Česká spořitelna

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 13. 8. 2010 15:17

memorix: každý si vybírá ústav podle toho, co má pro něj výhodné. Já o žádném úvěru neuvažuji, takže mě je jedno jestli moje ústavy nějaké poskytují (ale už jsem dostal nabídku od Poštovní spořitelny). Nebudu přece platit víc za moje produkty, aby NĚKDO JINÝ měl levnější nebo přístupnější úvěr :D
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Burina 13. 8. 2010 16:55

Chápu, že ona slečna ( nebo paní ) se prostě snažila mne přimět k tomu abych nadále zůstal klientem .

Ale na několika jejich přemlouvajících dotazů, na které jsem jí odpověděl, že u konkurence je toto zdarma se na mne dívala jakoby bych jí říkal, že na náměstí právě přistálo UFO. :-)

PS: a nejlepší na tom je, že po návrátu ze spořitelny my kolegyně v práci říká, že si včera udělala ve spořitelně balíčky a bude platit měsíčně něco málo přes 200,- Kč každý měsíc za vedení sporožirového účtu.
Burina
Návštěvník

Odeslat příspěvekod memorix 13. 8. 2010 18:20

No samozrejme, ze bude. Zrejme si nasmlouvala sluzby, ktere toto stoji. Predpokladam ze dve sluzby v pasmu plus (zlatou kartu, pasmove uroceni apod).
Zrizenim vyhodneho programu to zase muze zlevnit.
memorix
Nadšenec

Odeslat příspěvekod dr._lukas 15. 8. 2010 16:51

Koukám, že když měsíčně otočím přes osobní účet 100 tisíc, tak budu mít účet zadarmo. Platí to i pro variantu Osobní účet plus, kde je i embos card, veškeré platby pro ČR zdarma? :-)
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 15. 8. 2010 17:24

A že zrovna tebe to zajímá. Jinak máš to na stránkách České spořitelny. Věrohodnější než s fóra.
Jack111
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 16. 8. 2010 11:36

No a proč bych se nezeptal... Nevím no, každý tu stovku někde bokem nemá a pak zuří jako ve tvém případě :-) Raději než mít jeden účet na to, druhý na tam to..tak mít jeden, pořádný na všechno
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 16. 8. 2010 17:17

dr._lukas píše:Raději než mít jeden účet na to, druhý na tam to..tak mít jeden, pořádný na všechno

Ale to by už nebyla zábava :D. Navíc ten účet od ČS není nejlepší na všechno. Rozhodně nemá lepší kurzy než Axa ani lepší zhodnocení než spoustu dalších (Axa, Unibon, MPU, MSD, ING). Karta nemá široký rozsah nastavení jako mBank a vybírat můžeš jen z bankomatů ČS.
Uznávám, že jako univerzální účet je dobrý, ale ne nejlepší :mrgreen:
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 16. 8. 2010 17:51

dr._lukas: Tak nebyls to náhodou ty, kdo tu nedávno brečel, že raiffka je drahá a nemůžeš tam posílat ani 3 000 Kč měsíčně ze spořícího účtu, protože úroky nebo co? A nejednou by ti nebylo zatěžko posílat mnohonásobně víc? :hm
Víš kulový, kolik mám nebo nám někde bokem :pozor
Jack111
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod The_mike 16. 8. 2010 21:21

jinak jen tak laicky jsem sel na web CS a bylo tam vedeni uctu zdarma...no jako jen tohle mi staci,uz hnedka pri prvnim vstupu na jejich web me ta banka sali a takze osobne ruce pryc
All C*ntent Cop*right 1999-2010
The_mike. All r*ghts reserved.
The_mike
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 16. 8. 2010 22:03

Jack111 píše:dr._lukas: Tak nebyls to náhodou ty, kdo tu nedávno brečel, že raiffka je drahá a nemůžeš tam posílat ani 3 000 Kč měsíčně ze spořícího účtu, protože úroky nebo co? A nejednou by ti nebylo zatěžko posílat mnohonásobně víc? :hm
Víš kulový, kolik mám nebo nám někde bokem :pozor


rozdíl mezi raifkou a čs je, že do čs jen pošlu a mám zdarma všechno...v raifce bych poslal, ztratil úrok a ještě bych platil jako pitomec...a tvé úspory mě jsou ukradený, ale nejvíc chytračí ti co mají *****
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DoubleSix 17. 8. 2010 06:36

dr._lukas píše:.a tvé úspory mě jsou ukradený, ale nejvíc chytračí ti co mají *****
:mrgreen: :tleskani teď si se krásně popsal :mrgreen: , na tebo toto na tomto fóru sedí snad úplně nejvíc :mrgreen: :tleskani
DoubleSix
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 17. 8. 2010 07:19

DoubleSix: presne tak :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DoubleSix 17. 8. 2010 09:34

-- 17. 8. 2010 10:39 --

Něco k tématu, včera jsem uzmul jednu ovečku ČS, přešla na OU Zadarmo k PS. V ČS platila měsíčně přes 200 Kč na poplatcích a to jí paní na pobočce ČS tvrdila, jak má výhodný účet. Nejvíc mě dojalo, že paní na pobočce doporučila přidat další službu PLUS - spořicí plán, zdůvodnila to tím, že ten vysoký úrok (2,5% do 50k, od 1.9 už jen 2%) sníží měsíční poplatek. :-) To jsem se musel zasmát (takže výnosy se použijí na pokrytí velkých poplatků, bomba). Jako personál má ČS na oblbování lidí proškolený dobře, všechna čest.
DoubleSix
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod memorix 19. 8. 2010 13:38

Byl jsem asi 2x svedkem, jak probihaji operace s uctem na prepazce posty. Je to symbol decentnosti, solidnosti a hlavne diskretnosti. Je to neco tak otresneho, ze kdyby vsechny ostatni banky chtely za ucet 500 CZK, tak to budu platit. Proboha na postu se chodi s dopisem a ne za bankovnim uctem.

V CS platila 200 Kc, protoze mela k tomu adekvatni sluzbu. Bezny clovek NEPROVADI 30 inkas a 20 trvalych prikazu. A pokud ano, pak predpokladam, ze nema prumerny prijem cimz zaroven svoji bonitou ziska vyznamnou slevu.

Odejit k poste s uctem je nesoudnost. Pokud to nekomu ovsem vyhovuje, prosim.
Takze prosil bych dve znamky a jeden prikaz k uhrade...
memorix
Nadšenec

Odeslat příspěvekod dr._lukas 19. 8. 2010 13:50

proč ten mikimaus nebo jak si říká nevymazal i urážky na mou osobu? :-) vidím, že si o něm myslím správně svoje 8-)
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků