Co smí zabavit exekutor a co správce daně ?

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Dany0 4. 10. 2009 13:51

michal.kolesa píše:Tak proč mi psycholožka napsala, že nám být mezi lidmi ?

Tzn. že zajdeš na lide.cz/facebook.com/twitter.com a začneš psát že jseš ****** a potřebuješ pomoc.

A nespamuj nebo tě tam proženu jako brokovnice kozu! :mrgreen:
Místo abych psal další *ehm* podpis, raději půjdu ven na čerstvý vzduch.
Kdo chce pozvánku do Google Wave tak SZ! Furt jich mám spoustu :)
Dany0
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Berne 8. 12. 2009 03:44

Samozřejmě že exekutora nezajímá že je dotyčný nemocen, máš zápal plic? nebo vysokou horečku? nezájem ,pokud nebudeš spolupracovat jak s oblibou říkají strčí ti pěst pod nos a pohrozí fackama, tomu věř, osobní zkušenost. Zavoláš policii a budeš si stěžovat? Pokud jich je vís klidně si dosvědčí že jsi je napadl a pral se s nimi a policie stojí při nich. Chce se z toho zvracet. Jediné moudro co jsem od policistů slyšel že mám prý pracovat v cizině a peníze ukládat tam, na to bych opravdu nepřišel :-)) Nahlas zde řeknu že exekutoři jsou lůza, spodina společnosti, je to prostě tak. Ještě k té OSVČ ,povinnost platit sociální pojištění je až po zahájení činnosti, nevzniká tedy automaticky tím že obdržíte živnostenský list.
Berne
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Berne 8. 12. 2009 04:13

Co se týká účtu v bance, to je první věc po které exekutor pátrá a věř že ho najde a obstaví na to se spolehni ale to může kdokoliv třeba i sociálka...Žít jako žebrák můžeš i u rovníku někde v teple a na exekutora si ani nevpomeneš, stejně je tu zima jak v psírně a až ti budou mulatky na pláži masírovat záda budeš si chrochtat :-)) zahod berle a upaluj, na nic nečekej..
Berne
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 8. 12. 2009 09:04

Berne píše:Chce se z toho zvracet. Jediné moudro co jsem od policistů slyšel že mám prý pracovat v cizině a peníze ukládat tam, na to bych opravdu nepřišel :-)) Nahlas zde řeknu že exekutoři jsou lůza, spodina společnosti, je to prostě tak.


Milane, ja osobne to vidim trosicku jinak - luza a spodina spolecnosti je ten, kdo si pujcuje penize a potom je nevraci. Z toho se chce zase pro zmenu zvracet me.

Takovym vykukum bych tu "gumolecbu" klidne naordinoval - hotl na hrubej pytel hruba zaplata.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zdibrid 8. 12. 2009 12:50

S474N: Oběťmi exekutorů většinou nejsou "vykukove", ti si z exekutorů nic nedělají, protože pokud něco mají, tak je dobře schované. Problémem jsou lidé kteří se stanou obětí soudního podvodu (popř. nekompetentnosti orgánů justice), nebo se jen nechají napálit.
Zdibrid
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod S474N 8. 12. 2009 13:59

Zdibrid: jasne, vykuk neni clovek, ktery si bere uver s tim, ze ujede do tepla a tam se smeje dluznikum.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Berne 9. 12. 2009 02:59

Ano správně jste to pojmenovali, dlužník je ten kdo si něco půjčí a nevrací nebo něco požívá a nezaplatí za to, s tím nelze než souhlasit. Tak to je. Proto už z principu nedám exekutorovi nikdy ani desetník pokud po mě vymáhá pohledávku pro organizaci od které jsem si nikdy nic nepůjčil, nic nechtěl, neposkytla mi žádnou službu, řekněme si už konečně že nelze někomu platit za nic. Musel bych při pohledu na sebe do zrcadla plivnout kdybych se podvolil nátlaku a platil jak si kdo usmyslí ale tak tomu věru nikdy nebude. Pokud to dělají druzí, prosím, je to jejich rozhodnutí. Stát už nemá kde brát a tak se zavřenýma očima toleruje i okrádání občanů. At mi prosím někdo dokáže že mi něco půjčil nebo jsem využil jeho služeb, dá přede mě ceník a pokud to tak bude rád zaplatím, pokud to tak ale není je pro mne osoba jež mne okradla sprostým zlodějem i když se skrývá za název soudní exekutor. Zloděj zůstane vždy zlodějem. A to že exekutor koná na základě mylných informací mě nezajímá už vůbec, i já si v práci musím zaplatit za zmetek který vyrobím.
Berne
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Berne 9. 12. 2009 03:08

Snad jsem to napsal dost jasně.
Berne
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Berne 9. 12. 2009 03:22

Lidi se bojí ozvat, vznést protest, pojmenovat věci pravými jmény, zbaběle se krčí kdesi v koutě před státními výběrčími používajících zločineckých metod, kde je policie s heslem pomáhat a chránit?????? Na to si odpovězte sami, já už jsem popsal papíru dost.....
Berne
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Berne 9. 12. 2009 03:39

Nelze mlčet, pokud se člověk cítí poškozen má právo vznést protest, bombardovat stížnostmi exekutorskou komoru, ministerstvo spravedlnosti, prezidentskou kancelář a všechny možné i nemožné instituce, tak dlouho dokud se mašinérie nedá do pohybu, funguje to.
Berne
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 9. 12. 2009 09:20

Ty to mas priteli evidentne to tezke - roztekane myslenky, spousta postu misto jednoho poradneho apod. Bhuzel jsi nepopsal svou situaci, ale pouze jsi napsal, ze je nejlepsi se exekutorum smat z dalky a nic neplatit. Takovy pristup se mi vubec nelibi. Pokud na tebe byla vydana exekuce nepravem, tak se to snad vsechno da resit pravni cestou a ne dementnimi radami jinym dluznikum, kteri dluzi opravnene.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Berne 11. 12. 2009 20:23

No já tě lehce vyvedu z omylu, ten kdo si nic nepůjčil je v pohodě, ten kdo to má těžké je druhá strana která krade ale jaksi ji to kvůli omezeným mozkovým kapacitám nedochází. Ono až se bude dotyčného Exekutorská komora po dvacáté ptát proč, co, a jak , tak se mu možná rozsvítí ale to už bude pozdě. Ostatně každý občan je povinen na trestní čin krádeže upozornit myslím že o tom nemá cenu zde vůbec debatovat. Slunce v duši:-))
Berne
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 11. 12. 2009 20:56

Berne: je pekne, ze mi chces neco sdelit, ale necin tak pote, co se vratis z hospody. Bez se vyspat a potom se vrat a napis to srozumitelne, co a jak se stalo. Dekuji
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Berne 11. 12. 2009 22:12

Ale já nemám potřebu tobě jako nekompetentní osobě očividně žijící mimo realitu cokoliv vysvětlovat či popisovat :-) jak jsi na to přišel ? Mimochodem čeština má čárky a háčky, je to krásný jazyk , takto ji prznit jak ty, je ostuda...
Berne
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 12. 12. 2009 10:11

Berne: v tom pripade nereaguj nesmyslnymi radami typu "kasli na exekutora a jed k mori". Potom se muze zdat, ze jsi dluznicek, kterej se misto splaceni dluhu smeje veritelum a jako takovemu by ti patrilo minimalne par ran gumovou zahadni hadici pres zada.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků