Co smí zabavit exekutor a co správce daně ?

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod BarneyG 6. 9. 2009 08:05

michal.kolesa píše:Mám potvrzeno, že se nezabavují např. snubní prsten a věci PODOBNÉ POVAHY. Což plyšák je citové povahy.

To by se dalo u soudu napdnout, že exekutor nepostupoval v souladu s dobrými mravy.

Vypadá snad ten pán jako exekutor, nebo že by ho zajímala citová hodnota?

BTW. Zajímalo by mě, jak budeš něco u soudu napadat, když ani neumíš napsat mail do léčebny.
BarneyG
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek_Km 6. 9. 2009 08:08

:oboze :oboze :oboze Vy to pořád nechápete, že si z nás dělá celou dobu srandu :?:
Marek_Km
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 6. 9. 2009 08:38

Marek_Km: nejhorsi na tom je to, ze nedela :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michal.kolesa 6. 9. 2009 10:26

BarneyG píše:
BTW. Zajímalo by mě, jak budeš něco u soudu napadat, když ani neumíš napsat mail do léčebny.


Co právní zastoupení ? Právník ex-ofo tě musí zastoupit zdarma ! Taky lze poprosit soud o odpuštění nákladů na řízení.
Michal Kolesa
michal.kolesa@seznam.cz
michal.kolesa
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kniter 6. 9. 2009 12:23

BarneyG píše:Michal Kolesa: Dám ti radu. S tvým přístupem si užívej ufonka, dokud můžeš. Čeká vás totiž návštěva. Pro ilustraci:
Obrázek

A co keby boli ti pracovnici exekutora stihli? Napadnut ich nemozem. Budem potrestany uplne rovnako ako by boli svalnati. A ak chcem ale ozaj napadnut, tak gulka sa zavrta aj do takeho ako si dal foto. Ci svalnatejsi je rychli ako superman?

Michal Kolesa Ufonka schovaj k niekomu inemu.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michal.kolesa 6. 9. 2009 12:32

Napadnout u soudu bylo myšleno podat stížnost k soudu
Michal Kolesa
michal.kolesa@seznam.cz
michal.kolesa
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BarneyG 6. 9. 2009 14:03

michal.kolesa píše:Co právní zastoupení ? Právník ex-ofo tě musí zastoupit zdarma ! Taky lze poprosit soud o odpuštění nákladů na řízení.

Taky si lze zřídit účet v bance a nechat si tam důchod posílat. Lze sebrat mámě chlast a nedávat jí peníze na další. Lze napsat mail do léčebny. Ale člověk by musel vylézt z bytu a jednat s cizími lidmi.

Kniter píše:A co keby boli ti pracovnici exekutora stihli? Napadnut ich nemozem. Budem potrestany uplne rovnako ako by boli svalnati. A ak chcem ale ozaj napadnut, tak gulka sa zavrta aj do takeho ako si dal foto. Ci svalnatejsi je rychli ako superman?

Vyvracet ti to nebudu.
BarneyG
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michal.kolesa 6. 9. 2009 15:23

Četl jsem "FAQ" jedné protialkoholní léčebny a tam psali, že pokud se dotyčný léčit nechce tak ho nelze donutit.

Máma říkala, že mě by se účet v bance NEvyplatil. Stejně bych musel vybrat, abych měl na nákup a tak by mi vzala až bych vybral.

Kvůli tomu mám invalidní důchod, že se BOJÍM jednat s lidma.

Dneska mě obtěžovala nějaká "žebračka" a jen tak tak jsem utekl ona dokonce utíkala za mnou a už měla svá léta.
Michal Kolesa
michal.kolesa@seznam.cz
michal.kolesa
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikicz 6. 9. 2009 16:09

michal.kolesa: opět kolovrátek. nemůžu, nejde, udělejte za mě, zařiďte mi. Kdes vzal tu kravinu o ex offo právníkovi? Jsi snad obviněný z trestného činu?
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michal.kolesa 6. 9. 2009 16:13

Za svůj zdravotní stav nemůžu.
Právníka ex-ofo přiděluje soud osobám, které si nemůžou zaplatit svého
Michal Kolesa
michal.kolesa@seznam.cz
michal.kolesa
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikicz 6. 9. 2009 16:22

michal.kolesa: spíš za to, že trpíš fixní ideou, že je povinnost ostatních, aby se o tebe postarali. Není. Jestli chceš, aby se o tebe někdo staral, jdi do ústavu.
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kwaak 6. 9. 2009 16:46

no na začátku mi MK připadal jako politováníhodná osaba, které si za své průsery nemůže...jenže mám čím dál tív víc pocit, že je pěkný vychcánek co chce aby za něj všechno udělali jiní...neb přemýšlení o exoffo právníkovi atd. mu jde, takže zas tak blbý nebude..

nicméně teda po 158mé pár rad co dělat:
-přestaň se vymlouvat a dělej něco, kdyby jsi energii co věnuješ generování výmluv použil na něco užitečného, jsi už z půlky problémů venku..
-zařid si účet a nech si tam posílat ID
-kdo mámě kupuje chlast? předpokládám, že ty... tak ho příště nekupuj a jdi zaplatit co je nejakutnější..
-nebo ještě před tím si kup šampon, pěnu na holení a čert ví co ještě a udělej ze sebe normálního člověka..

když uděláš tohle jsi na dobré cestě nejenom vybřednout z aktuálních problémů, ale i si dát trochu dohromady život jako celkek...
Linux...invented by sadist, used by masochists
kwaak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mtmccox2 6. 9. 2009 16:59

že by se tu začal vychovávat nový PC? :D
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kniter 6. 9. 2009 17:17

michal.kolesa píše:Dneska mě obtěžovala nějaká "žebračka" a jen tak tak jsem utekl ona dokonce utíkala za mnou a už měla svá léta.

To ta chcela ohrozit nozom a okradnut?

Uradne vybavovanie za teba by sa mozno dalo. Len tam musis prist s peniazmi.
S toho si nic nerob. Mne tiez strasne nadavaju ked sa na urade viac krat nieco pytam co je samozrejme. V papieroch mam kopu chyb a nadavaju. V tom som tiez antitalent. Snaz sa premoct a komunikovat, lebo sa stratis.

Taki co maju autoritrativnu povahu a vedia jednat, nieco v zivote dosiahnu.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bleach 6. 9. 2009 20:09

každopádně bys měl nejak tajně natočit matku, jak pije. nejlip, kdyz treba nekde vytuhne. a dat to na youtube a pak bys to mel i jako důkaz..
bleach
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků