LIDL - osobni zkusenosti s konkretnimi vyrobky

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod S474N 3. 12. 2010 11:27

mikicz: uz sis taky koupil jo?

Panzer.Dragon: tak rozsvecej treba tlacitkem OK nebo jinym, co "nic neudela" :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikicz 3. 12. 2010 11:32

S474N: jo, neměl jsem ráno co pít v kanclu, tak jsem se tam stavil a měli jich tam ještě hromadu.
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Panzer.Dragon 3. 12. 2010 11:37

S474N :idea: :tleskani to je ono s tim rozsvěcením přesně ok nic nedělá v základu

zrovna jdu koupit další tři :-)

edit: až dam babičce k vánocům tak vyzkoušim jak to ovládá klimatizaci a rozsvěcení lamipčky :D

edit2: u toho ovladače je dobrý že se může dát zkoušet kódy z paměti jestli to na nějakej zabere když se třeba ztratí ovladač, by to možná našlo kód na ten dálkáč od auta i bez nutnosti mít původní ovládání od toho auta 8-) jestli to teda jede v nějakym zpracovatelnym příkazu pro ten ovladač, třeba to bude nějakej standartní kód- viz třeba dálkové ovládání zhasínání světel který se pere s novejma tv
Naposledy upravil Panzer.Dragon dne 3. 12. 2010 13:35, celkově upraveno 2
xbox1, x360, wii, 2x sega saturn, sega dreamcast, gp2x F200
Z-5450, LE40A786, Nikon 1j1, HP elitebook 8570w (250GB ssd), Nexus 7 2012 3G
Glory and Rock and Roll with Smart F2, 0,8 CDI & Fiat Punto 1.2 8V (2004)
Panzer.Dragon
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikicz 3. 12. 2010 13:26

momochodem, xbox 1 je kód 6001. Akorát tlačítko display na originále je Off na univerzálu, což není moc logický. Ale na druhou stranu, xbox nemá Off na dálkáči, takže je to jedno.
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 3. 12. 2010 14:20

Panzer.Dragon: pro maximalizaci vyhod doporucuji davat vzdy dva na jednu uctenku. Presahnes tim 300 Kc a jeste muzes vyhrat ten kavovar :mrgreen:

Jinak dalkove ovladani na zhasinani svetel je udelane dost uzce smerove omezene, ze na to clovek musi vyslovene mirit. Ty mas s nejakym konkretnim spatne zkusenosti?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Panzer.Dragon 3. 12. 2010 15:08

bohužel s tim nemam zkušenost žádnou (rád bych měl světla na dálkový ovládání) jen co sem čet na netu na fóru o tv že s tim někdo měl problém.. bych na ní zapomněl na tu soutěž (už to mam na jedný no se nedá nic dělat :-! )
xbox1, x360, wii, 2x sega saturn, sega dreamcast, gp2x F200
Z-5450, LE40A786, Nikon 1j1, HP elitebook 8570w (250GB ssd), Nexus 7 2012 3G
Glory and Rock and Roll with Smart F2, 0,8 CDI & Fiat Punto 1.2 8V (2004)
Panzer.Dragon
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 4. 12. 2010 10:48

mikicz píše:momochodem, xbox 1 je kód 6001.

Tak jsem to zkousel s timto kodem a nejelo mi to. Takze jsem si to klasicky naprogramoval a pohoda.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 4. 12. 2010 17:02

Tak jsem jeste dneska jel kolem Lidlu a nedalo mi to a stavil jsem se pro dalsi ctyri kousky :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 4. 12. 2010 17:35

Člověče, to je jak mor. Že bych se taky pro jeden zastavil :) ? Na jaké je to baterky?
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 4. 12. 2010 17:51

Baterie jsou v baleni a jsou to 2x AAA, takze zrovna ty usetris :mrgreen:. Ja uz si naprogramoval i makra, takze MACRO+1 mi nejdriv zapne telku a potom zapina DVB-T. MACRO+2 to dela presne naopak. Jinak uz mam naladenou vez, televizi, DVB-T, DVD a Xbox. Ted si jdu jeste naucit i pocitac, na ktery jsem uplne zapomnel.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Panzer.Dragon 4. 12. 2010 19:35

taky ještě budu muset pro nějaký zajít :hm

teď zrovna sem přišel na nádhernou věc jak využít ten timer, defakto naopak než se tu uvádělo, zprávy začínaj v 19:30 (koukal bych i na ty dřívější ale něco tu dělam a potřeboval sem klid takže tv vypnuta) ale nerad bych propásnul ty v 19:30 takže timer pěkně na 19:29 zapnout a dát tam novu..jako dobrý funguje ale potřeboval bych aby šlo do toho timeru dát zpoždění což se mi nepodařilo, protože než se tv zapne tak ji to trvá a nereaguje na tu zmáčknutou trojku aby se tam dala nova :oops:

edit: tak už dobrý, stačí zařadit pár prázdnejch kroků a ono to počká i bez časovače než se nacvakaj ty prázdný kroky takže cajk 8-P
xbox1, x360, wii, 2x sega saturn, sega dreamcast, gp2x F200
Z-5450, LE40A786, Nikon 1j1, HP elitebook 8570w (250GB ssd), Nexus 7 2012 3G
Glory and Rock and Roll with Smart F2, 0,8 CDI & Fiat Punto 1.2 8V (2004)
Panzer.Dragon
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jandaxx 4. 12. 2010 21:19

ka-spel píše:Na garáži dával někdo tip, že lékárničky mají v autosalonech Mitshubishi za 159,- (je to prodávané jako náhradní obsah do lékárničky).

To jsem tam dával já. Pořád to platí.
http://www.mitsubishi-motors.cz/akcni-n ... stvi.xhtml
jandaxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ka-spel 4. 12. 2010 23:25

jj, máš pravdu, nemohl jsem si vzpomenout.

-- 4. 12. 2010 23:26 --

Taky jsem si dnes koupil jeden dálkáč. No uvidím jakou budu mít trpělivost to tam nacvakat.
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 5. 12. 2010 10:30

ka-spel: to je naprosto jednoduche, bud to vyberes ze seznamu BRAND CODE, pripadne primym zadanim a pokud se ti to nepovede takhle, tak normalne SETUP -> LEARN a potom to postupne oklikas na obou (puvodnim a novem) a hotovo. Me funguje vsechno uplne skvele, az na hlasitost na pocitaci, kdy vysle kod, ale zvyseni/snizeni hlasitosti probehne pouze o jeden stupen. Ani opakovany stisk ovsem uz nejede, jedine pres MUTE a opetovne zvyseni/snizeni o jeden krok.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikicz 5. 12. 2010 19:23

S474N: mě to na kód 6001 jede, jenom jak jsem psal, tak OFF je Display na originále, jinak vše jak má.
Btw, už jsme tam naučil snad všechno co máme doma na dálkáč :D Jenom u DVD Cyberhome nebyl úplně správný žádný z manuálu, tak jsem dal nejlepší a pár kláves přeučil.
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků