All Property Ltd

Podílové fondy, akcie, komoditní trhy, spekulace, aukce. Kam a jak nejlépe investovat volné finanční prosředky

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod libol 25. 2. 2010 16:14

A 380:
dokazovat mi nic nemusíte. VY jste tady napsal tvrzení - podle mého názory je to hloupost, proto jsem vás slušně požádal zda jej můžete podložit nějakým odkazem .... abych se poučil, přehodnotil své názory.
Omlouvám se, jestli sem ve vás vzbudil dojem, že něco musíte. To je jen mé staromilství, že očekávám, že se v diskusním fóru bude diskutovat.
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod danielpersky 25. 2. 2010 18:02

re to MAJKL182:

Btw. APL není letadlo, tuto společnost jsem si nechal ověřit nezávislou agenturou a jejich hospodaření je skutečně v pořádku!!! Ale to jen tak, abych rozvířil diskuzi.

dovolím si okomentovat, marně jsem se pokoušel najít, na koho ještě piloti BOEINGU míří, kdo může do tohoto podvodu jít, ale majkl182 si nechal ověřit nezávislou agenturou hospodaření.

kdo je majkl182 - po zadání jeho e-mailu mi to už hlava nebere:

http://cs-klansvk.wgz.cz/n-ght

Jmenuju se Michal Švéda bydlím v Božicích je mi 12 let Email:michal.sveda@seznam.cz ICQ::486038576

to už chápu to ověření, je to postaveno na stejných kamenech jako 3 měsíce již nevyplácející APL, prostě 12-ti letí kluci jsou odborníci na účetní výkazy, skvěle jsem se pobavil a :tleskani :tleskani :tleskani

končící trio (TOUREX,EDBUSSY,APL)
danielpersky
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Majkl182 25. 2. 2010 18:28

Já se bavím ještě víc...ale asi je zbytečné se tady rozepisovat, raději budu dělat konstruktivní věci a né žvanit o nesmyslech.

To danielpersky: než si něco najdeš, tak si ověř, že se jedná skutečně o daného člověka. To, že najdeš moje jméno na internetu se stejnou předzívkou a emailem ještě neznamená, že se jedná o tu správnou osobu (i když upřímně řečeno jsem se taky divil, že někdo takový existuje). P.S. nebydlím v Božících a rozhodně mi není 12 let.

Docela mě překvapuje, že máte takové informace o APL.

Majkl182
Majkl182
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mikicz 25. 2. 2010 19:55

Majkl182: chceš říct, že na seznamu může být více mailů michal.sveda@seznam.cz ? Nechceš, že ne? a je jedno, jestli ti je 12, nebo 15. Stejně jako není až tak podstatné to, že máš 2 příspěvky a oba tady obhajují APL. Podstatné je, že jsi mi ještě neodpověděl, která nezávislá agentura to ověřovala. Chci jenom její jméno.
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod A 380 25. 2. 2010 21:18

libol píše:A 380:
dokazovat mi nic nemusíte. VY jste tady napsal tvrzení - podle mého názory je to hloupost, proto jsem vás slušně požádal zda jej můžete podložit nějakým odkazem .... abych se poučil, přehodnotil své názory.
Omlouvám se, jestli sem ve vás vzbudil dojem, že něco musíte. To je jen mé staromilství, že očekávám, že se v diskusním fóru bude diskutovat.


omluvám se, ale už jsem z toho trochu zmatený. Co jsem tedy podle vás řekl za hloupost? Rád odpovím.
A 380
Návštěvník

Odeslat příspěvekod A 380 25. 2. 2010 21:24

mikicz píše:A 380: tohle se tu už probíralo a sdělení "pokud někdo prodělá, jiný vydělá" je minimálně hodně nepřesní, ne li přímo chybné...

opravdu jsem zkoušel probrat se staršími příspěvky, ale je toho příliš mnoho. Takže se vrátím k tomu co napsal jiný diskutující a s čímž já souhlasím. Na burze spekulant vydělává proto, že někdo jiný ztrácí. Není to přesná definice, ale vcelku výstižná. Bavíme se samozřejmě o spekulantech, ne o konečných odběratelích komodity, kteří ji skutečně koupí.
Naposledy upravil A 380 dne 25. 2. 2010 21:36, celkově upraveno 1
A 380
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mikicz 25. 2. 2010 21:35

A 380: stačí si najít ten můj v tomhle vlákně a pár navazujících. Nemusí prodělat. Nicméně je dobré zdůraznit, že je to hra s nulovým součtem. Taky to, že obchodování na burze se neříká investování, ale spekulace.
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod A 380 25. 2. 2010 22:20

mikicz:
s nulovým součtem ? Nerozumím.
A 380
Návštěvník

Odeslat příspěvekod libol 25. 2. 2010 22:47

A 380 píše:omluvám se, ale už jsem z toho trochu zmatený. Co jsem tedy podle vás řekl za hloupost? Rád odpovím.


Tvrdíte, že existuje někdo, kdo dokáže mnoho let zhodnocovat úspory o stovky procent ročně.
Nevěřím a žádal jsem vás o nějaký odkaz - opravdu by mne potěšil.
(nikdo tady nezpochybňuje schopnost investici zhodnotit nárazově i o tisíce procent, jde o tu dlouhodobou řadu)
Kdyby tady někdo napsal, že mu firma XYZ zhodnotila loni úspory o 1 000% a jestli se nechceme přidat, tak bych mu pogratuloval a začal nad firmou přemýšlet (ALE minulé vynosy neřeknou nic o budoucích). Pokud mi tady někdo řekne o zaručených výnosech v desitkách procent a pravdielných výnosech ve stovkách procent tak si ťukám na čelo.
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod A 380 25. 2. 2010 23:25

libol:
ano, stojím si za tím, že je možné dlouhodobě zhodnocovat peníze i o stovky% ročně. Prosím neuražte se, ale nevím, jak jinak reagovat, proto odpovídám takto:
Podle vašich předchozích příspěvků soudím, že nemáte příliš velké znalosti z oblasti obchodování s komoditami na burzách. Já sám se považuji za začátečníka v této oblasti. Zejména obchodování na burzách v USA mne velmi zajímá a již několik let se při svém zaměstnání věnuji studiu intradenního obchodování akciových indexů. Za tuto dobu jsem měl možnost detailně studovat obchodní techniky třeba právě Larryho Williamse (jeho obchodní systémy jsou pro mne naprosto neobchodovatelné). Buduji svůj obchodní systém a ten bude zhodnocovat peníze třeba o stovky % ročně. Je za tím spousta práce, něco jako když budujete firmu od 0.
Takže vám tu nenaservíruji informace na jedno kliknutí - nějaký odkaz. Takhle to nefuguje. Ale když budete chtít, vše potřebné naleznete, je to jen na vás.
A 380
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 25. 2. 2010 23:31

A 380 píše:Buduji svůj obchodní systém a ten bude zhodnocovat peníze třeba o stovky % ročně.

......a nazvu ho familierne HYIP :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod A 380 25. 2. 2010 23:36

S474N:
no já se fakt snažil, ale s lidmi jak jsi ty je to fakt těžké. Prudit umí každý, takže pokud máš nějakou připomínku, tak věcně. Jsem připraven argumentovat.
A 380
Návštěvník

Odeslat příspěvekod libol 26. 2. 2010 07:29

A 380:
Stačilo napsat: nemám žádné podklady pro své tvrzenní (pouze pocit, že já to dokážu)
A bez ironie, držím vám palce
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod elanc 26. 2. 2010 07:44

Vtipné je, že celá diskuze je rozdělena na dva tábory. Jedni v APL neinvestují, ale 100% ví, že se jedná o podvod. Druzí v APL investují a jsou spokojeni. Prosím, najde se tady někdo, kdo v APL investuje a byl nespokojen, nebo podveden?
elanc
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod A 380 26. 2. 2010 08:12

libol píše:A 380:
Stačilo napsat: nemám žádné podklady pro své tvrzenní (pouze pocit, že já to dokážu)
A bez ironie, držím vám palce

Podkladů mám plnou pracovnu, ale i kdybych vám vše ukázal a vysvětlil tak zase napíšete, že to nejsou relevantí materiály a že si vymýšlím.
A 380
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků