mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod 4honza 9. 1. 2009 10:05

Ten titulek je trochu bulvarni, ale proc ne :)

I ten vztah mezi BRE a Commerzbank se muze urcite zmenit. Matka se trochu "precpala" pred financni krizi, na druhou stranu na tom neni zatim tak spatne, aby musela prodavat, co ji vydelava, tedy treba BRE. Tohle je spis spatna zprava pro akcionare CMB, BRE zadne problemy nema...

Ja ted premyslim o tom, ze pockam jeste na dalsi panicky efekt na burze a par akcii CMB si nakoupim.
4honza
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ossobne 9. 1. 2009 10:45

Commerzbank koupila nedávno v BRD banku (Dresner Bank nebo něco takového) a teď na to prostě potřebuje půjčit od státu. Takhle se dnes holt vydělávají peníze.
:-) :-) :-)
Růžový panther je o5z5 ... a s ním přichází i zákon !!!
ossobne
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod filip893 9. 1. 2009 11:16

Už jste někdo četl toto?

http://www.mbank.cz/forum/read.html?f=1&i=86637&t=86637&sr=ld&pn=1

Od ledna nabízí mBank chipovou embossovanou kartu, ale řadě klientům přišla karta s chipem ale bez embossu. Přitom v systému je vedena jako embossovaná.

To si v mBank dali do nového roku předsevzetí štvát klienty? Nejdříve eMax, teď tohle.
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod btw 9. 1. 2009 13:15

Jo četli.
Употреблю ваш алкоголь, недорого.
btw
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Liu 11. 1. 2009 10:49

Vidím, že eMax znižoval úroky tak v CR ako aj SR. Akurát v SR z 3,7 na 2,6 so zdôvodnením prechodu na Euro, teda referenčnej sadzby BRIBOR na EURIBOR. Ale vidím, že aj v ČR si našli pekné vysvetlenie, teda zníženie sadzieb od ČNB. Hlavne že v SR znižovala sadzby NBS vyše pol roka a úroky sa nehýbali (chceli si nahnať ľudí, aby vkladali koruny, ktoré im bezplatne konvertovali na Eurá, prišiel nový rok a bum úroky o 1,1% p.a. dole)...
Liu
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 11. 1. 2009 11:21

Liu: při prvním snížení mBank v ČR taky nereagovala a až při druhém
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Liu 11. 1. 2009 17:19

Tu sa sadzba znižovala asi 4 krát, ak si dobre pamätám v relatívne krátkom čase, ako reakcia na zníženia ECB. Ale mBank stále držala sadzby na 3,7% p.a. ale to sa dalo čakať že len chcú vyťažiť s Eura a po 1.1. pôjdu dole, ale nečakal som že to bude pád o 1,1% p.a.
Liu
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Axerák 20. 1. 2009 10:04

Zdravím,

snažil jsem se si zřidit Mkonto přes internet. Čekal jsem asi 14 dní a pořád mi na e-mail nepřišla potvrzovací zpráva, že moji žádost vyřízuji. Napsal jsem jim a odpověděli, že moji žádost za 14 dní smazali, když jsem se nedostavil na pobočku k vyřízení konta..dobře to jsem pochopil, chyba na jejich straně.

Za měsíc jsem si požádal přes internet o zřízení konta znovu, ale to jsem zase já na 14 dní odcestoval a zas mi žádost propadla....

Kdybych požádal o zřízení konta po 3 nebudou si myslet, že si dělám srandu, když po 3 jim posílám žádost o vznik učtu???
Axerák
Návštěvník

Odeslat příspěvekod stanislav.stribrny 20. 1. 2009 10:37

Já čekal asi 45 dní, než mi zavolali. Pak jsem se nemohl dohodnout s PPL, tak jsem to zrušil a raději zašel na pobočku, kde mi účet otevřeli za pár minut. mBank je trochu svérázná banka.
stanislav.stribrny
Diskutér

Odeslat příspěvekod snowboarder 21. 1. 2009 18:51

dneska jsem teda vděčný mBank, zadával jsem několik transakcí za sebou na stejný účet, jen různé částky a variabilní symboly, každopádně jsem se po zadání všech díval a u jednoho účtu jsem dal místo kód banky 2700 tak 2010, tak jsem hned začal plašit a objevil "Plánované transakce", kde šla ta transakce hned zrušit. Tak se vystornovala a z interního účtu mBank se mi peníze vrátily zpět. To vše během pár sekund.

Nicméně k věci: s tím jsem zjistil, že ty transakce jsou v plánovaných ještě teď (po pěti hodinách asi). Je to standardní jev? Jakože tam jsou do doby nějakých jednorázových odečtů v mBank?
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mikicz 21. 1. 2009 19:06

snowboarder: jo, mBank posílá platby až někdy nad ránem, proto jsou do té doby neodeslané, pouze plánované.
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4honza 21. 1. 2009 19:35

Vetsinou se odesilaji do clearingu kolem osme hodiny ranni. A posilaji se ty, ktere jsou zadane do sedmi hodin rano do jinych bank.

Cas odeslani se da take prubezne sledovat, pokud mate zapnuty email push, kde je krome data i presna hodina a minuta.
4honza
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snowboarder 21. 1. 2009 19:37

super, dík. Se mi líbí, že to jde do doby odeslání upravit. To u ČSOB a GE je to po odeslání nenávratně někde v meziprostoru
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Koby 7. 2. 2009 22:39

tak koukám a nestačím se divit... snížený uroky, nespokojení zákazníci, reklamace, zpoplatnění několika služeb...


kam utéct? :-)ING?
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 7. 2. 2009 22:52

Podle mého názoru to hlavní co mBank nabídla - bezplatné základní služby platí stále.
ING je dobrý spořící účet, ale běžný účet nahradit nemůže. Takže pokud ti nevadí záložna tak FIO (ovšem přijdeš o výběry z bankomatu zdarma) z bank potom např. Poštovní spořitelna (produkt Postžiro zadarmo + Červené konto) - tady zase je neomezený počet výběrů z bankomatů ČSOB zdarma.
No a nebo si založit všechny tři a využívat jejich kombinaci a peníze přesunout tam, kde je to aktuálně výhodnější.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků