Rozdíly ve spořících účtech CZK (toto není obecná diskuze)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 26. 1. 2010 11:41

Tak známý trochu psal a telefonoval a zjistil následující:

Paní Pavlína Kolderová z 800 864 266 sdělila, že odkaz na IB je prozatím pouze pro zaměstnance pro proces testování. Můžeme doufat, že IB bude k dispozici během týdne či následujících týdnů. Jakmile bude vše připraveno, na www.unibonsud.cz se objeví informace, jak mají klienti postupovat pro zajištění přístupu a zda musí na pobočku (dokumenty, Gopass atd.). Unibon si je dobře vědom, že ne každý klient má možnost jet do Prahy a do Ostravy. Také vedou v patrnosti, že nemálo klientů na IB čeká a až pokud bude IB služba k dispozici, vloží peníze. Pokud se bude muset klient trmácet přes půl republiky, je to dost zásadní bariéra a to v Unibonu dobře vědí a proto doufejme, že vše dopadne hladce i kdybychom měli nové dokumenty v 1x podepsaném originálu zasílat zpět poštou. Vytrvejme tedy prosím, pokud možno nezatěžujme ostravský Unibon telefonickými dotazy, určitě se nám sami ozvou prostřednictvím stránek nebo e-mailu. Vítány jsou však připomínky pro případné požadavky na zlepšení, které paní Kolderová průběžně předává vedení.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dalich 26. 1. 2010 13:46

Byl jsem tam dnes osobně a zaměstnanci jsou z IB "nadšení", protože o něm ví asi tak dlouho, jako my tady :) Takže až se to otestuje, spustí se to. Nejdříve po polovině února.
dalich
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod voshi 26. 1. 2010 15:34

Super, řekl bych možná i "dobrý dárek k narozeninám" :) tak už se těším.
voshi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tokram 27. 1. 2010 18:06

Já mám ještě jednu informaci, ale ta není tak potěšující. Zaměstnanci opravdu IB testují, ale zatím přes něj jde ovládat jen běžný účet. Postupně se pak budou možnosti IB rozšiřovat, spořící účet by měl jít přes něj ovládat tak do 2-3 měsíců.
tokram
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 27. 1. 2010 18:09

tokram: tos mě moc nepotěšil, u Unibon mě zajímá jen spořící účet :(
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BOSSHUGO 31. 1. 2010 20:01

Ahoj. Já jsem 2 roky na spořáku u LBBW a už delší dobu uvažuju o tom Unibonu kvůli vyššímu spořáku a nebo dokonce o nějakém třeba 3 měsíčním termiňáčku, navíc vzhledem k tomu že jsem z Ostravy a pobočky jsou v podstatě 100 m od sebe. Jenomže znáte to, člověk má pořád nějaký ten předsudek k těm družstevním záložnám a není schopný se rozhodnout...
LG 42PC56 - HDMI - LG DVX298H ... Philips PDL 7906H
Od 12.1997 Motorola d170 >Ericsson T10s >Motorola v3688 >Motorola v8088 >Samsung V200 >Samsung D900 >HTC Wildfire >Alcatel OneTouch Idol 2 Mini S >Xiaomi Redmi 3S
BOSSHUGO
Návštěvník

Odeslat příspěvekod xtonda 2. 2. 2010 14:18

Nový spořák od AXA
Zřízení a vedení spořicího účtu u AXA Bank bude zdarma. Úroková sazba je momentálně 2,5 procenta ročně. Využít můžete i věrnostního bonusu. Výše bonusu je 0,5 procenta ročně, za předpokladu, že na konci roku bude váš průměrný zůstatek na spořicím účtu 40 tisíc korun.

http://finance.idnes.cz/bank.asp?c=A100 ... 8_bank_hru
http://www.axa.cz/Lide/Banka/Sporici-ucet
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod voshi 2. 2. 2010 18:18

To je dobrý...
POZOR TO JE MOC DOBRÝ.

z diskuse iDnes.cz

zkusenost

delam v prodeji finacnich produktu od roku 1993. za tu dobu jsem nevidel, ze by nekdo v abnkovnim trhu porusoval dohody a pravidla v partnerstvi tak jako lide z AXY. Nemluvim tady u vyhodnosti, nebo nevyhodnosti uctu. Jenom sdeluji, ze panove Zaluda, /byvaly GR, dnes zeleznice/ , Doljak, Adam a spol. naprosto vedome a promyslene porusovali a menili dohody za chodu, neseriozni, podvodne a klamlive jednani. Prinesli na trh to, co za celych x let nebylo zvykem,Tot moje zkusenost s AXAou. Neni to pro mne duveryhoda instuituce. Nechci jejich produkty a neverim jim.
Má k tomu někdo něco?
voshi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod veckoo 2. 2. 2010 22:33

Jestli v tom seděl ajzlboňák, pryč od toho ...
Možná by osvětlilo, začíst se někde do diskuse na téma povinné ručení u ústavu flAXA a plnení v případě pojistných událostí. Třeba pak budeme mít velmi rychle jasno.
veckoo
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ency 3. 2. 2010 19:12

voshi píše:To je dobrý...
POZOR TO JE MOC DOBRÝ.

z diskuse iDnes.cz

zkusenost

delam v prodeji finacnich produktu od roku 1993. za tu dobu jsem nevidel, ze by nekdo v abnkovnim trhu porusoval dohody a pravidla v partnerstvi tak jako lide z AXY. Nemluvim tady u vyhodnosti, nebo nevyhodnosti uctu. Jenom sdeluji, ze panove Zaluda, /byvaly GR, dnes zeleznice/ , Doljak, Adam a spol. naprosto vedome a promyslene porusovali a menili dohody za chodu, neseriozni, podvodne a klamlive jednani. Prinesli na trh to, co za celych x let nebylo zvykem,Tot moje zkusenost s AXAou. Neni to pro mne duveryhoda instuituce. Nechci jejich produkty a neverim jim.
Má k tomu někdo něco?


Diskuze na idnesu snad nemůže brát nikdo vážně ....
Budoucnost patří atomu.
Smrt Bursíkovi
Majkl má rád garáž, ale stydí se za to. :mrgreen:

Nenesu odpovědnost za následky, které mohou vzniknout či vzniknou aplikací mé rady! :D
Ency
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod voshi 4. 2. 2010 06:06

Který diskuse by jsi bral vážně? To byl názor jednoho. Sice ho teda moc nerozvedl chytrák ale zrovna tak mohl přijít sem a stejný názor vypustit tady. V tom případě by si přestal brát vážně i SF?
voshi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xls 4. 2. 2010 11:53

To je sice pravda, ale i personální obsazení leccos napoví. ČD je značka, který se opravdu nedá odolat.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod code 4. 2. 2010 14:00

1) Budu mít teď přebytečných cca 150.000,- Kč rád bych aspoň nějaké menší zhodnocení a přitom aby byly peníze trochu likvidní (tzn. možnost do měsíce mít cash). Co navrhujete?

2) Zadaní stejne jako jako u bodu 1) jen s tím rozdilem ze bych uvazoval o terminovanem vkladu.

3) U Mbank spociciho uctu je pripisovani uroku rocni nebo mesicni?

Napadá mně ing Konto (2,5% pa) nebo Mbank (1,8% pa)

diky za odpoved
code
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 4. 2. 2010 14:54

Na mBank se vykasli, to uz radeji to ING.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod code 4. 2. 2010 15:24

Jo taky jsem si to rikal, preci jen tam Mbank je takova orezana banka ve vsem :). U ING konta se ty uroky pripusuji ctvrletne? A co nejaky terminovany vklad - WPB Capital - Spoření n@ dálku?
code
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků