Španělsko dovolená

Praktické informace pro dovolenou v jakémkoli ročním období. Jezdíte autem, autobusem nebo letecky? Tipy pro volný čas

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod resolut 20. 2. 2010 19:58

jaká lokalita/nebo místo se vám ve Španělsku nejvíce líbila? místo kde se dá i hodně věcí navštívit -delfíni v akváriích, zábavní parky apod.? :-) zkušenosti? případné fotky na netu?
resolut
Návštěvník

Odeslat příspěvekod cechi 23. 2. 2010 21:22

No ja jsem byl ve Spanelsku jenom v Benidormu,je to kousek od Alicante,ale moc se nam tam libilo.Zalezi co od toho ocekavas,my mame radi aktivnejsi dovolenou a byli jsme tam z toho nadseni.
Rev it Bike it Race it...
cechi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 23. 2. 2010 21:47

Dovoluji si upozornit, že jste na serveru finexpert.cz, tyhle tlachy si nechte třeba na iděs.cz.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zadirr 23. 2. 2010 23:23

Tomáš: Ale no tak, občas je potřeba se taky rozptýlit :-) All work and no play makes Jack a dull boy :-)

Já jsem ve Španělsku ještě nebyl a rád se o něm něco dozvím, a na iděs.cz kvůli tomu nepůjdu, a když už tady máme tuhle skupinu, tak proč ji nepoužít?
zadirr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jichaj 1. 3. 2010 10:26

2resolut: pokud preferujes koupani i nejake pamatky, tak navrhuji jih spanelska.
My leteli do Alicante, odtud autem smer Almeria - Granada (Sierra Nevada) - Cordoba - Sevilla - Cadiz - Gibraltar - Ronda- a zpet z Malagy
foto tady: http://mistica.rajce.idnes.cz/Andalusie_13.-21.5.2008/
jichaj
Diskutér


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků