Jaký studentský účet?

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod akcizur 3. 8. 2009 18:53

Já se taky chystám do ČSOB, tam se na konci srpna dostane nějakej dárek?
akcizur
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod wit.cz 3. 8. 2009 19:06

Tak jsem byl na pobocce a ejhle .. ucet je opet studentsky do SRPNA 2011 .. a to stacilo potvrzeni o prijeti do navazujiciho ..
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MartinBeny 3. 8. 2009 19:42

když sem tam asi před tejdnem byl,tak mi baba řikala že na konci srpna budou mit nějakou akci s dárkama a tak...tak přemejšlim no... :-D když je něco zadarmo.... xD
MartinBeny
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 4. 8. 2009 08:08

MartinBeny: jasně, zadarmo i žloutenku :D
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bernhard 4. 8. 2009 10:19

To vypadá na penál zdarma s logem ČSOB.
Bernhard
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MartinBeny 4. 8. 2009 10:42

právě....jako kdyby mi třeba dali ňáký prachy na účet... xD takhle nevim jesi se mi chce čekat :-D
MartinBeny
Návštěvník

Odeslat příspěvekod snowboarder 4. 8. 2009 11:48

Tak jsem naběhnul omluvit se ČSOB :D převod v rámci banky během pár minut, konečně... asi s novým IB..
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dayslypper 5. 8. 2009 15:49

ad dárek v ČSOB: Ty dárky tam jsou z toho důvodu, protože v té době si studenti nejčastěji zakládají konta - před začátkem školního roku.

Pokud se ti to "nevyplatí" a pozdějším založením přijdeš o víc než 50,- nebo kolik bude stát ten dárek, tak si ho založ dřív, jinak to nemá smysl. Jestli ho prostě chceš už teď, tak si ho založ a neptej se tu tak blbě. :-))

Teď se nemůžu podívat, co to bude za dárky ...... http://www.csob.cz/ - Chyba serveru - Internal server error
dayslypper
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod akcizur 6. 8. 2009 18:56

Zítra si jdu do ČSOB založit účet a chtěl bych vědět, jestli už při založení můžu vložit peníze bez poplatků a jaká je max. částka?
akcizur
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dayslypper 6. 8. 2009 19:17

Při založení MUSÍŠ vložit minimálně 200,- A to musíš být z bohaté rodiny, když přemýšlíš nad horním limitem. :lol:

P.S.: Tohle téma má pomáhat k porovnání a výběru účtu, nikoliv k řešení problémů s jednotlivými účty.
dayslypper
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod akcizur 11. 8. 2009 14:41

Tak účet sem si založil, už nemusí být dva doklady stačí pouze OP, a peníze se do začátku vkládat nemusí.
akcizur
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MartinBeny 12. 8. 2009 12:28

a dostals ňákej dárek?? já abych nečekal marně... :-D
MartinBeny
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 12. 8. 2009 12:37

Patrik pry dostal zloutenku, ale co, hlavne ze je to zadarmo :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod akcizur 12. 8. 2009 13:26

Nic, umyl jsem si ruce :lol:
akcizur
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod medabeda 12. 8. 2009 18:16

MartinBeny píše:Poštovní spořitelna se mi nelíbí, už jen podle názvu :D

Se ti nedivím... Já od nich utekl někdy před 10 lety a neustále jsem ujišťován o tom, jak jsem udělal dobře...
Dnešní zážitek z pošty v obci poblíž Kladna: Paní přede mnou chtěla vybrat 20 kKč. "Ale to musíte nahlásit 3 dny předem...".
Paní vedle u okénka chtěla zrušit účet a paní poštmistrová na ni vybafla "Důvod zrušení účtu?"... Zeptat se na něco takového mne, tak by něco slyšela ^^ .
medabeda
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků