Axa banka + přechod k UCB na Multikonto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod serfuj 24. 11. 2010 12:54

Diky za info. Tohle cislo jsem nikde nenasel. Vsude je to 292...
serfuj
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lemming 24. 11. 2010 13:37

sefuj: :-!

No, až budu za měsíc a půl rušit účet u Axy, tohle se mi bude hodit, díky. To IB fakt dělali totální amatéři, to už je třetí objevená závažná chyba za pár měsíců...
lemming
Diskutér

Odeslat příspěvekod technosmazka 24. 11. 2010 14:12

lemming: co mas z toho :-D ja uz cekam na PINY 7 tydnu..a to jsem k tomu nechtel ani tu kreditku....hnus..wuestenrot to jisti
technosmazka
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daryel 24. 11. 2010 19:45

Zdravím.
Mohl by mi někdo poradit ohledně přidání karty k PayPalu? Kartu mám odblokovanou pro platby na internetu od pondělka (22.11.),ale PayPal ji pořád odmítá. Dnes jsem volal do Axy znovu a tvrdili mi,že karta je od pondělka odblokovaná. Psal jsem i na zákaznické centrum PayPalu, jestli nemají problémy s Axou,ale žádnou užitečnou radu jsem od nich nedostal. Neměl někdo z vás též problémy při registraci karty do PayPalu?

Děkuji za jakékoliv rady.
Daryel
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 24. 11. 2010 20:39

Já jsem žádný problém neměl. Zkoušel jsi už platit něco jiného na Internetu, např. v ČR? (Jízdenku na autobus, kupon na MHD, lístek do kina,...). To že paní na infolince tvrdí, že je odblokovaná, ještě nemusí nic znamenat.
Fórem proběhly informace, že se zůstatek na kartě ověřuje ke "včerejšímu" datu, nemůže tam být problém?

-- 24. 11. 2010 20:41 --

serfuj píše:Diky za info. Tohle cislo jsem nikde nenasel. Vsude je to 292...

Já ho mám taky z fóra
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod el_lama 25. 11. 2010 01:02

Funguje Axe IB po pul noci? Uz druhy den se mi po zalogovani objevi "Vyčkejte prosím, Váš požadavek se zpracovává." a to je vse. Neskutecny. Vzhledem k tomu, ze sem v GMT-8 zone tak se tam driv nedostanu ... a ted tahle amaterska vec.

Navic, ze nevidim normalni popis plateb kartou v IB je pri vetsim poctu plateb silenej bordel.

Vidim to tak, ze jakmile hnou s urokem po novym roce a pripadne zmenej bonus, tak penize presouvam jinam. Nevim jakou uroven maj jiny sluzby Axy, ale tohle me tak otravilo, ze uz jen z principu bych si od nich nic dalsiho neporidil.
el_lama
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 25. 11. 2010 07:04

IB jsem po pulnoci nezkousel.
S tim IB to je zoufalost, fakt. Snad se jim brzy podari rozbehat ty elektronicke vypisy, protoze z IB se clovek fakt dozvi prd ;-).
Ale necham si ji. I kdyby jen kvuli kurzum na karte.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mobilman 25. 11. 2010 10:51

Mě Axa vyhovuje, konečně mám už tu plat.kartu a hned jsem s ní zaplatil malý poplatek na internetu - vše OK, jen zatím platba není na účtu blokovaná ani stržená takže jim asi blokace nebo odúčtování trvá déle než jsem zvyklý u mojí banky (ČSOB - blokace platby kartou ihned).
Mám ten účet spíš jen na odložení pár peněz takže dokud bude účet zdarma (s jakoukoli úrok.sazbou) tak si ho nechám, můj cíl byl jen mít peníze mimo můj běžný účet a zároveň nějak stále dostupné což mi Axa splnila.
mobilman
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 25. 11. 2010 17:46

Tak kouknu do IB Axa a jsem jak opařený. Přidali tam konečně nějaké údaje, takže už vidím z jakého účtu platba přišla, nebo kam byla poslána.
Zatím nic moc, ale je to pokrok.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 25. 11. 2010 18:08

PatrikChrz: tak jako u aut "objem nicim nenahradis", tak v pripade AXA plati "urok udaji ve vypise nenahradis" :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 25. 11. 2010 18:19

To ne, ale kdyby to ještě trochu vylepšili, tak aspoň se člověk vyzná ve vyúčtování karty, která je z celého účtu to nejzajímavější
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noxik 25. 11. 2010 19:30

PatrikChrz: Souhlasim, alespon trochu vylepsit by to chtelo. Navic treba PDF vypisy by usetrili na postovnem.
Noxik
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 26. 11. 2010 02:37

mobilman píše:Mám ten účet spíš jen na odložení pár peněz takže dokud bude účet zdarma (s jakoukoli úrok.sazbou) tak si ho nechám


A to si ještě můžeš sjednat Pojištení pro případ smrti následkem úrazu :-D
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 26. 11. 2010 07:12

vpe píše:
mobilman píše:Mám ten účet spíš jen na odložení pár peněz takže dokud bude účet zdarma (s jakoukoli úrok.sazbou) tak si ho nechám


A to si ještě můžeš sjednat Pojištení pro případ smrti následkem úrazu :-D

Ovsem to uz neni zdarma.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daryel 26. 11. 2010 14:58

PatrikChrz píše:Já jsem žádný problém neměl. Zkoušel jsi už platit něco jiného na Internetu, např. v ČR? (Jízdenku na autobus, kupon na MHD, lístek do kina,...). To že paní na infolince tvrdí, že je odblokovaná, ještě nemusí nic znamenat.
Fórem proběhly informace, že se zůstatek na kartě ověřuje ke "včerejšímu" datu, nemůže tam být problém?


Dnes jsem zkoušel něco koupit na zahraničním webu za pár $,ale karta je pokaždé odmítnuta. V pondělí zkusím provést platbu pomocí karty v jednom českém e-shopu. Jinak, když se přihlásím do IB, tak v tabulce "Informace o platební kartě" nemám napsáno číslo karty ani datum platnosti,pouze u políčka Platební karta : ANO. Je tohle v pořádku? Máte to taky tak?
Ještě pro úplné upřesnění, kartu mám s logem VISA Electron a není embosovaná.
Daryel
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků