GE Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod xls 12. 9. 2010 20:47

No kurz opravdu nic moc. Jen to potvrzuje můj dlouhodobý negativní názor na GE. Nicméně na půl roku to úročení + pojištění zůstává použitelnou variantou.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 13. 9. 2010 06:34

Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 13. 9. 2010 10:17

fikyyy píše:nezkousel jste nekdo preposlat penize z ge do ge mimo jejich zuctovaci dobu, tusim po 18 hod, kdy se to prevedlo na druhej ucet, bude to jeste ten den byt treba za dve hodky, nebo az druhej den rano?


IMHO ti po 18h (GE, CSOB, PS...) nabidnou uz jen splatnost D plus 1 - otazka pak postrada smysl.

Podle noveho zakona by vnitroplatbu mohli pripsat (az druhy den) ne rano, ale az (v den splatnosti) pred pulnoci, kdyby chteli... :lol:
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fikyyy 13. 9. 2010 13:14

takze sem dnes sel do Ge vlozit nejaky penize apri te pilezitosti prevest konto genius aktiv na optimal, k te stribrne karte jak je to pojisteni zdarma se dost vyplati, jinak by me stalo pres 100kc, pri te prilezitosti sem neodolal a zaridil si kreditku, kde je po dobu 6 mesicu nulovy urok na nakupy kartou, dokonce mi dali goldku v akci, kde neplatim mesicne obvyklych cca 120kc mesicne za vedeni, je tam super urok 1,79 p.m. a hlavne vypada pekne :)

jinak sem zjistoval, ze gemoney zamitne uverovy produkt, pokud mate zaznam v registru, toleruji jen do 50kc zaznam.
fikyyy
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 13. 9. 2010 13:30

To jako když máš kdekoliv půjčeno víc jak 50 litrů (třeba hypotéku), tak ti nedaj úvěr? To by ovšem vysvětlovalo, proč mně zamítli kreditku na 40 a obratem jsem ji od Citi dostal na 100 :-D.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fikyyy 13. 9. 2010 13:39

Tomáš Marný píše:To jako když máš kdekoliv půjčeno víc jak 50 litrů (třeba hypotéku), tak ti nedaj úvěr? To by ovšem vysvětlovalo, proč mně zamítli kreditku na 40 a obratem jsem ji od Citi dostal na 100 :-D.



hehe,to fakt nee :) myslim tim ze kdyz mate zaznam v registru dluzniku,tak to projde u nich do 50kc :D :D :D
fikyyy
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 13. 9. 2010 13:45

Tak to asi bude tím, že jsem slečně u přepážky řekl, že takovej bordel jako u nich jsem ještě neviděl :-D.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4honza 13. 9. 2010 14:16

fikyyy píše: .... je tam super urok 1,79 p.m.

A co ze je na tom uroku 23,7% p.a. tak skveleho? :)
4honza
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fikyyy 13. 9. 2010 14:37

honza: no ze obyc kreditka ma u ge 1,97 :)
fikyyy
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4honza 14. 9. 2010 12:56

V tom pripade bych to "super vyhodny" cekal spis v uvozovkach :)

A vzhledem k tomu, ze nekteri nejmenovani chteli do zakona dat 20% p.a. jako hranici lichvy... :)
4honza
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 14. 9. 2010 13:30

Osobne nechapu, jak vubec neco jako lichva muze existovat. Domluva na konkretnich urocich je preci zalezitosti dvou subjektu a pokud s tim obe dve strany dobrovolne souhlasi,tak at je tam klidne 100%.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod libol 14. 9. 2010 13:42

Protože jednak existují "jednodušší" lidé, kteří nejsou schopni odhadnout jestli je 100% málo, nebo moc - jestli si to budou moct dovolit, druhák si to třeba nedokáži spočítat s ohledem na pokuty, ale i ztrátu zaměstnáni apod.

A jinak je to i věc kultury - ve starém římě prý nebyly trestné ani podvody - když jsi tak hloupý, že naletíš tvůj problém - a taky to má něco do sebe.

My se prostě snažíme chránit lidi před podvodníky, lichváři
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 14. 9. 2010 13:44

libol píše:My se prostě snažíme chránit lidi před podvodníky, lichváři

Před zloději, vrahy, przniteli dětí... Samý nepřiměřený zásah státu, co :oboze ?
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4honza 14. 9. 2010 14:09

S474N píše:Osobne nechapu, jak vubec neco jako lichva muze existovat.

No a v CR je lichva dokonce trestny cin. Jak psal libol, je to i cast kulturniho dedictvi, protoze take historicky v krestanstvi byla lichva jeden z nejtezsich hrichu, pak nekolikrat svetskou moci byla zase lichva povolena atd.
Domluva na konkretnich urocich je preci zalezitosti dvou subjektu a pokud s tim obe dve strany dobrovolne souhlasi,tak at je tam klidne 100%.

Abychom predesli dalsimu flejmu, tak duvod je nasnade. Ne vsichni predpokladaji, ze i kdyz de iure maji vsichni stejna prava, tak de facto proste nejsou s to sva prava stejnym zpusobem prosazovat a mohou se ocitnout ve ZNACNE nerovnopravnem postaveni. A to se samozrejme tyka dlouhodobeho i kratkodobeho stavu. A samotne pravo je z tohoto pohledu proste smesici predstav o lidske spravedlnosti, nabozenskych a kulturnich tradic a ruznych lobystickych aktivit :)
4honza
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fikyyy 14. 9. 2010 15:05

tak se opravuji s tou akci kdy je i goldka zdarma, sice je,ale pouze prvnich 700 karet,nastesti jsem to stihl,cili 3 roky zadaco :)
fikyyy
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků