Kreditní karta Citibank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Ruprecht001 14. 8. 2008 07:19

Mr.Z píše:To Ruprecht001: U této karty je jak sleva 5% na vyučtování, tak bonus 200 Kč měsíčně při utratě nad 10kKč.


No, nechtěl bych se přít, ale řekl bych, že ty karty jsou takřka stejné. :-)

Já jen 10KKč měsíčně zkrátka neutratím, jsem skromný člověk :-D
Ruprecht001
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dalich 14. 8. 2008 08:59

Ruprecht001 píše:No, nechtěl bych se přít, ale řekl bych, že ty karty jsou takřka stejné. :-)


Přesně tak. Fór je jen v tom, že Benefit Citi stojí 1000 ročně a O2 Citi 250 :-)
dalich
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod fikyyy 20. 8. 2008 17:54

Magistr Kelly píše:
jichaj píše:Také nevím, podle čeho určují měsíční výši limitu a jaké jsou podmínky pro přidělení, přítelkyni nastavili 15 000/měsíc.
i/quote]


Podle mne je to trojnásobek platu, který uvedeš do žádosti. Nebo alespoň byl v době kdy začínali a tehdy podle mne "brali kohokoli".



no me kupodivu prosla s limitem 58 tis i kdyz sem jak v solusu tak v bankovnim :)
fikyyy
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stanislav.stribrny 2. 1. 2009 14:22

Prosímvás, nemáte někdo účet nebo kreditku u Citibank. Nemohli byste se mrknout, koho máte napsáno na faktuře jako DODAVATELE? Je tam uvedená
1. Citibank Europe plc, organizační složka, Praha 6, Vokovice, Evropská 423/178
nebo
2. Citibank Europe plc, Dublin, North Wall Quay 1
Děkuji za ochotu!
stanislav.stribrny
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 2. 1. 2009 14:32

stanislav.stribrny: jenom k ujasneni, v cem je pro tebe rozdil?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stanislav.stribrny 2. 1. 2009 14:36

no vystavuju fakturu, a nevím, co tam napsat, tak se chci podívat na nějaký vzor :)
organizační složka nemá právní subjektivitu a způsobilost k právním úkonům, ale Citibank v tom určitě má jasno.
stanislav.stribrny
Diskutér

Odeslat příspěvekod dalich 2. 1. 2009 15:56

stanislav.stribrny píše:Prosímvás, nemáte někdo účet nebo kreditku u Citibank. Nemohli byste se mrknout, koho máte napsáno na faktuře jako DODAVATELE? Je tam uvedená
1. Citibank Europe plc, organizační složka, Praha 6, Vokovice, Evropská 423/178
nebo
2. Citibank Europe plc, Dublin, North Wall Quay 1
Děkuji za ochotu!

Je tam toto:

Citibank Europe plc,
organizační složka
Evropská 178
166 40 Praha 6
IČ: 28198131
dalich
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod stanislav.stribrny 2. 1. 2009 16:10

Děkuji!
stanislav.stribrny
Diskutér

Odeslat příspěvekod dalich 2. 1. 2009 16:29

stanislav.stribrny píše:Děkuji!

Od té doby, co byly vynalezeny peníze, se děkovat nemusí :mrgreen:
Č.ú.: 1234567890/2600
dalich
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod fikyyy 7. 1. 2009 11:29

hmm, celkem prestizni cislo uctu :D :-D
fikyyy
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hlava 30. 3. 2009 13:30

Takový možná zbytečný dotaz (neb předpokládám, že to nejde), ale je možné nějak přijmout peníze ze zahraničí na kreditní kartu Citibank? Nemám u nich účet, jen kreditní kartu. Vím o možnosti převodu PayPalem, ale to nechci, přímo nějak na kreditku, třeba nějak přes jejich nějaký sběrný účet ... ?
Hlava
Nadšenec

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 30. 3. 2009 15:03

Přijmout peníze na kartu je možné pouze od obchodníka - např. refundace vráceného zboží, výhra u sázkové společnosti, .... Mezi lidmi posílat peníze nejde i když jsem kdesi četl, že VISA o něčem takovém uvažuje (uvažovala), ale byly tam docela brutální poplatky (několik procent z transakce), tak snad jen u malých částek.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 30. 3. 2009 15:10

U kreditky České spořitelny mám normálně číslo účtu, na které platím splátky... Proč by za mne jednou nemohl splátky zaplatit nějaký Yankee Doodle a poslat mně tam ještě něco navíc ;-)?
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod filip893 30. 3. 2009 15:16

TM: Protože přeplatky u kreditek jsou často tvrdě sankcionovány. Dluh se dorovnává na 0, né že si z kreditky uděláš debetku.
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Z 30. 3. 2009 15:35

filip893 píše:TM: Protože přeplatky u kreditek jsou často tvrdě sankcionovány. Dluh se dorovnává na 0, né že si z kreditky uděláš debetku.

U Citi přeplatky sankcionovány nejsou (zatím). Já z něj mám například i kladný úrok :-)
Mimochodem u Citi je to cesta k dočasnému zvýšení limitu (sečte se kreditní limit+vložená částka).
Mr.Z
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků