Akutní Půjčka prosim o radu

Spotřebitelské úvěry, kreditní karty, leasing

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod S474N 20. 7. 2009 14:50

mikicz: ne nepletu, ted o vikendu jsem ji drzel v ruce :wink:

Zepredu logo Ceske Radiokomunikace, zezadu malinkatym pismem psany vydavatel RB. Jo a byla to neembosovana karta.
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inženýr

Odeslat příspěvekod Havers 20. 7. 2009 15:11

To mikicz a S474N:

Je to neaktivní karta VISA Electron.

A úvěrový limit je "až" 50 000 Kč. Po vyplnění údajů v žádosti to ještě celé prochází schvalovacím procesem v RB.

www.exclusiveprogram.cz
Havers
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 20. 7. 2009 15:23

Havers: ano presne to je vono. Vsak jsem taky v predchozim prispevku psal "az si ji aktivuji" :wink:

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inženýr

Odeslat příspěvekod Mimas 9. 10. 2009 15:11

Mně to připadá jako ideální případ pro konsolidaci půjček, co dělá třeba ACM Money. Máte-li čím ručit (nemovitost) a jste-li přesvědčen, že budete po celou dobu splácet, tak máte problém hned vyřešený. Cetelemem bych řešil spíše drobnější půjčky. Ostatně karta AURA je od Cetelemu.
Mimas
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mikicz 9. 10. 2009 19:23

Mimas: a tys četl smlouvu ACM? Já si tu práci dal a byl jsem i na dražbě jendoho bytu, který prodávali dlužníkovi nad hlavou. Podle mě to je frma, od které je rozumné držet se daleko.
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Administrátor

Odeslat příspěvekod papshop 10. 10. 2009 21:04

Tak k ACM jsem právě nalezl jednu platnou dražební vyhlášku - viz:

Pihlášené pohledávky dražebních vitel:
ACM Money eská republika, a.s ve výši 526.388,- K spolu s úrokem z prodlení ve výši
0,25% denn z ástky 478.532,- K od 01.03.2009, úrokem ve výši 30,96% p.a. z ástky
398.432,- K od 01.03.2009, smluvní pokutou ve výši 200,- K denn od 21.11.2008 do
06.12.2008, smluvní pokutou ve výši 100,- K denn od 07.12.2008, poplatkem ve výši 199,-
K msín od 21.11.2008 a dále na nákladech ízení ástku 53.931,- K.

Celá je k dispozici zde:
http://www.e-aukce.com/_Data/Drazby/Pri ... 033090/dražební-vyhláška.0.pdf

A je to fakt síla.
Vy mě neznáte, když se nase.u, ale až mě poznáte, to se teda budete divit.
papshop
Diskutér

Odeslat příspěvekod mikicz 11. 10. 2009 14:16

jenom jednu? připomeň mi to někde zítra, najdu ti jich mnohem více.
Popravdě, když ta firma má větší výnos z tzv "ostatních výnosů" než y vlastního prodeje služeb, je to na zamyšlení...
mikicz
Administrátor

Odeslat příspěvekod papshop 11. 10. 2009 15:57

Nemyslel jsem tím, že je právě aktuální jedna. Jenom jsem z ní vytáhl podmínky dražby, aby se Mimas mohl podívat, co doporučil. Jsou jich stovky. Stačí kouknout na e-aukce.com
papshop
Diskutér

Odeslat příspěvekod mikicz 11. 10. 2009 18:31

e-aukce neznám a nesleduju, zato sleduju oficiální web, na kterém se tyhle dražby objevují a podmínky dražby tam jsou vždy.
Parametry vyhledávání
IČ navrhovatele: 26158761
Počet odpovídajících dražeb: 300
mikicz
Administrátor

Odeslat příspěvekod zadirr 12. 10. 2009 08:51

Divím se že na něj vůbec reagujete... ona asi není náhoda, že pan Mimas má na tomhle fóru jenom dva příspěvky, a shodou okolností v obou doporučuje tu jednu firmu.
zadirr
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 12. 10. 2009 13:50

zadirr: naopak, jen at kazdy vi, co je to za "firmu".

S474N
Inženýr

Odeslat příspěvekod lucieno 14. 10. 2009 11:05

To mě docela pobavilo, jak se všichni pustili do Mimase. Říkala jsem si, jestli to není spíš Mamlas, že tu protlačuje tolik neoblíbené ACM, když většina má raději Cetelem nebo mBank, ale pak jsem se zkusila podívat na pár čísel. ACM poskytuje půjčky se splatností na 15 let a to je možná důvod, proč si klienty najde. Nezkoumala jsem podrobně celou konkurenci, jen náhodně pár firem, ale 200 000 Kč na takovou dobu nepůjčoval nikdo (Cetelem 72 měsíců, ČSOB 10 let, bezregistru.cz 7 let, ...). Taky jsem přemýšlela nad těmi tvrdými podmínkami a vyšším počtem dražeb. Asi je to z důvodu, že ACM půjčuje opravdu lidem, kterým by už nikdo nepůjčil. Proto je zde velké riziko, že se půjčka z důvodu nesplácení změní v dražbu. Ale pro někoho to může být fakt poslední finanční záchrana. A sama si netroufám říct, kde je přesně hranice, kdy půjčit a kdy už nechat člověka na holičkách... :hm
lucieno
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zdenek73 14. 10. 2009 11:39

Lucieno: Trošku máš pravdu, ale Cetelem a další tě nenutí do zástavy nemovitosti a tím nemůžeš přijít o bydlení jako u ACM. Měl jsem možnost vidět jeden pár lidí, který se rozhodl u nich refinancovat dluhy. Půjčka 200.000 Kč, pak rychle zástava bytu do určitého data, nestihlo se to - bum pokuta, nemáš - připíšeme k dluhu a zvýšíme splátky, pak pojištění, nestihla si, nemáš na to, aby jsi platila tak vysoké pojištění měsíčně, opět navýšení dluhu a splátky, takže shrnu-li to, z částky 200.000 Kč dlužili více jak jeden milión a po domluvě, aby předešli dražbě, s ACM ( jednali za ně právníci ) mohli prodat byt a dluh doplatit. Z bytu v osobním vlastnictví 2+1 v Plzni jim zůstalo po prodeji a odměně právníkům 150.000 Kč.
Zdenek73
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod papshop 14. 10. 2009 11:49

Souhlas se Zdenek73. ACM jde hlavně o získání nemovitosti. Pokud úvěr se zástavou nemovitosti, pak VŽDY pouze a jenom bankovní. Všemu ostatnímu se vyhnout. Pokud potřebuje průšihář řešit v bance úvěr, tak už je pro něj výhodnější svou nemovitost "jako" prodat někomu v rodině a po splacení vyřešit nový převod, pravděpodobnost že o nemovitost přijde je zde sice také, ale daleko menší, než u ACM a podobných společností.
papshop
Diskutér

Předchozí stránka