ACM Money - rady a tipy

Spotřebitelské úvěry, kreditní karty, leasing

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod sxiss 25. 2. 2010 12:18

Dobrý den, tak různě po internetu hledám informace a zkušenosti, a nikde nemohu pořádně nic nalézt, tak mi snad poradíte zde?
Na co si ve smlouvě u ACM Money dát pozor, abych se nedostal do průšvihu? (které body si hlídat a dodržovat, aby nedošlo k pokutám)
Kolik je spokojených a nespokojených zákazníků? (našel jsem jen nespokojené zatím)
A ti co mají špatné zkušenosti, tak ať prosím napíší kvůli čemu? (nesplácení, pokuty - které a kolik, přeúvěrování, jiný podraz).
Osoba mě blízka má u nich smlouvu a proto hledám co nejvíc informací a rad, jak se vyhnout problémům!
Předem moc děkuji za všechny informace
sxiss
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mikicz 25. 2. 2010 14:09

it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sxiss 25. 2. 2010 19:45

toto už jsem četl, ale hodil jsem nový topic, jelikož tam ten už je starší a není to přímo jen o ACM...
Vinkulace byly dodány včas i zápis do katastru byl udělán včas, takže první překážka překonána...
Co si hlídat dál? Platby nejsou problém, příjmy jsou, půjčka je na rekonstrukci... Dle smlouvy do 60 dnů je třeba dodat účel čerpání, kde taky není problém...
sxiss
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mobilman 25. 2. 2010 21:33

Doporučuji mrknout na stránky úvěrové podvody - http://www.uverovepodvody.estranky.cz
Lidí co dojelo na přístup ACM je dost, reálně je cílem získat nemovitost a nikoli poskytnout dobře splácený úvěr (mj. za velmi vysoké navýšení)

Jinak jeden z takových případů např. zde...
http://www.ct24.cz/domaci/8616-acm-money-pujcka-180-tisic-celkova-splatka-1-79-milionu/

Přeju hodně štěstí. Snad bude za pár let nemovitost ještě vaše....
mobilman
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikicz 25. 2. 2010 21:41

mobilman: znáš to o těch perlách a domácím zvířectvu? Na jedné takové dražbě jsem byl, resp byl jsem na prohlídce nemovitosti před dražbou a nebyl to zrovna hezký zážitek pro dlužníka. Zato dost poučný pro ostatní zůčastněné.
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sxiss 25. 2. 2010 23:51

tyto dvě stránky už mám nastudované, ale děkuji...
bohužel i tam toho moc není a konkrétních odpovědí jsem se nedočkal...
stačí zadat do googlu dražby ACM a je tam celý seznam... že přišlo mnoho lidí o nemovitost je mi jasné!
ve smlouvě je mnoho podmínek co je třeba dodržet a za který pak padají pokuty, které to celé navýší, ale nějakým způsobem musí jít projít, jako lichvaři to jsou a mají přísné podmínky, ale podvod přímo to není...
existuje třeba možnost někam zajít se smlouvou, za nějakým expertem, aby poradil na co si dát pozor?
nastudovanou smlouvu mám a vypsaný vše, na co si dát pozor, ale jestly to taky stačí?
sxiss
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 26. 2. 2010 09:03

sxiss: a co tu smlouvu oskenovat a hodim sem, vic hlav vic vi.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod papshop 26. 2. 2010 09:45

Komu není rady, tomu není pomoci. Kolik toho přečetl, jaké rady dostal zde a stále to nestačí? Jestli mi chceš věnovat svůj dům, nebo byt, tak napiš, jen ti ušetřím trápení s právníky a exekutory a vyjde to nastejno.
Vy mě neznáte, když se nase.u, ale až mě poznáte, to se teda budete divit.
papshop
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikicz 26. 2. 2010 09:52

sxiss: netřeba google, v původním vlákně je návod, jak najít dražby ACM na oficiálním portále.
existuje třeba možnost někam zajít se smlouvou, za nějakým expertem, aby poradil na co si dát pozor?

jistěže ano... a ten expert se nazývá právník, případně advokát a je jich několik v každém obci...
nastudovanou smlouvu mám a vypsaný vše, na co si dát pozor, ale jestly to taky stačí?

nastudovanou znamená přečtenou a pochopenou. kdybys měl, tak se tu neptáš... takže ji máš přečtenou.
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 26. 2. 2010 09:56

mikicz & papshop: me spis udivuje, ze si nekdo precte 90% negativnich ohlasu a jeste o tom vubec uvazuje. To me osobne neprijde normalni, az bych rekl, ze se spise jedna o nejake "pozitivni PR".
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod papshop 26. 2. 2010 10:01

Proč se tu neustále obrací lidi, komu naletěli a chtějí pomoci z průs..., když si nenechají poradit aby nenaletěli.
Vy mě neznáte, když se nase.u, ale až mě poznáte, to se teda budete divit.
papshop
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikicz 26. 2. 2010 10:08

papshop: protože takhle funguje lidská psychika... když to řekneš předem, tak jsi závistivý hajzl, co mu to nepřeje. A když na tvá slova dojde, tak jsi egoistický hajzl, který ho nevaroval a nechce mu pomoct... Osobně v těchhle případech nejčastěji volím strategii "návštěvník z budoucnosti".
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod papshop 26. 2. 2010 12:43

Velmi trefně napsané. :D
Vy mě neznáte, když se nase.u, ale až mě poznáte, to se teda budete divit.
papshop
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sxiss 26. 2. 2010 15:53

Já osobně o tom nevěděl, až když jsem se to doslech doma, tak jsem se začal informovat a narazil na tohle vše, proto se obracím na Vás a hledám rady, to že ACM není rozumná volba a podobně, na tom se shodneme!
O průs... jako takovém, ještě zatím není snad řeč (smlouva je podepsána, podklady dodány a teď se čeká na peníze) a abych se mu vyhnul co nejlépe, tak se snažím právě ve smlouvě vše najít, kde by k tomu mohlo dojít. Nejsem experta a mám to tedy jen přečtené a z části pochopené, ale podmínky stylu nedodáte tohle v ten den tak zaplatíte tolik, to chápu, spíš zda ještě není něco mezi řádky.
Ze smlouvy asi jen tak nejde vycouvnout v tomhle stádiu, tak chci najít tu správnou cestu skrz peklo.
Mnoho lidí má u nich velký problémy, hodně lidí nečetlo pořádně smlouvu a neplatilo a podobně, kdybych se doma do toho nezapojil, ještě by to tak nakonec taky dopadlo...
sxiss
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mobilman 26. 2. 2010 21:25

Ono by vážně pomohlo pokud by bylo možné poskytnout k nahlédnutí tu smlouvu nebo nějaké podmínky (ideálně obojí/všechno), právě z podmínek by bylo jasné kdy přesně mají kdy a na co právo a tak by šlo tomu případně trochu předejít. Osobní údaje je jistě možné před zveřejněním vymazat.
mobilman
Nadšenec
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků