Česká spořitelna

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod S474N 7. 1. 2010 18:03

libol: jednoduse, protoze potom nema CS tady na vyplatu memorixoj :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod memorix 8. 1. 2010 07:20

A to v takove vysi, aby ucet u ni same byl zdarma :D
memorix
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Nemy_bobes 8. 1. 2010 10:08

Kolik jsou obrovské příjmy a zůstatky?
Nemy_bobes
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod memorix 8. 1. 2010 11:34

v relacich CS 5000 000 Kc (na 100%slevu) - v uvahu pripadaji spis ty dluhy-nedovedu si prilis predstavit, ze by nekdo nechal lezet 5M na OU s urokem nula nula nic (i kdyz je tam moznost pasmoveho uroceni - coz je nula nula nula nic).
Eventuelne mit prijem 100 000 Kc/mesic - to ale je castka nad prumernou mzdou. Ponekud :)
memorix
Nadšenec

Odeslat příspěvekod capellen 9. 1. 2010 02:09

U CS bych mel realne dostat slevu 100% z poplatku, ale koukam, ze mi nauctovali vyber na prepazce (-45), sluzby na pobocce (-15) a pak ucetni polozku (-8 )[jakou, to teda netusim]. Celkove tedy 68CZK pri 100% sleve z poplatku... Jesteze jsem si nechal pouze elektronicke vypisy. Jinak dalsich 9,50 za postovne. A ted urok: 0,94CZK!!!! No, neberte to!
capellen
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hadna3 9. 1. 2010 06:15

To jsi špatně pochopil, že ta sleva je jen z toho paušálního poplatku za vedení účtu.
hadna3
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod SocPredator 9. 1. 2010 08:41

"Klienti ČS vědí, za co platí." K. Havligerová
Komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí
SocPredator
Diskutér

Odeslat příspěvekod hadna3 9. 1. 2010 10:50

Jo jo, jak říká jedno staré dobré české přísloví: "Za blbost se platí." Ale pochybuji, že klienti ČS to přísloví znají.
hadna3
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pedro1981 11. 1. 2010 17:44

CS ma nespocet produktu, ztracim se v nich. Hledam alternativu oproti PS. Jsem zamestnanec, mam bezny BU. Me mesicni potreby: 2x prichozi platby ( Raifka, KB ), odchozi platby - faktura na VF, pripadne platba zbozi na ucet. IB nevyuzivam a nemam v umyslu ( mam jen net v tel. ), jsem zvykly platit pres mobilni gsm banking. 2x mesicne vyber z bankomatu. Poradite mi vhodny produkt? Nebo jinak hledejme alternativu k PS. Pokud nejaka je. Diky.
Pedro1981
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ency 11. 1. 2010 18:47

Tak alternativ je spoustu ... ovšem dovolím si tvrdit, že budoucnost je v ovládání přes IB ...
Otázka je, kolik chceš platit ... pokud ti na tom nezáleží, tak stačí zajít na pobočku jakékoli banky a oni ušijí něco na míru ...
Budoucnost patří atomu.
Smrt Bursíkovi
Majkl má rád garáž, ale stydí se za to. :mrgreen:

Nenesu odpovědnost za následky, které mohou vzniknout či vzniknou aplikací mé rady! :D
Ency
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 11. 1. 2010 19:26

Pedro1981: a pokud splnis kreditni obrat u RB, tak mas proti ni co?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod memorix 11. 1. 2010 21:55

Alternativou je samozrejme OU Ceske Sporitelny. Za 70 Kc to bude i s embosovanou platebni kartou:)
memorix
Nadšenec

Odeslat příspěvekod DoubleSix 12. 1. 2010 07:53

Pedro1981 píše:Hledam alternativu oproti PS.
Obávám se, že nic levnějšího, než Postžiro Zadarmo od PS nenajdeš. GSM banking umí pouze ČS, ČSOB (PS), KB (pouze k dražším účtům), GE (stojí 49Kč měsíčně), RB a UniCredit (stojí 70Kč měsíčně).
Pokud nechceš PS (tedy vlastně i ČSOB), tak jdi do RB - pokud máš měsíční kreditní obrat 25 tisíc, tak je účet zdarma a ještě ti platí 20Kč měsíčně :-)
DoubleSix
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod prima.obchod 12. 1. 2010 15:13

Ahoj,četla jsem Tvůj příspěvek ohledně anonymního účtu,pokud ho ještě hledáš,tak mi napiš na Prima.obchod@seznam.cz
prima.obchod
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pedro1981 12. 1. 2010 17:12

Obavam se, ze kreditni obrat RB nesplnuji. Prijmy kolem 10tis.mesicne. +- 1500. Mam PS Zadarmo, predtim Klasik. Kdyz vemu Klasik, tak CS ma jaky proti nemu? A kdyz vemu Zadarmo, tak CS ma take neco takoveho? Tam myslim, asi PS vyhrava.
Pedro1981
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků