All Property Ltd

Podílové fondy, akcie, komoditní trhy, spekulace, aukce. Kam a jak nejlépe investovat volné finanční prosředky

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod danielpersky 16. 2. 2010 13:44

re kafkabox:

ani jinou reakci jsem nečekal, od člověka který obhajuje společnost tak jako obhajoval TOUREX, kde je 150 mil. EUR díra a EDBUSY kde je přes 10.000 klientů bez peněz. (Tito a jemu podobní lidé píší do poslední chvíle, že je vše v pořádku, všichni dostali vše zpět a znovu sypou, protože nikde jinde na světě se jim zázračně peníze neznehodnocují!!!). TOUREX,EDBUSY,APL - zbývá poslední, ostatní dvě již doletěli. Proč již nesypou do TOUREXU, do EDBUSY? Tam se investice taky zázračně zhodnocovaly?

A teď zase vážně, to že někdo nedostal peníze po 2 měsících, a až na žádost jim byly peníze poslány s okamžitým zrušením účtu již o něčem vypovídá. Po této zkušenosti nemůže normální člověk pokračovat v množení u společnosti, která nemá žádné finanční výkazy. Jedná se pouze o blamáž, o lži, které nejsou těmto představitelům cizí. Dokonce bych si myslel, že má dotyčný nějaký prospěch z toho, že vědomě lže a uklidňuje lidi, kteří naletěli. Jestliže zde chce dotyčný danou společnost obhajovat, prosím, ať doloží účetní výkazy apod. Potom se můžeme o investičním záměru bavit. Tvrdit, že společnost vydělává 800 procent ročně, tak na takový špek skáčí opravdu poslední zoufalci. To, že veškeré národní banky států varují, také o něčem svědčí. Pochopit investora, který po tom, co je mu 2 měsíce již zadržován výnos, a okamžitě po upozornění, že má nárok zrušen účet, tak tento investor znovu vleje peníze na manželku, tak to mi hlava nebere. Ono snad nikdo takový není, jedná se pouze o blamáž, aby na mne ještě něco zbylo!

A otázka toho, že jmenovaný prohledal veškeré weby a nikde nic nenašel, a zárověň stočit téma rozhovoru k USA a Číně, to mluví za vše. Zajímavé je, že gurů investuje do developerských projektů na 800 procent, a v Dubaji se chtějí domluvit na vrácení pouhých 60 procent dluhu v následujích 7 letech. Ono se vždy najdou volavky, které budou tvrdit samé lži, a když jsou usvědčeni ze lži, tak nejsou vůbec schopni reagovat (viz. pan OTTO - jedna z největších volavek). A abych opět dokázal, že se tyto informace o problému v Dubaji opět vynořily na svět nechávám na konci odkaz. A to jsem nemusel prohledat světové weby a stočit řeč k USA a k Číně. Pane, to že se podílíte na jednom z největším podvodů, posledním v pořadí TOUREX, EDBUSY, APL je nám všem již jasné, není třeba popisovat, jak vaši všichni známí mají peníze zpět. Vysvětlete to lidem, kteří čekají 2 měsíce na něco, a neumí anglicky a obdrželi informaci o zpoždění plateb, které se mělo již dávno konat, a ono se nic nekonalo. Lidé, co podali žádost před vánoci, a od té doby se denně chodí dívat na účet, a ono nic. Tato informace od Vás poskytnutá je utvrdí jedině v tom, že máte nějaký jiný prospěch z informací, které zde zaručeně dáváte, protože oni žádají ze svých účtů a stále čekají.

odkaz:

http://finweb.ihned.cz/c1-40557860-duba ... investorum

P.S. můj obdiv je k lidem, kteří sice naletěli, ale bylo jim ještě vyplaceno co měli dostat, a poslali z toho nemalou část na charitu. Těchto lidí si vážím. A pro zaslepence, žijte aspoň v naději, že mamon, který Vám zaslepil oči, otevřel cestu k penězům přes tyto výše zmíněné lidi, kteří aspoň i částí vašich peněz přispěli lidem potřebným. Vy by jste to určitě neudělali, tak aspoň touto cestou díky vašim penězům.
danielpersky
Návštěvník

Odeslat příspěvekod guinness1759 16. 2. 2010 13:47

S474N píše:guinness1759: ale to se jedna o oficialni dluhy a investory, ne jako v pripade APL, kde se kazdy dobrovolne svym podpisem smlouvy vzdal naroku na jakekoliv penize :wink:


OK :-) ... jen beru v úvahu, že takové zprávy urychlí odtok z nádrže ... :-)
guinness1759
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod guinness1759 16. 2. 2010 13:51

danielpersky píše:P.S. můj obdiv je k lidem, kteří sice naletěli, ale bylo jim ještě vyplaceno co měli dostat, a poslali z toho nemalou část na charitu. Těchto lidí si vážím. A pro zaslepence, žijte aspoň v naději, že mamon, který Vám zaslepil oči, otevřel cestu k penězům přes tyto výše zmíněné lidi, kteří aspoň i částí vašich peněz přispěli lidem potřebným. Vy by jste to určitě neudělali, tak aspoň touto cestou díky vašim penězům.


Přidávám se ... pokud si někdo uvědomil, že jeho profit musí někdo podvedený zaplatit a tahle skutečnost mu alespoň tíží svědomí je fajn.
guinness1759
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kafkabox 16. 2. 2010 14:40

http://zpravy.idnes.cz/nakupci-zbrani-p ... anicni_fih
Tak to je jedinný co sem našel píšou o tom i dnes a bylo to i v tv ale ta aféra je z ledna.Nákupčí zbraní pro Hamas byl zabit v Dubaji, Palestinci ukazují na Izrael
ale ještě číhnu na odkaz co sem někdo dal..Proč tady ale někdo svůj názor do nekonečna papouškuje, to nevím, ale já to nebudu a že mě zajímá hlavně vývoj ameriky a číny, šak kůli americe ty sračky vznikly a já se na tom budu snažit něco vydělat,páč dolar půjde dlouhodobě dolů..A APL ať si dělá co uzná za vhodné...víme,já mu to zůročení nezávidím,ale přeji ho všem.ha hááá..
kafkabox
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kafkabox 16. 2. 2010 15:03

Co to plácáš já psal o pákovejch obchodech na komodity ve Forexu!!!ty tourexu ty seš troubula.Jo ta zpráva z Dubaje ,díky za ni ale už od prosince se omílá to samý,a když se to posere v dubaji tak na to reaguje celej svět ve všech komoditách, né v souvisejících věcech a le totálně všude a na všem, to je to co mě děsí, média nás uklidňují že se vše uklidňuje jak se ekonomiky zocelují, a pak malej prd z Dubaje aejhle.Všem chytrejm radím vzít úvěry třeba hypotéky ta je na 4,5 procenta nakoupit něco z konstantní hodnotou, zabukovat si úrokovou sazbu aspoň na 10 let a pak se jen dívat jak státům a bankám budou docházet love, roztočí se inflace ale ty budeš splácet pořád míň a míň čím větší inflace tím zaplatíš míň na úvěru, skus mi to vyvrátit...A že to má spojitost s Dubají je jasný.A APL nezáviď to klukům co tam maj love a nesměj se jim když naletí a letadlo,jak říkáš spadne, na něčem se uvažovat logicky musíš naučit a kdo neprodělá podle mě není investor,každej někdy prodělá... :pozor
kafkabox
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kafkabox 16. 2. 2010 15:04

Ale stejně kucíí, že je Dubaj krásnáááá!
kafkabox
Návštěvník

Odeslat příspěvekod guinness1759 16. 2. 2010 15:31

kafkabox píše:...A že to má spojitost s Dubají je jasný.A APL nezáviď to klukům co tam maj love a nesměj se jim když naletí a letadlo,jak říkáš spadne, na něčem se uvažovat logicky musíš naučit a kdo neprodělá podle mě není investor,každej někdy prodělá... :pozor


Koukám, že iluze, že když cpu peníze do podvodu tak jsem investor je dokonale a hluboce zakořeněná ... :-(
Zprávy jsou o tom, že mohou vyvolat reakci, v tomto případě reakci "investorů", tak jako se stalo při prvních negativních zprávách z Dubaie, kdy "investoři" APL vybírali tak vehementně, že se motory letu APL zakuckaly ... leč nakonec to korespondenční banky zvládly :-) ... zvládnou i další zprávy ?
guinness1759
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kafkabox 16. 2. 2010 16:11

ale to je plnej souhlas,ale je divný že málokoho zajímá že naše banky mají mnohonásobně vyšší zůročení než vyplácí vkladateli teď je to tuším něco okolo 3% ročního když tam necháš love 3 roky,stát bude za nedlouho tahat z lidí peníze za nějakejch 4 až 5 % na nějaký státní dluhopisy, teda pokud to schválí, ale oni to schválí,protože spoustu chytrejch lidí přetáhlo papírky na nemovitosti a zlato diamanty atd.aby jim minimálně zůstala stejná hodnota majetku, kdyby se to po.....!Jestli někdo vidí záchranu v Apl ,to je věc každýho, ale ten kdo věří svejm úsporám v bance tak mu přeju jen aby se to nepos.... protože jinak sou to jen papírky jinak inflačně znehodnocenný ale třeba nemovitost byť klesne teď něco na ceně.Ale pořád ji v jaké koli době prodáš v poměru k věcem ve stejné výši jako teď a vo to de A čím se ti inflačně zmenší splátky u banky tím levněji ji budeš za 10 ...20 let mít to je holá pravda.....A první krůček aby se každej ke svejm prašulkám chovasl jako k majetku...a zveleboval velebnosti a zhodnocoval...víme.. o<:)
kafkabox
Návštěvník

Odeslat příspěvekod guinness1759 17. 2. 2010 15:53

kafkabox píše:já psal o pákovejch obchodech na komodity ve Forexu!!!...aAle stejně kucíí, že je Dubaj krásnáááá!......víme.. o<:)


... no a ten poslední příspěvek??? .... když už trávu tak míň a radši kvalitnější ne ???

Sorry :-) ale už nehul 8-P
guinness1759
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kafkabox 18. 2. 2010 17:10

já možná hulím abych byl zhulenej ale ty seš zhulenej od přírody, tam bude ten problém...
kafkabox
Návštěvník

Odeslat příspěvekod rejvizus 20. 2. 2010 10:53

Je to skutecne podvod. Moje znama mi na podzim minuleho roku rekla, ze ma u teto firmy ucet. Hned jak jsem videl jejich stranky s opevovanym panem Hartmanem a designem jako americky chram spasitelu dusi mi bzlo jasne o co jde. Hned jsem ji poradil at zrusi ucet a necha si vratit penize. Chudak musela cekat az do ledna, nez tak vubec mohla ucinit - nez se ji otevrela pozice. Hned prvniho dala prikaz k navraceni penez. A HADEJTE CO ? Penize - cca 3 000 euro dodnes nedostala. Ono koncem minuleho roku totiz mnoho lidi chtelo penize zpatky a platby se zacali zpozdovat. Na onech strankach je fadni vymluva na banky - to tu uz take bylo - a ujisteni, ze max. do 10 dnu budou penize zpet na uctech. Ale jak rikam, je tu konec unora a moje znama nic jeste nedostala - temer po dvou mesicich. Mela by se toho chytnout policie a treba prosetrit pana Dolezela - ktery to v Cechach organizuje a vede. A taky financak. Z jakych penez se pan Dolezal asi lakyruje pred tvz. investory ( rozumejte - lidi prispivajici do letadla ) ? Ale jak take rikam, takovych tu uz bylo, co se lakyrovali - a dnes se u nich ve dverich potkavaji exekutori, takze na vsechny dojde. A pan Hartman je ve financnim svete znam, jako podvodnik alas pan Murdoff. Dela ten svuj scam pro masy a az se mu dostane interpol na kobylku - a to se stane driv nebo pozdeji - humor ho take prejde. Lidi - ruce pryc od teto pochybne firmy - je to prachsprosta zlodejina. Jestli nechcete sve penize - poslete je me. Koupim si nove auto, treba Mercedesa a budu vam vdecny. Aspon to rikam na rovinu, narozdil od pana Hartmana - "financniho genia 21. stoleti". 8-D
rejvizus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rejvizus 20. 2. 2010 11:11

Je to skutecne podvod. Moje znama mi na podzim minuleho roku rekla, ze ma u teto firmy ucet. Hned jak jsem videl jejich stranky s opevovanym panem Hartmanem a designem jako americky chram spasitelu dusi mi bzlo jasne o co jde. Hned jsem ji poradil at zrusi ucet a necha si vratit penize. Chudak musela cekat az do ledna, nez tak vubec mohla ucinit - nez se ji otevrela pozice. Hned prvniho dala prikaz k navraceni penez. A HADEJTE CO ? Penize - cca 3 000 euro dodnes nedostala. Ono koncem minuleho roku totiz mnoho lidi chtelo penize zpatky a platby se zacali zpozdovat. Na onech strankach je fadni vymluva na banky - to tu uz take bylo - a ujisteni, ze max. do 10 dnu budou penize zpet na uctech. Ale jak rikam, je tu konec unora a moje znama nic jeste nedostala - temer po dvou mesicich. Mela by se toho chytnout policie a treba prosetrit pana Dolezela - ktery to v Cechach organizuje a vede. A taky financak. Z jakych penez se pan Dolezal asi lakyruje pred tvz. investory ( rozumejte - lidi prispivajici do letadla ) ? Ale jak take rikam, takovych tu uz bylo, co se lakyrovali - a dnes se u nich ve dverich potkavaji exekutori, takze na vsechny dojde. A pan Hartman je ve financnim svete znam, jako podvodnik alas pan Murdoff. Dela ten svuj scam pro masy a az se mu dostane interpol na kobylku - a to se stane driv nebo pozdeji - humor ho take prejde. Lidi - ruce pryc od teto pochybne firmy - je to prachsprosta zlodejina. Jestli nechcete sve penize - poslete je me. Koupim si nove auto, treba Mercedesa a budu vam vdecny. Aspon to rikam na rovinu, narozdil od pana Hartmana - "financniho genia 21. stoleti". :pozor
rejvizus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 20. 2. 2010 11:12

rejvizus: no jeste jednou, opakovani je matkou moudrosti :roll:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kafkabox 21. 2. 2010 14:06

Fakt seš supr,opakovat opakovat ale radši bych argumenty,diskuse stylem opakování stejných věcí tady všechny nudí..rozume...
kafkabox
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kafkabox 21. 2. 2010 14:23

Fakt seš supr,opakovat opakovat ale radši bych argumenty,diskuse stylem opakování stejných věcí tady všechny nudí..rozume...
kafkabox
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků