Unicredit Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 25. 6. 2010 22:08

anonymni

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 25. 6. 2010 22:16

Jestli je to stejné jako "normální" Unibon (pásmové úročení až 3,5 %), tak to má při započtení poplatků efektivní úrok jen 1,28 %
http://www.mesec.cz/clanky/pasmove-uroc ... taky-bank/
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 5. 7. 2010 12:23

-90,00CZK
Detaily transakce
POPLATKY Poplatek za sadu 100 SMS pro mobilní bezpečnostní klíč

- dobré, co? Vy máte token (za 500 Kč), že neplatíte za SMSky? :-)

Jestli chce UCB poradit, tak autorizační SMS nebo token nechť dá zdarma a vedení účtu pro nepodnikatele také, a zlepší IB, jinak podle mě nemá šanci (i když těch stádních klientů nemá prý málo - podle mě 80% lidí to neřeší)
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 7. 7. 2010 13:44

Až do vydání nového sazebníku má UCB Cashback zdarma, platí i pro Axa kreditní karty (vyberete 1500,- zdarma a k tomu ještě dostanete bonus 1%:-), není to bráno jako výběr z bankomatu.

www.unicreditbank.cz/cz/obcane/karty/cash-back.html

Od 15. září* měl být nový sazebník, kde bude za Cashback z kreditky poplatek 19 Kč, tedy stále méně jak z bankomatu, ale už více, než bonus (1% z 1500 Kč je bonus 15 Kč :-).

Akt. info viz kl. centrum 800 122 221 v IVR 132

*pravděpodobně bude oddáleno, UCB dle všeho nestihne včas schválit a zveřejnit sazebník, stále v něm něco kutí...
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Milestone 8. 8. 2010 11:10

Dobrý den. Přemýšlím o založení Praktik konta. Za ty penízky mi to připadá jako dobrá nabídka.
Jen bych se chtěl zeptat zda-li někdo máte zkušenosti s UCB, připadně jaké?
Díky za vaše příspěvky.
Milestone
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ruprecht001 8. 8. 2010 11:20

Mé osobní zkušenosti s UCB, resp. s jejich IB jsou tragické. Často jim to nefunguje, cokoliv jsou schopni řešt až tak po 9-10 hodině, holt je to asi smetánka, která před 9:00 nehne prstem. A kvalita jejich infolinky je na tom podobně mizerně :-( Už bych u nich účet nezakládal. Rozhodně nejsou levní a už jejich čulibrkárny ohledně spořícího účtu a jejich pásem mluví samo za sebe. Vyrovnat se jim může snad jedině ČS.
Ruprecht001
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Milestone 8. 8. 2010 11:24

To Ruprecht001: Díky tedy za info. Ono se říká co je italské a polské stojí za ....
Jinak tento produkt se mi zamlouval, asi tedy budu hledat jiný.
Milestone
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ruprecht001 8. 8. 2010 13:10

Já tam tenkráte zakládal účet s tím, že jsem se rozhodoval mezi ČSOB a UCB a ještě snad jednou bankou. Vycházeli mi o něco výhodněji, po Praze mají několik poboček, jenže... v pobočkách otevřeno jen o 9 do 17, což je pro pracujícího člověka dost nevhodná doba. Vklad hotovosti zpoplatněný, zdarma jen přes vkladomat, ale peníze jsou připsány až druhý den a to ne dříve jak před 10 hodinou :-( (dost hloupé, když potřebuješ doplnit peníze na účtě a něco hned zaplatit). Jo a po 2 letech mi přestala fungovat jejich "kalkulačka" na IB, která by měla vydržet 5 let :-/
Ruprecht001
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Havers 8. 8. 2010 13:47

Ruprecht001 píše:...
Vklad hotovosti zpoplatněný...

Nyní to mají už zdarma.
Havers
Diskutér

Odeslat příspěvekod fikyyy 9. 12. 2010 18:07

tak sem se dnes informoval na pobocce UCB na podminky Visa platinum :) a pry staci pri zadosti mit obrat na uctu 300k:) dalichu, co ty na to, Visu platinum uz mas ve sbirce? :) :)
fikyyy
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DoubleSix 10. 12. 2010 08:28

fikyyy píše:tak sem se dnes informoval na pobocce UCB na podminky Visa platinum :) a pry staci pri zadosti mit obrat na uctu 300k:) dalichu, co ty na to, Visu platinum uz mas ve sbirce? :) :)
Zo rok nebo měsíčně? :mrgreen:
To levněji vyjde Visa Platinum u ČS v rámci kontra Premier, tam stačí obrat 100k nebo vklady 1 mio ;-)
DoubleSix
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 10. 12. 2010 08:47

zjevně už ty gold a platinum karty nikdo nechce... k čemu je to, mimo aerolinek, vlastně dobré? :-D
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fikyyy 10. 12. 2010 09:53

Doublesix: no za mesic :) jinak ta infinite, to v sporce davaj i novym klientum, co nemeli hsbc Premier,kdyz udelaji ten obrat?
fikyyy
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DoubleSix 10. 12. 2010 10:30

fikyyy : na netu tvrdí, že ano.
www.cspremier.cz
DoubleSix
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DoubleSix 10. 12. 2010 13:54

Koukám, že UniCredit nabízí účet zdarma - jedná se o Expresní konto. První 3 měsíce zdarma, pak je zdarma při obratu 10 000 Kč měsíčně nebo pokud jsou vklady na BÚ a SÚ vyšší jak 50 000 Kč. Při nesplnění podmínek stojí konto 50 Kč.
V ceně konta je pouze karta Visa electron, 2 výběry z bankomatů UniCredit, internet banking.

http://www.unicreditbank.cz/cz/obcane/u ... konto.html
DoubleSix
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků