Jo, ale neodsuzují tento systém, protože na IŽP se dají vydělat skvěle peníze. Ale co potom, když to někdo zruší do 2 let. Proto jsem začal spolupracovat s firmou co má tenhle systém dobře zpracovaný, hradí klientům 3 měsíce ZDARMA a je zde možnost opravdových přijmu a spoustu bonusu. Kdo by chtěl více info může se kouknout na ***

EDIT: o ceník reklamy si napiš do redakce
Read1
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ruprecht001 2. 2. 2009 07:18

Read1: Ty jsi s tou reklamou úplně nemocnej a koleduješ si o BANán.
Ruprecht001
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Janul 4. 2. 2009 14:17

Ahoj, znáte společnost IFP. Dejte si pozor a varujte všechny známé. Byla jsem na prezentaci a myslela jsem, že se zhroutím. Kamarádka mi volala, že má něco skvělého a že mě to bude 100% zajímat. Přišla jsem do restaurace, tam plný stůl lidí. Příjemný pán začal mluvit, na začátku zajímavé, ale pak to přišlo, aby člověk mohl být členem téhle sekty , musí pravidelně vkládat 2000Kč na nějaký účet který nechtěl ani vysvětlit, pak jsem zjistila, že je to IŽP od ČPP evropská jistota, kdy navíc slibují, že za dva roky si všechny peníze můžete vybrat a úložku ponížit. Největší bordel je ten, že v případě storna, vrací provize klient a ne ten kdo Vám produk sjednal. Jak je to možné? Je to jednoduché, klient musí vložit rázově dalších 24 000Kč na konto, pozor není to konto IŽP ale dané společnosti. Když to klient zruší, přišel o 24 000Kč. Pokud to vydrží platit ve storno lhůtě, slibují že Vám peníze uloží do IŽP, jenom tehdy pokud budete řádně platit. IŽP sjednávají na 30let kvůli provizím, nezajímá je věk ani potřeby klienta. Klientovy není produkt ani trochu vysvětlen, a dokonce tvrdí, že minimální zhodnocení je 7% ročně. Říkají si poradenská společnost. Mají prej spoustu partneru, to je pravda jednoho partnera mají, ČPP.Další dva partneři Faná ( auta ) a Exim tours (zájezdy) . Tak to je ta nezávislá poradenská společnost? To je nějaký úlet. Jo a docela mě pobavilo jak nám tvrdil, že pracují od roku 1995 to je možný, jen by mě zajímalo co vlastně po celou dobu dělali.
Jen tak pro zajímavost, uvedu poplatky daného produktu.

Sjednáno na 30let.
Nákupní a prodejní cena 3%
Poplatek 1rok 49%
2rok 49%
3rok 49%
4rok 49%

Měsíční poplatek 40Kč.
Měsíční poplatek od 2roku dále 2%

Předpokládaný výnos 7% - zhruba 1,5% za správu (strana fond)
Klient vloží za deset let 240 000Kč.
Klient bude mít reálnou hodnotu 228 178Kč (10let)

Když se na to podíváte, kolik si myslíte, že si klient může vybrat za dva roky????
Totální zlodějina ve všech směrech.
Spoustu lidí bylo podvedeno, lidé vůbec nechápou co vlastně podepsali. Kamarádka mě nechce poslouchat, protože si u nich vydělala nějaké prašule. Když někoho dovedete a on si založí IŽP dostanete 12 000Kč které už nikdy nemusíte vracet, to je hezké, ale ty následky.
Janul
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod 30kveten2004 4. 2. 2009 23:06

IFP , ZFP není to jedno?:-)
Pracuji jako finanční poradce a za svou prací a výsledky si stojím!
30kveten2004
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků