mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod S474N 18. 2. 2010 16:46

PatrikChrz: a to vis, ze ti kartu vydaji az pri zustatku 2k Kc?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 18. 2. 2010 16:53

Jasně. Hodlám tam přelít takové "příruční peníze" co mám aktuálně na ING, takže mi to nevadí. Dva výběry v měsíci zkousnu.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 18. 2. 2010 21:50

http://www.e15.cz/byznys/finance-a-bank ... ehak-z-csa

V tomto případě jsem rád, že maximální dohled nad českou pobočkou mBank mají poláci, přece jen nebude tak snadné dělat tunely jako to bylo v ČSA :D
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 19. 2. 2010 15:02

jak to myslis tunely, mas dukazy? :) to si jako banka najme nekoho, kdo ma neco s tunely??

mimochodem, uz mBank prijima hotovost na tech svych centrech nebo je ma pro srandu kralikum? Oni nemaji na baraku mnohde ani bankomat, fraska.
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod voshi 19. 2. 2010 15:44

PatrikChrz píše:No nic, už je mi to buřt, mám zažádáno o účet u Axa spolu s kartou :D

Takže už jim to běží jo? Tuhle jsme zrovna viděl reklamu na axu a jejich IB
voshi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 19. 2. 2010 16:16

no zatím moc neběží, furt čekám na smlouvu o účtu co mi má přijít poštou. Ale neva, dovolenou plánuji až někdy na podzim, tak to snad dojde :)
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod germi123 20. 2. 2010 21:03

Zdravím, jeden jednoduchý dotaz bych měl :-)

Založil jsem si MKONTO a myslel jsem, že automaticky zašlou i platební kartu, což se nestalo... Musím žádát nějak extra ? Díky :-))
germi123
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 20. 2. 2010 21:09

O kartu je třeba požádat, lze to jak při založení účtu, tak kdykoliv později.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod The_mike 21. 2. 2010 15:11

ne ja nemyslim vklad, myslim vyber
All C*ntent Cop*right 1999-2010
The_mike. All r*ghts reserved.
The_mike
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ency 21. 2. 2010 15:16

The_mike píše:ne ja nemyslim vklad, myslim vyber

Jsou ti tři výběry měsíčně málo?
Budoucnost patří atomu.
Smrt Bursíkovi
Majkl má rád garáž, ale stydí se za to. :mrgreen:

Nenesu odpovědnost za následky, které mohou vzniknout či vzniknou aplikací mé rady! :D
Ency
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod The_mike 21. 2. 2010 18:35

lol tady nidko nerika malovs. hodne...tady je forum a tady je ta moznost se lidi zeptat jestli je ta moznost ........neresme jestli je to skutecne potreba ale jestli to nejak jde
All C*ntent Cop*right 1999-2010
The_mike. All r*ghts reserved.
The_mike
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ency 21. 2. 2010 19:19

The_mike píše:lol tady nidko nerika malovs. hodne...tady je forum a tady je ta moznost se lidi zeptat jestli je ta moznost ........neresme jestli je to skutecne potreba ale jestli to nejak jde

LOL narážím na to, proč chceš vybírat hotovost jinak, když můžeš v bankomatu 3x měsíčně.
Takže, pokud potřebuješ vybírat více, možná by bylo lepší zoptimalizovat ty výběry, tzn. vybírat méně často více, když víš, že ty peníze budeš potřebovat.
Budoucnost patří atomu.
Smrt Bursíkovi
Majkl má rád garáž, ale stydí se za to. :mrgreen:

Nenesu odpovědnost za následky, které mohou vzniknout či vzniknou aplikací mé rady! :D
Ency
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vlazy 21. 2. 2010 20:03

Pokud se jedná o výběry hotovosti kartou k mKontu tak kromě 3 výběrů zdarma z bankomatů měsíčně je ještě možnost asi neomezeněkrát vybírat hotovost zdarma u obchodníků formou tzv. cash backu.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod The_mike 21. 2. 2010 22:18

cash back---no nebudu tady spamovat ze nevim co to je a radsi zajdu na mforum

ps

Ency L0000000L...nemluv **** o tom ze radsi si vyber 3x za mesic po 10 litrech nez aby jsi to vybiral po dvojce za vyber.....no proste jsem takovej typek ze bych sam udelal test nejakejch 35 prazskej zabek s castkou prevodu 1kc.... takze me nejde o real me jde o teoreticke moznosti, ktere kdyz budou dobry tak je realne upotrebim
All C*ntent Cop*right 1999-2010
The_mike. All r*ghts reserved.
The_mike
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ency 21. 2. 2010 22:43

Na to ti mohu řict ROFL, je vidět, že si ze živě. Proč tu mluvíš o žabce, když tam se vybírat nedá?
Mimochodem cashback je služba, kdy pokud nakoupíš přes 300, tak ve vybraných obchodech (tam kde to jde) můžeš vybrat na pokladně k tomu až 1500,-
Ještě k tomu, že tady je fórum a tady máš možnost se zeptat, ano to máš a ostatní ti taky mohou navrhnout lepší řešení.
Pokud potřebuješ vybírat málo a často, pořiĎ si postžiro zadarmo a můžeš vybírat z bankomatů ČSOB a další spřízněných kolikrát denně chceš.
Budoucnost patří atomu.
Smrt Bursíkovi
Majkl má rád garáž, ale stydí se za to. :mrgreen:

Nenesu odpovědnost za následky, které mohou vzniknout či vzniknou aplikací mé rady! :D
Ency
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků