J&T banka

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod mikedub 20. 5. 2010 09:39

Hele ja jsem uz dlouho nevidelel takoveho hejla a trubce jako tebe, co tady orad resis, to te ta JT sere??/ :shock: :shock: :shock: :shock:
mikedub
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 20. 5. 2010 10:13

mikedub: obavam se, ze hejl a trubec je naopak ten, co se nezajima a sve penize sype bez rozmyslu. Nikoliv ten, co se zajima a vi :wink:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikedub 20. 5. 2010 13:13

Hele, kdybys te meli v praci co delat tak se nezajimate o takove ptakoviny...jednine kdo tady pise fundovane je Patrik. Spekulovani kolik kde je zakazniku, jaky je limit atd. Kdyby ta banka sla do pr...tak ty se a lide z diskuze se to dozvi jako posledni..
mikedub
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vpe 21. 5. 2010 02:09

@mikedub: tak to jsem nepobral, nevim koho myslis a patrne jsi si to neprecetl cele, vsimni si, kdo tady poprve napsal krach atp :-)

ty jsi spise lehce dezorientovan, TAKZE ZA TO NEMUZES, a mas v JT vklad :-) Stejne jako my ostatni :D

ps: JT nelenila a rozeslala dopisy o doprovodnem programu v hotelu (viz WWW).
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 21. 5. 2010 10:52

mikedub píše:Hele, kdybys te meli v praci co delat tak se nezajimate o takove ptakoviny...

Ehm, v jake praci? :shock:

BTW a co znamena vubec to "kdybys te"?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod manecek 22. 5. 2010 21:44

Takže akcie nam jdou zase dolu, na burzy začíná zase foukat další zlověstný vítr, co na to naše JT, padne řit nebo to unese ?
manecek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ruprecht001 23. 5. 2010 07:07

manecek píše:Takže akcie nam jdou zase dolu, na burzy začíná zase foukat další zlověstný vítr, co na to naše JT, padne řit nebo to unese ?


Ty zase plácáš... Burzy v pondělí pojedou nahoru jako namydlenejch blesk.
Ruprecht001
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 23. 5. 2010 22:02

neni on potom shorter?
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod manecek 30. 5. 2010 23:32

Co říkáte pánové na Unicredit bank a její garantovaný vklad maxim ? Přijde mi to jako slušná alternativa, když se bohužel musím řídit výši pojištění. Prosím jen o solidní postřehy a ne o náhodilou doskuzi jako např. vedle WC...:-)
manecek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vpe 31. 5. 2010 03:13

a/ OMG, proč nezaložíš vlastní vlákno?

b/ musím? A srovnatelná? A teď tu o Pejskovi a kočičce :-D

úroková sazba 2,65%* p.a. - vklad je sjednán na dohodnuté období 12 měsíců
*Úrokové sazby platí za podmínky vedení dalších 3 bankou definovaných produktů do výše vkladu 500.000 Kč.
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 31. 5. 2010 06:46

Efektivní úroková sazba u UCB vychází jen na 1,28 %
http://www.mesec.cz/clanky/pasmove-uroc ... taky-bank/
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 31. 5. 2010 11:00

Toto je jine, 2,65% efektivnich (na 12m) opravdu je, jak to manacek muze srovnat s 4% a jeste resit pojisteni (ze by myslel zivotni?:-) - kdyz limit vkladu je od 30 do 500K (a jeste musis mit povinou konzumaci jinych sluzeb), informace jsou na netu a srovna si je kazdy, zadny dalsi hacek tam neni (mimo predcasneho vyberu = urok dostane jako na beznym).

Manecku pospes si, J&T snizuje od 1.7. urok o 0,5%
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod manecek 2. 6. 2010 10:00

Je tady někdo kdo to vzal na 5let ?
manecek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod alfonz333 2. 6. 2010 10:02

Nemy_bobes píše:Tak jeden známý právě volal do Tater a bylo mu řečeno, že je obsazeno. Tak volal z jiného čísla a neříkal, že má voucher a bylo volno. Když řekl, že bude platit voucherem, tak bylo najednou obsazeno ...


Vysvetlovala mi to ta jejich krasna bankerka:)

J&T banka ma s hotelem dohodu na predbeznou rezervaci urcite casti hotelu, tj. urcite pokoje jsou predrezervovane pro vouchery z ClearDealu. Nevim, jestli to je jedno patro nebo severni stena nebo neco takovyho, ale zkratka ClearDeal ma vyhrazeny jen urcity pocet pokoju.

-- 2. 6. 2010 11:06 --

manecek píše:Je tady někdo kdo to vzal na 5let ?


Ja tam dal na těch pět let 500 pro syna :) (a na jeho RČ, pro případ, že by se něco *****)

A jsem docela rad, protoze jsem vedel, že těch 5% nevydrží dlouho (smlouvy uzavřené od 1.7. už mají jen 4,5%, tak všem radím šup šup)
alfonz333
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vpe 2. 6. 2010 18:13

Na tech 5 let je jedine riziko, a sice ze bude masivni devalvace meny, jenze to vas nevytrhne ani na 1 rok, stejne se k tomu driv jak za 1/2 obdobi nedostanete i kdybyste to vedeli. Ostatne i zpetne - za poslednich 10 let - urok 5% vubec je vice jak slusny.
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků